Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2008, 03:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Biz Erkekler:)

mistanbul yazmış:
BIZ ERKEKLER ; Oyle yaratiklariz ki, Iltifat ederiz yalan derler,etmezsek birakir giderler.Her isteklerine ewet dersek karaktersiz oluruz,karsi cikarsak anlayissiz Cok yanlarina gidersek SIKILDIM der,az gidersek kuserler,iyi giyinirsek capkin oluruz,dikkat etmezsek zevksiz...
Kiskaniriz, korkutuyosun beni derler, kiskanmazsaniz sewmiyorsun derler.Biz 1 dk gec kalalim kiyamet kopar,kendileri 1 saat gecikince bunda ne war!!!Arkadasimizla bulusuruz adi ihmal olur) o bulusur ´´Bizim Kizlar´´ olur.Konustuklarinda dinlenilmek isterler,dinledigimizde neden konusmuyosun derler....?Kisacasi biz ERKEKLER oleyizki,Sade ama Cok Karisik,Zayif ama Cok Guclu, Akil Karistiran ama Hayranlik Uyandiran, Insani Cildirtan ama vazgecilemeyecek KadaR Mukemmel...

bence çok haklısınız bu konuda kadınlar pek anlayışlı degilller özelliklede erkeklere karşı bende bir bayanım ama bu konuda size hak verdim zaten hep böle şeyler için ayrılmıolarmı insanlar Wink
Mesaj04.10.2008, 03:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Biz Erkekler:)

mistanbul yazmış:
BIZ ERKEKLER ; Oyle yaratiklariz ki, Iltifat ederiz yalan derler,etmezsek birakir giderler.Her isteklerine ewet dersek karaktersiz oluruz,karsi cikarsak anlayissiz Cok yanlarina gidersek SIKILDIM der,az gidersek kuserler,iyi giyinirsek capkin oluruz,dikkat etmezsek zevksiz...
Kiskaniriz, korkutuyosun beni derler, kiskanmazsaniz sewmiyorsun derler.Biz 1 dk gec kalalim kiyamet kopar,kendileri 1 saat gecikince bunda ne war!!!Arkadasimizla bulusuruz adi ihmal olur) o bulusur ´´Bizim Kizlar´´ olur.Konustuklarinda dinlenilmek isterler,dinledigimizde neden konusmuyosun derler....?Kisacasi biz ERKEKLER oleyizki,Sade ama Cok Karisik,Zayif ama Cok Guclu, Akil Karistiran ama Hayranlik Uyandiran, Insani Cildirtan ama vazgecilemeyecek KadaR Mukemmel...

bence çok haklısınız bu konuda kadınlar pek anlayışlı degilller özelliklede erkeklere karşı bende bir bayanım ama bu konuda size hak verdim zaten hep böle şeyler için ayrılmıolarmı insanlar Wink
Mesaj04.10.2008, 06:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine 2 kere aynı mesajı yazdınız
Mesaj04.10.2008, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi mesaj önemli noktalara değinilmiş misanbula teşekkürler
Mesaj04.10.2008, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya nie iki kere gidio ben bi kere gönderiom ama Rolling Eyes
Mesaj04.10.2008, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya nie iki kere gidio ben bi kere gönderiom ama Rolling Eyes
Mesaj04.10.2008, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitimkucagi yazmış:
mistanbul sen erkek miydin ben kız sandım Mr. Green
Mesaj04.10.2008, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

İte biz böyleyiz güzel paylaşım
Mesaj04.10.2008, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Paylaşım için sağolun... Very Happy Ama biraz şey olmuş...Aman boşverin gitsin.

Mesaj04.10.2008, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Eski Mesajlara Önem Vermeyelim Smile