Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2008, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu: kazak,örgü,dikiş,dantel örnekleri

başka bir yerde bulamayacağınız kazak,örgü,dikiş,dantel örnekleri Mr. Green
Mesaj18.07.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kazak,örgü,dikiş,dantel örnekleri

dantelpatik yazmış:

sizi tebrik ediyorum gerçekden çok güzel bir konu seçmişsiniz fakat günümüzde hayla dantel ve patik yapan ev hanımları varmıdır bilinmez ama bence bu site çok kişiye ders verebilir bu konuda size bir tavsiyem olacak
sitenizde önce tasarımı deyiştiriniz çok renkli olmuş bu yazların görünmesine engel olmakta ve örme hakkında sitenizden dersler verebilirsiniz sayenizde bir çok kız örgü öğrenebilir kendisini geliştirebilir bence bu site her bayana hitap etmekte başarılar diliyorum...
Mesaj22.07.2008, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
Mesaj17.08.2008, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kazak,örgü,dikiş,dantel örnekleri

cennet-turkiyem yazmış:
dantelpatik yazmış:

sizi tebrik ediyorum gerçekden çok güzel bir konu seçmişsiniz fakat günümüzde hayla dantel ve patik yapan ev hanımları varmıdır bilinmez ama bence bu site çok kişiye ders verebilir bu konuda size bir tavsiyem olacak
sitenizde önce tasarımı deyiştiriniz çok renkli olmuş bu yazların görünmesine engel olmakta ve örme hakkında sitenizden dersler verebilirsiniz sayenizde bir çok kız örgü öğrenebilir kendisini geliştirebilir bence bu site her bayana hitap etmekte başarılar diliyorum...

Hala dantel yapan ev hanımı varmıdır da ne demek, burası Anadolu, bahsettiğimiz kadınlarda Anadolu kadınları, önlerine bilgisayar koy, içine bakmak yerine önce klavye, monitör ve kasa üçlüsünden oluşan takım dantel örerler Mr. Green

Ayrıca bu bizim kültürümüz olmakla beraber, kadınlarımız için büyük bi zevktir. Eğer hayatlarıdnan dedikodu veya örgü, dikiş gibi şeyleri çıkarırsan hayatlarının bi anlamı kalmaz onlar için Wink
Mesaj17.08.2008, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Yarismamiz

Çok Değişik bir site ve Bizim Yarışmamıza Katılmanızı Tavsiye Ederim. Ödüllerimizden faydalanarak hitinizi artttırın ve sitenize daha çok ev hanımı gelsin..

KAYIT OLMANIZ ICIN LINK ;
www.sitenigöster.tr.gg

[/b]
Mesaj17.08.2008, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon !
Link Yanlıs Yazdım.
Asıl Link ;
www.Gostersiteni.tr.gg
Önceki mesajları göster: