Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2008, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

hersite-burada yazmış:
Siteniz güzel başarılarınızın devamını dilerim. Smile

Teşekkür Ederim Wink Ben de Size Başarılar Dilerim...

senininternetin yazmış:
benim kinide bi yorumla o zaman be kardeş Wink

Eksikleriniz ;
Arrow HTML Bölümlerinizde Yenilikler Yapmalısınız.. Daha Çok Kod Yayını Sitenizin Kalitesi İçin Yararlı Olacaktır..
Tasarım Bölümlerinizde Daha Çok Tasarım Yayını Yapmalısınız ; Buton, başlık resmi vs..
diğer konularınızda eskikleriniz pek fazla yok ve genel bir düşünce olarak bunları güncel tutmalı ve yenilerini de eklemelisiniz..
Bunların Dışında pek fazla eksiğiniz yok Wink

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Sitenizde Kullandığınız Renkler ve Tasarım Yaz Aylarında Olduğumuz İçin Uyumlu Olmuş.. Alt Sayfalarınız Çoğunluklu ama Önerilerimi de Okuyunuz.. Hemen Aşağıda Wink

Önerilerim ;
Arrow Siteniz Eksiklerinizi Tamamlamanız Dışında Fazla bir Öneriye GErek Duymuyor Ama Alt sayfanız Çoğunluklu Olduğu İçin Bunları Gizleyip, BÖlüme Ait kullandığınız Baş SAyfaların içinden linkler vermeniz daha hoş olcaktır Wink
Ayrıca Arkaplan Müziği Az da Olsa Sitenizi Yavaşlatmış.. Bu Durumdan Şikayetçi Olacak Ziyaretçileriniz Olabilir Wink

Yorumlarım ;
Arrow Siteniz Gerçekten Renk Uyumları İçinde ve Göze Hitap Eden Hoş Bir Görünümü Var.. Başarılarınızın Devamını Diliyorum Wink
Mesaj02.08.2008, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteniz ço güzel,tasarım harika,benim siteye de beklerim

www.soadturkey.tr.gg

Mesaj02.08.2008, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

soadturkey yazmış:

www.soadturkey.tr.gg

Yorumlarınız İçin TEşekkür Ederim Wink

Benimkiler İse Aşağıda Smile

Eksikleriniz ;
Arrow Sitenizin Soad Hakkında Daha Çok Bİlgiye İhtiyacı Var Gibi Gördüm.. Sitenizde SAhip Olduğunuz Bİlgilerinizi Güncel Tutmalı ve Zenginleştirmelisiniz.. Sitenizdeki Sağ Kutucuklarda Eksiklikler var.. Bunu daha Güzel Değerlendirebilirsiniz...Bu Durumlardan Başka Pek Fazla Eksiğinize Rastlayamadım..

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Sitenizin Tasarımı, İşlediğiniz Konu İle Uygun Olmuş.. Başarılı Bir Seçim Yapmışsınız.. bu da Göze Hitap Eden Hoş Bir Seçim Wink

Önerilerim ;
Arrow Sitenizdeki Üst Menu Siteniz İle Uyum Sağlayamamış.. Bunu Kaldırmanızı yada Site Renkleri ve Tasarımı İle Daha Uyumlu Bir Üst Menu Seçimi Yapmanızı Öneriyorum Wink Ayrıca Dediğim Gibi Sitenizdeki Bİlgilerinizi Güncel tutmalı ve Sitenizdeki Sağ Kutucukları Daha İyi Kullanmalısınız Wink
Butonlarınıza Gelince ;
Güzel Bir Seçim Yalnız Tasarım İle TAM olarak Uyum Sağlamamış.. Uymamış diyemem, Uyum Sağlayabildiği ufak yerleri mevcut yalnız bunu daha da güzelleştirmek sizin elinizde.. Orta Sayfanın üstündeki sitenin nerede olduğunuzu göseteren bandın rengi ile Navigasyon Başlığınızın rengini ve Sağ Kutucuklarınızın Başlık Renklerini Birbirlerine Uyumlu Yapın Wink

Yorumlarım ;
Arrow Siteniz İçin Soad Türkiye Temsilcisi Diyebilirim Razz (iltifat edeyim biraz)
Tasarımınız da Güzel Bir Seçim Yapmışsınız Yalnız Buna Üst Menunüz Uyum Sağlayamamış..Hoş Bir Siteye Sahipsiniz.. Tebrik Ederim Wink
Mesaj02.08.2008, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
soadturkey yazmış:

www.soadturkey.tr.gg

Yorumlarınız İçin TEşekkür Ederim Wink

Benimkiler İse Aşağıda Smile

Eksikleriniz ;
Arrow Sitenizin Soad Hakkında Daha Çok Bİlgiye İhtiyacı Var Gibi Gördüm.. Sitenizde SAhip Olduğunuz Bİlgilerinizi Güncel Tutmalı ve Zenginleştirmelisiniz.. Sitenizdeki Sağ Kutucuklarda Eksiklikler var.. Bunu daha Güzel Değerlendirebilirsiniz...Bu Durumlardan Başka Pek Fazla Eksiğinize Rastlayamadım..

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Sitenizin Tasarımı, İşlediğiniz Konu İle Uygun Olmuş.. Başarılı Bir Seçim Yapmışsınız.. bu da Göze Hitap Eden Hoş Bir Seçim Wink

Önerilerim ;
Arrow Sitenizdeki Üst Menu Siteniz İle Uyum Sağlayamamış.. Bunu Kaldırmanızı yada Site Renkleri ve Tasarımı İle Daha Uyumlu Bir Üst Menu Seçimi Yapmanızı Öneriyorum Wink Ayrıca Dediğim Gibi Sitenizdeki Bİlgilerinizi Güncel tutmalı ve Sitenizdeki Sağ Kutucukları Daha İyi Kullanmalısınız Wink
Butonlarınıza Gelince ;
Güzel Bir Seçim Yalnız Tasarım İle TAM olarak Uyum Sağlamamış.. Uymamış diyemem, Uyum Sağlayabildiği ufak yerleri mevcut yalnız bunu daha da güzelleştirmek sizin elinizde.. Orta Sayfanın üstündeki sitenin nerede olduğunuzu göseteren bandın rengi ile Navigasyon Başlığınızın rengini ve Sağ Kutucuklarınızın Başlık Renklerini Birbirlerine Uyumlu Yapın Wink

Yorumlarım ;
Arrow Siteniz İçin Soad Türkiye Temsilcisi Diyebilirim Razz (iltifat edeyim biraz)
Tasarımınız da Güzel Bir Seçim Yapmışsınız Yalnız Buna Üst Menunüz Uyum Sağlayamamış..Hoş Bir Siteye Sahipsiniz.. Tebrik Ederim Wink

sırayla yapmaya başlıyorum,yorumlarınız için teşekkür ederim

Mesaj04.08.2008, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

SİTENİZ GAYET BAŞARILI TEBRİK EDERİM
Mesaj04.08.2008, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

gazeteleri-oku yazmış:
SİTENİZ GAYET BAŞARILI TEBRİK EDERİM

Teşekkürler Wink
Mesaj08.08.2008, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu: EVET AL

EVET AL BAKALIM BANADA YORUM YAPDA GÖRELİM...
Mesaj08.08.2008, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu: EVET AL

BU ARADA SİTEN GÜZEL OLMUŞ...
Mesaj08.08.2008, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizde Arrow http://oyyyyy.tr.gg ve Arrow http://bahargecesi.tr.gg
olarak önerilerinizi bekliyoruz

Mesaj08.08.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

önerilerinizi merakla bekliyorum
Mesaj08.08.2008, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba benm sitemi yorumlamıştınız ama baya bi değişiklik oldu sağ bölümü doldurdum tasarımı değiştrdim daha baya bi değişiklik oldu bi daha yorumlayabilirmisiniz rica etsem Wink
Mesaj10.08.2008, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

konyaform yazmış:
EVET AL BAKALIM BANADA YORUM YAPDA GÖRELİM...

Eksikleriniz ;
Arrow Sitenizde İşlediğiniz Konularda Konya Hakkında Daha Çok Bilgiye İhtiyacınız Var Gibi Gördüm.. Bunları En Kısa Zamanda Tamamlayacağınıza İnanıyorum..
Sağ Kutucuklarınızı Daha Çok Geliştirmeli ve güncel Tutmalısınız...
Bunlar Dışında Pek Fazla Eksiğiniz Yok Gibi.. Wink

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Türkiyemiz'in Şehirlerini Tanıtmanız Sitenizde Bu Konuları İşlemeniz Gayet Hoş.. Tasarımda Sağ Kutucukların Arkaplanları Dışında REnk Uyumları Güzel Olmuş..

Önerilerim ;
Arrow Sitenizdeki Konularınızı en Yakın Zamanda Tamamlamanızı Öneriyorum.. Dediğim Gibi Sağ Kutucularnızı Daha Zengin Tutmalısınız..
Ana Sayfanızın Altında Bulunan Toplist Logolarını Daha Düzenli Yapabilirsiniz.. Dağınık İçerik Herzaman eksi Paundır Unutmayın Wink

Yorumlarım ;
Arrow Yine Dediğim Gibi Türkiye'nin Şehirleri Tanıtmanız Ve sitenizde bu Konuları İşlemeniz Gayet hoş.. Yalnız Sitenize Gelen Ziyaretçileriniz Bunların Daha Fazlasını isteyecektir, umacaktır.. Tasarımınzada Güzel Bir Seçim Yapmışsınız Yalnız Renk Uyumlarını Daha Dikkatli Sağlamanızda Fayda Var Wink
Başarılarınızın Devamını Dİlerim.. Wink

oyyyyy yazmış:
bizde Arrow http://oyyyyy.tr.gg ve Arrow http://bahargecesi.tr.gg
olarak önerilerinizi bekliyoruz

Arrow oyyyyy ;

Eksikleriniz ;
Arrow Sitenizde İşlediğiniz Psikoloji Hakkında Daha Fazla Konulara değinebilirsiniz.. Unutmayın Psikoloji Bu Kadardan İbaret Değildir.. Bunların Herbir Yenilerini ekleyerek Konularınızı Zenginleştirebilirsiniz..
SAğ Tarafta Bulunan Kutucuklarınıza Daha Çok Önem VErmelisiniz.. Eksikleiniz Buradan da Kaynaklanıyor Wink

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Güzel Bir Tasarım Seçimi Yapmışsınız... Sitenizde İşlediğiniz Konular İnsan Hayatından ALıntılar İnsan Hayatını Yöneten Bazı Konular Olduğu İçin bu Konuları Merak Edenler, Öğrenmek İsteyenler İçin Güzel Bir Kaynak Hazırlamışsınız.. Wink

Önerilerim ;
Arrow Güzel Bir Tasarım TErcihi Yapmışsınız Dedim Ama Sitenizdeki Konunuz İle İlgili Daha Güzel bir Tasarım TErcihi Yapabilirsiniz.. Başlık Resminiz Şuanki Kullandığınız Tasarım İle Uyum Sağlayamamış..
Mesela Başlık Resminize Uygun bir Tasarım TErcihi Yapabilirsiniz.. Bu Konunuz İle Uyumlu Bir TErcih Olabilir...Wink
Ana Sayfanızda Birazcık Daha Görsellere Yer Verebilirsiniz.. Sitenize Gelen Ziyaretçileriniz İçin Güzel Bir Karşılama Olabilir Wink

Yorumlarım ;
Arrow Sitenizde İşlediğiniz Konular İle Güzel Bir Yolda İlerliyorsunuz, TEbrik Ederim.. GErçekten Güzel Bir Konuya Değinmişsiniz.. Başarılarınızın DEvamını Diliyorum..

Arrow bahargecesi ;

Eksikleriniz ;
Arrow İşlediğiniz Konularınız Üzerinde Fazla Eksiklere Rastlamadım.. Gayet Başarılı Bir Çalışma Olmuş.. Ama Unutmayın ki Hiçbirşey Dört Dörtlük Değildir Wink Demek İstedeğim ; Konularınıza Yenileri ekleyebilir, Daha da Zengin Yapabilirsiniz...

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Sitenizde İşlediğiniz Konular ; Aşk, Sevgi, İhtiras.. Nedir Ki Bunlar.. Olmazsa Olur mu ?
Diyenler İçin güzel Bir CEvap Olmuş Diyebilirm.. Aşk ve Sevgi Konusunda Güzel Bir Kaynak.. Ziyaret Etmeye Değebilir Diyebilirim Wink (Smile)

Önerilerim ;
Arrow Sitenizin Girişinde 2 Farklı Müzik Ziyaretçilerinize Eşlik Ediyor..
Bunlardan Yalnızca 1 Tanesini Seçmenizi Öneririm..
Başlık Resminiz Biraz Karşık Olmuş.. Taşmalar Göze Çarpıyor..
Sağ Kutucuklarınızı Daha iyi Kullanabilirsiniz..
Sizin İçin Fazla Bir Öneri Kalmadı Sanırım Smile

Yorumlarım ;
Arrow Yukarıda Söylediğim ; Önerilerim, Düzeltmeniz Gerekn Yerleri Hallettiğinizi Varsayarak ; " Ne Denilebilir ki Harika " Demekten Başka Bir Çarem Yok Sanırm Laughing

sufiler yazmış:

Çok Beklettim Sanırım.. Yoğunluğum Nedeni İle Biraz Aksaklıklar Oldu..
Özür Diliyorum Embarassed

Eksikleriniz ;
Arrow Konularınızı Daha Çok Yenilemeli, Daha Çok İçerik Eklemelisiniz..
Konularınızda eksiklikler Güze Çarpıyor..
En Yakın Zamanda Bunu Gerçekleştireceğinize İnanıyorum..

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Sitenizde İşlediğiniz Konular Günümüzde Pek GÜndemde Olmasa da Hatırlatıcı ve yeniden hareketlendirici konular olacağına İnanıyorum..
Tasarımıza Gelince ; Güzel Bir Tasarım TErcihi Yapmışsınız Yalnız , Bunu Dahada Güzelleştirebilmek de Sizin Elinizde.. Wink

Önerilerim ;
Arrow Menulerinizi Alışılagelmiş Bir Şekilde Yani Sol Taraftan Yada Üst Menu Şeklinde Yönetmeniz Size İlk Önerim..
Sitenizin Üstünde Kullandığınız Resmi Daha Küçük Yada Konu İçeriklerinize Daha Uygun Bir yere Yerleştirmelisiniz..
İşlediğiniz Konuları Dahada Zengin Tutmalısınız ki Ziyaretçileriniz Sitenize İlk Girişlerininde Konularınızı bitiremesin.. Böylelikle Başka Bir Gün, Kaldığı Yerden Devam Edebilsin ve Siz de Bu Durumdan Yararlı Çıkın Wink

Yorumlarım ;
Arrow Güzel Tasarım, Akla Gelici, Akılda Kalıcı ve Faydalı Konular..
Başka Ne Denilebilir ki Wink

galatasarayy yazmış:
merhaba benm sitemi yorumlamıştınız ama baya bi değişiklik oldu sağ bölümü doldurdum tasarımı değiştrdim daha baya bi değişiklik oldu bi daha yorumlayabilirmisiniz rica etsem Wink

Önerilerimi ve Eksiklerinizi Tamamladığınıza Göre Fazla Bir Öneriye Gerek Yok Sanrım. .

Sitenizi İnceledim ; Önerdiğim Bir Kaç Konuyu Göz Önünde Bulundurmuş ve Uygulamışsınız.. Eksikleriniz Hemen HEmen Kalmamış Diyebilirim..

Başka Söze Gerek Var Mı Wink

Geciktiğim İçin Herkesten Özür Diliyorum Embarassed
Mesaj12.08.2008, 01:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
sufiler yazmış:

Çok Beklettim Sanırım.. Yoğunluğum Nedeni İle Biraz Aksaklıklar Oldu..
Özür Diliyorum Embarassed

Eksikleriniz ;
Arrow Konularınızı Daha Çok Yenilemeli, Daha Çok İçerik Eklemelisiniz..
Konularınızda eksiklikler Güze Çarpıyor..
En Yakın Zamanda Bunu Gerçekleştireceğinize İnanıyorum..

Güzel Yönleriniz ;
Arrow Sitenizde İşlediğiniz Konular Günümüzde Pek GÜndemde Olmasa da Hatırlatıcı ve yeniden hareketlendirici konular olacağına İnanıyorum..
Tasarımıza Gelince ; Güzel Bir Tasarım TErcihi Yapmışsınız Yalnız , Bunu Dahada Güzelleştirebilmek de Sizin Elinizde.. Wink

Önerilerim ;
Arrow Menulerinizi Alışılagelmiş Bir Şekilde Yani Sol Taraftan Yada Üst Menu Şeklinde Yönetmeniz Size İlk Önerim..
Sitenizin Üstünde Kullandığınız Resmi Daha Küçük Yada Konu İçeriklerinize Daha Uygun Bir yere Yerleştirmelisiniz..
İşlediğiniz Konuları Dahada Zengin Tutmalısınız ki Ziyaretçileriniz Sitenize İlk Girişlerininde Konularınızı bitiremesin.. Böylelikle Başka Bir Gün, Kaldığı Yerden Devam Edebilsin ve Siz de Bu Durumdan Yararlı Çıkın Wink

Yorumlarım ;
Arrow Güzel Tasarım, Akla Gelici, Akılda Kalıcı ve Faydalı Konular..
Başka Ne Denilebilir ki Wink

Çok teşekkür ederim.
içeriği günden güne zenginleştiryorum
yeni müzikler ve konular ekledim 6 yeni sayfam daha oldu
menileri bu şekilde kullanmaya devam edeceğim. çünkü herkesin menüleri dediğiniz gibi sağda, bu kullandığım tarz farklı en azından
yalnız belki bundan dolayı belki içerik insanlara az görünüyordur
oysa 47 sayfam var. çok değil belki fakat az da sayılmaz

farklı bir İslam-tasavvuf sitesi olmasına çalışıyorum ve sanırım başarıyorum da
hep olumlu eleştiriler aldım Wink
Mesaj13.08.2008, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://dumanmusa.tr.gg
Yorumlarınızı bekliyorum.
Mesaj13.08.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

benim sitemi de yorumlarmısınız?