Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2008, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Görünümler çok zayıf Yani Menü v.b
Mesaj09.08.2008, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum yerine blog tarzında bişey olsa bence çok güzel olur.hatta rss olayı da olur böylece tam süper our.bence en azından blog görünümünde olsun

Mesaj09.08.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj10.08.2008, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

smiley harfleri değiştirlmeli bence forumda doğum tarihi veriyom örnek (1988) böyle yazınca (198 Cool böyle oluyor
Mesaj10.08.2008, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Katılıyorum

Evet ben de forumun geliştirilmesini istiyorum. her şey hoş güzel ama Forumumuz çok basit. sadece kullanıcı adı ve ne kaadra postası olduğu yazıyor. Bir de kendimizin ayarlayamadığı görüp göremediğimiz dair kullanıcının kendisinin ayarladağı profili olmalı. Ayrıca biz neden kullanıcıların şifresini göremiyoruz?Hem maili ile isim birleşik. Okuyamıyorum(bazen lâzım oluyor). Ve soyisim yerine isim. İSim yerine de ismin yazıyor sorunu lütfen en kısa sürede halledin...
Mesaj10.08.2008, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence forum tamamen kaldırılmalı internette bir sürü phpbb forum veren site var bedava-sitem de böyle forumlar oluşturacak imkanlar sağlarsa çok yararlı olur profosyonel forum siteleri açılır yoksa böyle forumlar form olmakla kalır

SPORUN VE GENÇLİĞİN BULUŞMA NOKTASI GNCX.TR.GG

www.kaanx.tr.gg www.gncx.tr.gg www.mukemmel.tr.gg www.bedavatanit.tr.gg
Mesaj14.08.2008, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende forumun gelıştirilmesinden yanayım bence bu bizim ziyaretçi trafiğimizi cok artıracak

bırcok seyı yapamıyorummm bence daha cok görsel olması lazımm bu hem bedava sitemın kalitesinide artıracakk bence bıran önce yapılması lazım bıde dıyelım kı böyle bır geliştirilme yapıldı forum içeriklerimizi kaybedecekmıyız
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj14.08.2008, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çoğu ekstra gibi, "forum" ekstrasının altyapısı da çok ilkel. Ziyaretçiyi bağlamıyor. Ziyaretçiyi sayfada tutamıyor. Bedava-Sitemin programlama alt yapısı çok ileri. Ama bütün bu zengin alt yapıya rağmen ekstralarının ilkelliği, bu başarıya gölge düşürüyor. Websitelerinin ana merkezi olan "Ziyaretçi Defteri" bile..

Bu noktada "bedava-sitem" yöneticilerinden daha çok şey bekliyoruz. Bedava-Sitem sitelerinin diğer web siteleriyle rekabet etmesinin yolu, "özelleştirebilir" olduğu kadar ekstralarının şıklığına da bağlı.

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj14.08.2008, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

pekı nezzaman bu kadar ınsan herkes degıstırılmesındden yana selın hanımda hak verıyorken halen neden degıstıremıyuoruzz arkdaslaarr
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj14.08.2008, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

sabit başlıkları incelediniz mi ?
Mesaj15.08.2008, 06:10 (UTC)    
Mesaj konusu: ben

Alıntı:
Kod:

ben siteme vido ekledim cnm benimm tek istediğim yeni güzel kodlar gelsin yaww :!:  :!:  :mrgreen:  :mrgreen:

Mesaj15.08.2008, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam Bedava Sitemin Forumunun Üye Olma Panel İsimlerini Biz Ayarlasak Olmazmı Seçenekler Eklesek v.s Hangi Takım Nerden Gibi Ekleme Seçenekleri Sunsanız Daha Daha Süper Olacak Very Happy
Mesaj29.08.2008, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzeL ßiRşey OLsun YENİ TEMA FLan..
Mesaj29.08.2008, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni versiyonu sabırsızlıkla bekliyoruz....
Mesaj16.10.2008, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu: --

Üyelerimizin bilgilerini de görebilsek çok iyi olur mesela şifre ve ip numaraları Very Happy Very Happy bide forum içi arama olsanasıl olur SELİN HANIM