Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.07.2008, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu: evet

evet sabahleyin cidden çok sinirlendim bi resim zaten vardı onu sildim aynı adla farklı resim yükledim ama eski resim çıkıo, ayrıca farklı resimler yüklemeyi deneyince de yüklemedi.En sonunda bi upload sitesine atıım Mr. Green

Mesaj03.07.2008, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN

Arrow www.namazvebiz.tr.gg

Mesaj03.07.2008, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah hemen düzelir. Sitemin menü butonları gözükmüo Crying or Very sad
Mesaj03.07.2008, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu: asıl abla sen kusura bakma

asıl abla sen kusura bakma nede olsa bedavadan sitemiz war !
Mesaj03.07.2008, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu aralar resim yükleme cok yavas, özür diliyoruz.

Resim eklemeye .swf (flash) izin verilse çok iyi olur. Idea
Mesaj03.07.2008, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

yawf n 30 dakkası haftalardır resimler görüntülenmiyor,işim resimle yoksa onemli deil de
Mesaj03.07.2008, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitelerin içinde resimlerin geç açılması bununla alakalı mı peki?
Mesaj04.07.2008, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bu aralar resim yükleme cok yavas, özür diliyoruz.

selin yazmış:
Merhaba arkadaslar,
su anki güncel sorunlarin, özellikle resim yükleme sorunun, bilincindeyiz. Resimleriniz basariyla yüklenmis mesaji alsaniz bile, görüntülenmesinde sorun oluyor. Galeri resimleri de hemen kategorilerinin altinda gözükmüyorlar.

Yine de panige gerek yok, resimler gercekten basariyla yükleniyor, yani resimlerinizi tekrar yüklemenize gerek yok! Degisen bir server yapisi nedeni ile resimler bircok servera dagiliyor ve böylece sizin icin daha cok güvenlik ve ileride daha fazla hiz saglaniyor. Ancak kopyalama sirasinda (tarafimizca gercekten cok fazla sayida resim host edilmektedir) bekleme süreleri olusuyor. Resimler ancak daha sonrasinda sitelerde görünebiliryor. Bu durum özellikle 15-23 saatleri arasinda olusuyor.

Teknik ekibimiz yüksek hizla bu sorunla ugrasmakta, ama herkesin bildigi gibi, bir kopyalama sürecini hizlandirmak cok zor. Bunun tek yolu, tüm resimleri tamamen kapatmak, yani hem yüklemeyi hem de görüntülemeyi engelleyerek mümkün, bu yöntemi kimsenin tercih etmeyeceginden eminiz.

O nedenle lütfen biraz sabir gösterin, resimlerinizi siz yükledikten sonra, sistem otomatik olarak zamani geldiginde resimlerinizi sitelerinizde gösterecek. Ancak bazen bu zaman alabilir (bazen hatta 30 dakika sürebilir).

Umuyoruz ki, bu isler 2-3 hafta icinde tamamlanmis olacak.

Tekrar verdigimiz rahatsizliktan ötürü özür diliyoruz ve umuyoruz ki, bize ve Bedava-Sitem'e olan güvenniniz devam edecektir.

Sevgiler, iyi eglenceler ve anlayisiniz icin tesekkürler.

Benjamin & Selin
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mesaj04.07.2008, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu: hiç önemi yok

bu imkanı bize bedava sunmanız yeterli düşünüp bizi aydınlattığınz için teşk.hepinize kolay gelsin
Mesaj04.07.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaa benjamin'e söylesenizde swf lerimizide upload edebilsek selin hanım başka sitelerin hostundan yüklemek zzorunda kalıyoruz...[/i]
Mesaj04.07.2008, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler bedava-sitem.com ve yöneticileri

Öncelikle Benjamin & Selin 'e ve bedava-sitem.com çalışanlarına Sağlık ve başarı dileklerimi iletmek istiyorum.Çalışmalarınızdan dolayıda tebrik etmek istiyorum.Yıllardır site yapmakla uğraştım bir çok bedava siteleri bedava host veren ve bedava yayın yapan yabancı sitelere göz attım yaptığın sitenin sağını solunu reklamlarıyla kapatan siteler.... Ama bedava-sitem.com u inanın hiç birisi tutmaz. bu yüzden bedava-sitem.com gerçekten işinde çok başarılı ve profesyonelce ve aynı zamanda webmasterle uğraşan hatta bu işi hobi olarak yapan yada işi gereği site kuran insanlar için inanılmaz güzellikte bir nimet bence. Hem çok hızlı ,hem çok kolay hemde çok zevkli...İyiki bedava-sitemle tanışmışım. Arkadaşlar kesinlikle yanlış anlamayın bu övgü dolu cümlelerimi yanlış yorumlamayın lütfen inanın bu övgüyü bedava-sitem.com fazlasıyle hak ediyor bence.Çünkü hepimiz bedava-sitem.com dan fazlasıyla yararlanıyoruz site yapıyoruz eğleniyoruz , öğreniyoruz kısacası bedava-sitemi.com u kullanan her insan bence bu site yöneticilerine büyük bir şükran borçludur diye düşünüyorum.İçimden gelen duygularımı samimiyetimle dile getirmek istedim.Kim nasıl yorumlarsa yorumlasın ama ben mükemmelsin bedava-sitem.com diyorum başkada söze gerek yok diyorum ve bedava-sitem.com çalışanlarını tek tek tebrik ediyor onara bu güzel çalışmalarından dolayı bol bol şans , başarı diliyorum.Hepinizi seviyoruz Allah'a emanet olun bedava-sitem. com çalışanları ve tüm bedava-sitem ciler...

En son sevgicicekleri tarafından 04.07.2008 11:56:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.07.2008, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Teşekkürler bedava-sitem.com ve yöneticileri

sevgicicekleri yazmış:
Öncelikle Sağlık ve başarı dileklerimi iletmek istiyorum.Çalışmalarınızdan dolayıda tebrik etmek istiyorum.Yıllardır site yapmakla uğraştım bir çok bedava siteleri bedava host veren ve bedava yayın yapan yabancı sitelere göz attım yaptığın sitenin sağını solunu reklamlarıyla kapatan siteler.... Ama bedava-sitem.com u inanın hiç birisi tutmaz. bu yüzden bedava-sitem.com gerçekten işinde çok başarılı ve profesyonelce ve aynı zamanda webmasterle uğraşan hatta bu işi hobi olarak yapan yada işi gereği site kuran insanlar için inanılmaz güzellikte bir nimet bence. Hem çok hızlı ,hem çok kolay hemde çok zevkli...İyiki bedava-sitemle tanışmışım. Arkadaşlar kesinlikle yanlış anlamayın bu övgü dolu cümlelerimi yanlış yorumlamayın lütfen inanın bu övgüyü bedava-sitem.com fazlasıyle hak ediyor bence.Çünkü hepimiz bedava-sitem.com dan fazlasıyla yararlanıyoruz site yapıyoruz eğleniyoruz , öğreniyoruz kısacası bedava-sitemi.com u kullanan her insan bence bu site yöneticilerine büyük bir şükran borçludur diye düşünüyorum.İçimden gelen duygularımı samimiyetimle dile getirmek istedim.Kim nasıl yorumlarsa yorumlasın ama ben mükemmelsin bedava-sitem.com diyorum başkada söze gerek yok diyorum ve bedava-sitem.com çalışanlarını tek tek tebrik ediyor onara bu güzel çalışmalarından dolayı bol bol şans , başarı diliyorum.Hepinizi seviyoruz Allah'a emanet olun bedava-sitem. com çalışanları ve tüm bedava-sitem ciler...

Cok sagolun, bu tarz yorumlar bizleri gercekten daha da profesyonel olmaya yönlendiriyor.

Size de basarilar ve Bedava-Sitem ile iyi eglenceler Smile
Mesaj04.07.2008, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Teşekkürler bedava-sitem.com ve yöneticileri

selin yazmış:
sevgicicekleri yazmış:
Öncelikle Sağlık ve başarı dileklerimi iletmek istiyorum.Çalışmalarınızdan dolayıda tebrik etmek istiyorum.Yıllardır site yapmakla uğraştım bir çok bedava siteleri bedava host veren ve bedava yayın yapan yabancı sitelere göz attım yaptığın sitenin sağını solunu reklamlarıyla kapatan siteler.... Ama bedava-sitem.com u inanın hiç birisi tutmaz. bu yüzden bedava-sitem.com gerçekten işinde çok başarılı ve profesyonelce ve aynı zamanda webmasterle uğraşan hatta bu işi hobi olarak yapan yada işi gereği site kuran insanlar için inanılmaz güzellikte bir nimet bence. Hem çok hızlı ,hem çok kolay hemde çok zevkli...İyiki bedava-sitemle tanışmışım. Arkadaşlar kesinlikle yanlış anlamayın bu övgü dolu cümlelerimi yanlış yorumlamayın lütfen inanın bu övgüyü bedava-sitem.com fazlasıyle hak ediyor bence.Çünkü hepimiz bedava-sitem.com dan fazlasıyla yararlanıyoruz site yapıyoruz eğleniyoruz , öğreniyoruz kısacası bedava-sitemi.com u kullanan her insan bence bu site yöneticilerine büyük bir şükran borçludur diye düşünüyorum.İçimden gelen duygularımı samimiyetimle dile getirmek istedim.Kim nasıl yorumlarsa yorumlasın ama ben mükemmelsin bedava-sitem.com diyorum başkada söze gerek yok diyorum ve bedava-sitem.com çalışanlarını tek tek tebrik ediyor onara bu güzel çalışmalarından dolayı bol bol şans , başarı diliyorum.Hepinizi seviyoruz Allah'a emanet olun bedava-sitem. com çalışanları ve tüm bedava-sitem ciler...

Cok sagolun, bu tarz yorumlar bizleri gercekten daha da profesyonel olmaya yönlendiriyor.

Size de basarilar ve Bedava-Sitem ile iyi eglenceler Smile

Bu övgüleri fazlasıyla hak ediyorsunuz Selin Hanım. Çünkü milyonlarca insana hizmet ederek emeğin en büyüğünü siz yapıyorsunuz dolayısıyle de yürekten teşekkürü borç bildim ve içimden gelenleri yazmak istedim.Tekrar tekrar TEŞEKKÜRLER, BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN. Şuna inanıyorum ki milyonlarca insanın gönlünü kazandınız sizi sanalda tanıdık ama çokta memnun olduk.Sizleri seviyoruz ve inanıyorum ki tüm bedava-sitem cilerde aynı duygular içerisindedir. Sağlıcakla kalın....
Mesaj04.07.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burhanın Dediği Gibi Aman ppppppppp zaten hiç resimlerle ilgilenmiyorum adminim...

Mesaj04.07.2008, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

size güveniyoruz
Önceki mesajları göster: