Forum'da ara:
Ara

Mozilla Firefox'ta böyle hatanız varmı
Hayır yok çok normal
  0%
[ 0 ]
Evet bendede o sorun var
  100%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 1

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2008, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Sevgili arkadaşlarım lütfen bakın rica ediyorum..

Arkadaşlarım öncelikle böyle bir başlıkla konu açtığım için herkesten özür diliyorum. Sizlere bir sorum var. Mozilla Firefox'ta Bedava-sitem panelinden login'e tıkladığım zaman şu yazı geliyor,

Sorry, wir haben derzeit Serverprobleme! Bitte gedulde dich etwas, wir hoffen, das Problem bald gelöst zu haben, wir haben von allen Webseiten Sicherheitskopien gemacht.

Fakat internet explorerden tıkladığım zaman giriyor 1 haftadır böyle internet explorerden site düzenlemek çok zor ve sıkıcı sizdede öylemi yoksa hata benim bilgisayarımdamı lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Eğer sizde yoksa bunun sebebi nedir ve nasıl halledilir lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz...

Mesaj26.07.2008, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş programı kaldır tekrar kurmayı dene. Olmadı pc ne bi format at. Sorunun gideceğini düşünüyorum. Şimdiden başarılar.
Herkesi Siteme beklerim.
www.DeliceLove.tr.gg

En son delicelove tarafından 26.07.2008 21:11:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.07.2008, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

delicelove yazmış:
Kardeş programı kaldır tekrar kurmayı dene. Olmadı pc ne bi format at. Sorunun gideceğini düşünüyorum. Şimdiden başarılar.
Herkesi Siteme beklerim.
www.DeliceLove.tr.gg

Teşekkür ederim ama başka fikri olanlar varsa onlarıda alalım. O sorun onlardada varmı? Mozilla kullanan yokmu Sad

Mesaj23.02.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Lütfen Buraya Sorunlarını Yazma Okumanmı Yok Site Değerlendirme Alanı Görüyosun..
Önceki mesajları göster: