Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2008, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu: html ile nereden düzenleme yapılır

ben sitemi html ile yapmak istiyorum ama bunu hangi bölümden yapabileceğimi anlamadım. yani html sayfası göremedim. bu ayarları nereden yapabilirim?
Mesaj24.06.2008, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Sitene giriş
Arrow Sayfalarımı değiştir'den
Arrow İstediğin bir sayafadaki editörden yapabilirsin...

Ancak sayfa editörü yoksa;

Ayarlar---Profesyonel ayarlar bölümünde html editörü gösterilemsin mi kutucuğunu boş bırak ve kaydet.
Mesaj24.06.2008, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene Giriş
Ayarlar
Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!)
HTML editorü gösterilmesin mi (Şart: HTML biliyor olman lazım!) [ ] Kutusunu İşaretle Kaydet Sonra İstediğin Sayfaya Kodları Ekleyebilirsin!
Mesaj24.06.2008, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

care-sizsiniz yazmış:
Sitene Giriş
Ayarlar
HTML editorü gösterilmesin mi (Şart: HTML biliyor olman lazım!) [ ] Kutusunu İşaretle Kaydet Sonra İstediğin Sayfaya Kodları Ekleyebilirsin!

Dostum yanlış bilgi vermeyelim lütfen...

Dikkat edersen html editörü gösterilmesin Mİ yazıyor yani oraya tıklarsan gösterilemz.Orayı boş bırakıp kaydetmek gerekiyor..
Mesaj24.06.2008, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

care-sizsiniz yazmış:
Sitene Giriş
Ayarlar

Arkadaş seninki biraz yanlış işaretlememesi lazm tam tersine işaretlerse editör kayblur.. Wink
Mesaj24.06.2008, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen arkadaşın sana gösterdiği adımlarını izle ayrıca eğer html kodu eklemek istiyorsan editörün sol üst köşesinde bulunan kaynak butonuna bas ve kodu yapıştır..
Mesaj24.06.2008, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

adilkaradag yazmış:
gokseen arkadaşın sana gösterdiği adımlarını izle ayrıca eğer html kodu eklemek istiyorsan editörün sol üst köşesinde bulunan kaynak butonuna bas ve kodu yapıştır..

Aynen bu şekilde istersen burayı biraz daha açayım http://www.bedava-sitem.com/editpage.php gir sonra sayfayı seç Karşına sayfa içerik alanı gelir.
Sonra yapman gereken sol üst köşedeki kaynak butonuna tıklayıp kodu yeni gelen içerik alanına yapıştırmak html kodunu eğer kaynak butonuna basmadan direk içerik alanına yapıştıtırsan sadece sitende yazı olarak mevcut olur...
Wink
Mesaj24.06.2008, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

care-sizsiniz yazmış:
Sitene Giriş
Ayarlar

yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler ama iki tarafın da dediğini yaptım, kutucuğu işaretleyince editör gözüküyor. care-sizsiniz arkadaşa teşekkürler:)
Mesaj24.06.2008, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak bakalım şimdi o kutucuk işaretli mi ve kaydettiğinden eminmisin.Kutucuğu işaretle ve sayfa editörüne bak bakalım...
Mesaj24.06.2008, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj24.06.2008, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon arkaşlar, care-sizsiniz e verediğim teşekkürü geri alıyorm:)

artık kutuyu falan bıraktım, sayfa değiştirdeki kaynak butonuna tıkladım öyle oldu. boş bırakıyoruz tmm:) yardımlarınız için thanks:)
Mesaj24.06.2008, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

onveon yazmış:
pardon arkaşlar, care-sizsiniz e verediğim teşekkürü geri alıyorm:)

artık kutuyu falan bıraktım, sayfa değiştirdeki kaynak butonuna tıkladım öyle oldu. boş bırakıyoruz tmm:) yardımlarınız için thanks:)

Bir şey deil ... Wink
Önceki mesajları göster: