Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

komik olan nedir Question
Mesaj01.07.2008, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:

arkadaş espri yapmışya ona güldüm
Mesaj02.07.2008, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:

Bence de komik bir şey yok arkadaşlar Cüneyt Hoca bir haftadır kimseyi de kandırmıyor.Kendisi oldukça bilgili sempatik ve harika yazıları olan biri kendisini kutluyorum.Verdiği ders çok mantıklı hem kandırmak isteseydi yazıyı değiştirip koyardı çok mu zor bir satırı değiştirmek!Bence biraz seviyenizi takının kişileri bilmeden şaka unsuru gibi kullanıp yargılamak; polemik yaratmaya çalışmak sizlere 24 saat yardım için çalışan bir teknik destek elemanına saygısızlık yapmak kesinlikle yanlış .KONUYU FARKLI YERLERE ÇEKMEYE ÇALIŞAN BAKBAKBURAYA.TR.GG Yİ KINIYOR KİŞİLERİ BOŞA YARGILAMA UĞRUNDAKİ SÖZLERİNİ DEĞİŞTİRMESİNİ TALEP EDİYORUM...

NOT/ Solediklerim fenercafe ile ilgili degildir konuyu baslatan yukarida ismini vermis oldugum kisiyle ilgilidir/// Wink

En son istediginherseyburada tarafından 02.07.2008 12:23:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.07.2008, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tütfen polemik yeri bu başlık olmasın

soruma geliyorum

şimdi sizlere bir fıkra anlatacağım bi kaç yerini yazmıyacağım ve siz bulmaya çalışacaksınız buyrun hadi Wink

3 kardeş varmış bunların ismi
sanane
babane
............. ' imiş

bir gün sanane ile banane bakkala gitmişler .............
evde kalmış ve bakkal 2 şirin kızı görünce sevinerek şöğle demiş ne şeker kızlarsınız siz öle adınız ne bakiiimm demiş
sanane banane demişler
bakkal şaşkın bi tavır alarak
aaaa şunlarada bak ....................niz yokmu sizin
.................. evde bulaşık yıkıyor demiş kardeşler

sizce bu noktalı yerlerdeki isim nedir hadi kolay gelsin

bu fıkrayı ben 8 yaşından beri hep duyuyorum Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

En son afilliyanlizlik tarafından 02.07.2008 17:47:30 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.07.2008, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

terbiye Laughing
Mesaj02.07.2008, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu bilmeyen yoktur heralde

Terbiye
Mesaj02.07.2008, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrikler cunobag ve oyunum 1 sorunuz varsa siz buyrun lütfen Wink
Mesaj02.07.2008, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok Razz

başka yanıt vermeyeceğim bu başlığa yeter bu kadar Wink
Mesaj02.07.2008, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
yok Razz

başka yanıt vermeyeceğim bu başlığa yeter bu kadar Wink

öle şeymi olur hocam siz renk katıyorsunuz lütfen böğle düşünmeyin Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj02.07.2008, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özdeş iki bardak aynı miktarda suyla doldurulup bir terazinin iki kefesine yerleştiriliyorlar. Eğer herhangi bir bardağın içindeki suya parmağınızı sokarsanız denge bozulur mu bozulmaz mı?
Mesaj02.07.2008, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Özdeş iki bardak aynı miktarda suyla doldurulup bir terazinin iki kefesine yerleştiriliyorlar. Eğer herhangi bir bardağın içindeki suya parmağınızı sokarsanız denge bozulur mu bozulmaz mı?

Tabiki de daha ağır olur Mr. Green yani denge bozulur...
Mesaj03.07.2008, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu soruda bir soyguncu rolündesiniz.
Kasada çok değerli mücevherler var. Ancak, kasanın sahibi zeka soruları ile ilgili biri ve kendi güvenlik sistemini kendi kurmuş. 1,2,3,4,5,6 no.lu, sarı renkli karoların herhangi birinden başlayarak, her adımda sağ, sol, aşağı veya yukarıdaki bir başka karoya basarak, tam 20 adımda kasayla birleşen 6 sarı karodan birine ulaşmanız gerekiyor. Bir defa basılan karoya tekrar basmak veya çapraz ilerlemek güvenlik alarmını devreye sokuyor. (20 adım atmak zorunlu.) Kasanın sahibi bununla da kalmamış, 20.karoya bastığınız anda eğer şimdiye kadar bastığınız karoların rakamları toplamı (20.dahil) 100 etmiyorsa, yine alarm çalıyor. Bakalım iyi bir soyguncu olabilecek misiniz?

CavapLarınızı MerakLa BekLiorum...
Mesaj03.07.2008, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

vallah soruyu tam anliyamadim simdi biz kasaya nasil ulasiriz onumu cozecez yani sari rakalmlar yanyana gelecek ve kasaya ulasilacak bumudur kardes
Mesaj03.07.2008, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="ua-galatasaray-muhabir"]vallah soruyu tam anliyamadim simdi biz kasaya nasil ulasiriz onumu cozecez yani sari rakalmlar yanyana gelecek ve kasaya ulasilacak bumudur kardes[/qu

kasaya 20 adımda (rakamda) gideceğiz sonra 20. dahil gitiğimiz adımları toplayıp 100 çıkartacağız evet buyrun Wink
Mesaj03.07.2008, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink anladim düsünmeye basladim yarin oluncaya kadar boyle resime bakarak dusunmeye devam ederiz galiba öyle görünüyor Wink