Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2008, 23:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Ben HTML eklemeyi tam çözemedim

Arkadaşlar yeni başlaım.Ben HTML eklemeyi tam çözemedim.Ben HTML Kodlarının hepsinin anasayfada olmasını istiyorum.Örneğin son dakika haber kodunu,duyuru tablosunu,Gençliğe hitabe kodunu,chat kodunu vb gibi kodları anasayfada görmek için anasayfaya koymak isityorum.Bu nasıl olacak...

En son halit64 tarafından 17.07.2008 08:30:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.07.2008, 00:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni başladım.YARDIM EDİN LÜTFEN...

halit64 yazmış:
Arkadaşlar yeni başlaım.Ben HTML eklemeyi tam çözemedim.Ben HTML Kodlarının hepsinin anasayfada olmasını istiyorum.Örneğin son dakika haber kodunu,duyuru tablosunu,Gençliğe hitabe kodunu,chat kodunu vb gibi kodları anasayfada görmek için anasayfaya koymak isityorum.Bu nasıl olacak...

==>Sayfalarımı Değiştir
==>Ana Sayfa

Sekmelerine Tıklayınız.. Ana Sayfanızı Düzenlemek İçin Açılan Yerin Hemen Sol Üst Köşesinde Kaynak Yazan Bir Buton Göreceksiniz... O Butona Basın Kodları Yerleştirin, Kaydedin..

Saygılarımla...
Mesaj17.07.2008, 05:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

örnek bu kodu anasayfana eklemek istedin

Kod:
<iframe src="http://www.maraton.com.tr/content/468x60_gs.php" name="maraton" id="maraton" width="468" height="78" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" frameborder="0"></iframe>

yapman gereken
Arrow bedava-sitem´e giris
Arrow anasayfa

diyelimki sitenin anasayfasinin sag kösesine haber veya ona benzer kodlar eklemek istiyorsan yapman gereken

Arrow Bedava-sitem
Arrow tasarim ayarlari
Arrow gelismis ayarlar

Sağdaki 2. kutu 3-4-5 diye gidiyor buraya kodlari yapistiracaksin ama eklemek istedigin kodlarin genisligine dikat etmelisin

2.ci örnek kod

Kod:
<iframe src="http://www.maraton.com.tr/content/180x180_gs.php" name="maraton" id="maraton" width="180" height="180" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" frameborder="0"></iframe>

eyer dediyim gibi
Arrow Bedava-sitem
Arrow tasarim ayarlari
Arrow gelismis ayarlar.......<<< kodlari buraya eklemek istersen vermis oldugum 2. örnek kodu dikate alman gerekir cünki genisligi sitenin görünüsünü bozabilir onun icin 2.ci örnek kodun boyutuna uygun olmasi gerekir

Arrow buda eklemis oldugumuz kodlarin sonuclari Wink

kolay gelsin Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 17.07.2008 05:40:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.07.2008, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok zor bişey deil:)
Mesaj18.07.2008, 00:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet haklisin zor degil ama eyer ilk defa bedava-sitem de site actiysan baslangic biraz zor olabilir Wink

saygilarimla
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 18.07.2008 00:37:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: