Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2008, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
istediginherseyburada yazmış:
futbolgezegeni yazmış:
tasarımımı değiştirdim şimdi baksan Wink

Bence gerçekten şu an harika olmuş.Tasarım harika içerikle birleşince başka ne olabilir ki... Very Happy

çok saol Very Happy Very Happy

Ne demek beni seçtiğin için ben teşekkür ederim... Very Happy
Mesaj29.06.2008, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ss

guncelalan yazmış:
www.guncelalan.tr.gg

Siten görsel olarak harika.İçeriği de aynı benimki gibi genel.Senin sitenin farkı içerikleri koyarken böylke fazla ayrıntılı değil örneğin msn alanında msn nick yap koymuşsun avatar alanı yok bu aslında ziyaretçinin belki daha çok hoşuna gidebilir.Site bence harika.Anasayfa içeriği de oldukça tertipli ve başarılı. Wink

Çok Tşkr Ederim..
Mesaj29.06.2008, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

guncelalan yazmış:
guncelalan yazmış:
www.guncelalan.tr.gg

Siten görsel olarak harika.İçeriği de aynı benimki gibi genel.Senin sitenin farkı içerikleri koyarken böylke fazla ayrıntılı değil örneğin msn alanında msn nick yap koymuşsun avatar alanı yok bu aslında ziyaretçinin belki daha çok hoşuna gidebilir.Site bence harika.Anasayfa içeriği de oldukça tertipli ve başarılı. Wink

Çok Tşkr Ederim..

Teşekkür edilecek kişi sensin emek senin ben sadece yorumladım... Razz
Mesaj29.06.2008, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.06.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cool Arrow www.br34k-d4nc3.tr.gg

Mesaj29.06.2008, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

zamankop yazmış:
www.zamankop.tr.gg

Kardeşim site manyak olmuş yanlış anlama ama içerik ve tasarım çok hoş mavi tasarımları hep sevdim zaten.Sana tavsiyem sağ tarafla menü eşşitlensin.Bir de anasayfaya içerik koy bence haberler vb gününn resmi günü videosu bannerden daha ii olur bannerleri tasarım altına taşı... Wink
Mesaj29.06.2008, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

br34k-d4nc3 yazmış:

İçerik güzel tasarım da ii.Fakat sağ taraf çok boş.Bir de bence saati kaldır çünkü saat bilgisayarın saarti kaçsa onu gösterir yani saat 9 ken benim pc 7 se ve senin siteye güvenirsem yanıolabilirim..Umarım doldurursun sağ tarafı.Bir de sana bir TAVSİYE bedava-sitem Reklamını görünür kılarsan sevinirim bu güzel site aranızdan ayrılmasın.... Wink
Mesaj29.06.2008, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.06.2008, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar mümkün olduğunca cevaplamaya çalışıyorum cevabınızı alamazsanız kızmayın sitemin çok işi var ben cevabı elbet veriyorum ama 5-10 dk lik bazen aksama olabilior...
Mesaj29.06.2008, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:

Sağ tarafla sol tarafı ortala bence ilk olarak.İkincisi menün dağınık sanki ne bulduysan koymuş gibi bence onları bir ayıkla ve kategoriler altına al... Wink Tasarımın güzel içeriğinde dolu dolu bunları solmeden geçemem.... Razz
Mesaj29.06.2008, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:

Sağ tarafla sol tarafı ortala bence ilk olarak.İkincisi menün dağınık sanki ne bulduysan koymuş gibi bence onları bir ayıkla ve kategoriler altına al... Wink Tasarımın güzel içeriğinde dolu dolu bunları solmeden geçemem.... Razz

Haklisin bencede birazcik menulerdeki seyleri silmem lazim saolasin Very Happy Razz Wink
Mesaj29.06.2008, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklıyım di mi.... Saol janım.... Wink
Mesaj29.06.2008, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow www.sagopaizm.tr.gg

Mesaj29.06.2008, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bjkcafe74.tr.gg yorumlarmısın? Wink

Mesaj29.06.2008, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

sagopaizm yazmış:

Site Çok Başarılı Diyecek Bişi Bulamıyorum Tasarım Ve İçerik Bir Harika!! Very Happy
Önceki mesajları göster: