Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2008, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

nett-oguzhann yazmış:
bence introyu kaldır ve içeirği kategorilere ayır daha güzel

introyu için süper bi 3d tasarım yapıyorum 3d olacagı için 3d modellemeler yapark tasarlıyorum site ve intro ilk defa 3 boyutlu olacak

üç boyutlu bir site sizi bekliyor Very Happy Very Happy hazır olun
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj26.07.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj27.07.2008, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
şuan ki intro nasıl bakalım ??? 3d modeleldim renderledim falan.

Tebrikler gerçekten intro güzel olmuş.
Darısı sitenin içeriklerine Razz
Fakat şu intronun altındaki yazıları ve butonuda kaldırırsan daha hoş bir görün olur. Kolay gelsin...
Mesaj27.07.2008, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggcanavari yazmış:
hakannet55 yazmış:
şuan ki intro nasıl bakalım ??? 3d modeleldim renderledim falan.

Tebrikler gerçekten intro güzel olmuş.
Darısı sitenin içeriklerine Razz
Fakat şu intronun altındaki yazıları ve butonuda kaldırırsan daha hoş bir görün olur. Kolay gelsin...

tamam onlarıda kaldırayım

ipucu:site içindede dışındada aynı teknikle 3d olarak tasarnacak Very Happy
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj28.07.2008, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

site tasarımı css-desinge geçtim şuan test halinde duruyor tasarım şuan iyi degil ama arkadaşlarla ayarlamaya alışıruz Very Happy

ben 3d resimleri hazırladım ama bakalım aynısını yapabilecekmiyim Very Happy

şua nsite iyiye mi gidiyor kötüyemi?
Mesaj28.07.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

SİTENİZİ DEĞERLENDİRME KARNESİ

.................................................................aldığın not.........5 lik sistem
Yaratıcı tasarım
Site düzeniniz..........................................80.....................4
Göze hitap etme......................................75......................4
İçerik yönü................................................70......................4
Ziyaretçi tutma.........................................70......................4
Kendine ait bilgiler...................................55.....................3

...................................................................sonuç olarak: BAŞARILI AMA DAHA DA GELİŞTİRİLEBİLİR

Siten Burda | Ücretsiz Site Rehberiniz | Yüzlerce Site Burda - TR.GG SITELERI
Mesaj28.07.2008, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenburda yazmış:
SİTENİZİ DEĞERLENDİRME KARNESİ

.................................................................aldığın not.........5 lik sistem
Yaratıcı tasarım
Site düzeniniz..........................................80.....................4
Göze hitap etme......................................75......................4
İçerik yönü................................................70......................4
Ziyaretçi tutma.........................................70......................4
Kendine ait bilgiler...................................55.....................3

...................................................................sonuç olarak: BAŞARILI AMA DAHA DA GELİŞTİRİLEBİLİR
Mesaj29.07.2008, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.07.2008, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

İntro gerçekten güzel olmuş tasarımda da bence yapabilirsin bazı menüleri ve başlık resmini 3d yap emeğine sağlık
Mesaj30.07.2008, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

En son hakannet55 tarafından 30.07.2008 14:37:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.07.2008, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım sitennin anasayfasında hiç birşey yok nerdyse her yerde sadece menü var bütün menülerin hepsinde aynı şeyler var bende tek sol menü yeterliydi anasayfaya bişeyler ekle azda olsa Wink

Mesaj30.07.2008, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

jollity-city yazmış:
arkadaşım sitennin anasayfasında hiç birşey yok nerdyse her yerde sadece menü var bütün menülerin hepsinde aynı şeyler var bende tek sol menü yeterliydi anasayfaya bişeyler ekle azda olsa Wink

Arkadaşım senin hatan var ana sayfada dolu bütün mebülerde dolu
aynı yere falanda çıkmıyor sen ne diyorsun yoksa diger tarayıcıda birşey görünmüyormu sende firefox yukle onunla bak
üstelik o menüler bana anca yetiyor çok içerik varda o yuzden
Mesaj31.07.2008, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj31.07.2008, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ßyPeRCin

GiRi$ güzeLmi$te LinkLeR içine etmiş.. kaRı$ık ya.. idaR£lik..

% 57 Puan..

Mesaj31.07.2008, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

davids89 yazmış:
@ßyPeRCin

GiRi$ güzeLmi$te LinkLeR içine etmiş.. kaRı$ık ya.. idaR£lik..

% 57 Puan..
Önceki mesajları göster: