Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2008, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorum ve önerilerinizi bekliyoruzz Exclamation
Mesaj13.08.2008, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlarınızı bekliyoruzzzz Wink
Mesaj13.08.2008, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çeşitlilik arzeden bir çalışma.Bir çok içeriği konu edinmişsin.Faydalı konuları ele almaya çalışmışsın.
Başarrılı çalışmaların devamını dilerim.
Mesaj14.08.2008, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

dumanmusa yazmış:
Çeşitlilik arzeden bir çalışma.Bir çok içeriği konu edinmişsin.Faydalı konuları ele almaya çalışmışsın.
Başarrılı çalışmaların devamını dilerim.

Wink tşkler Wink
Mesaj15.08.2008, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bekliyoruzz Wink
Mesaj15.08.2008, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

i.erik gercekten cok guzel ancak sag tarafa ekledigniz menu sayfa duzenini bozmus onu bir kez daha gozden gecirseniz arkdasim yoksa icerik harika
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj15.08.2008, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
i.erik gercekten cok guzel ancak sag tarafa ekledigniz menu sayfa duzenini bozmus onu bir kez daha gozden gecirseniz arkdasim yoksa icerik harika

ÇOK TŞK AMA O MENÜ BENCE BOZMUYOR FREFOXTA BAKIYOR OLABİLİRSİN ÇÜNKÜ BİZDE BOZUKLUK YOK TŞK YORUMUN İÇİN Wink
Mesaj15.08.2008, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır ben windows kullanıcısı degılım mac kullanıyorum web browser tarayıcısı olarak ta safari kullanıyorumm windowsta düzgün gösteriyor efet Surprised
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj15.08.2008, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili Kardeşim Tebrik Ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Yolun açık olsun Wink
Mesaj15.08.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş tasarımın çok kötü ve çok dağınık. Değişmeni tavsiye ederim Wink

www.DeliceLove.tr.gg

www.Site-Tasarimlari.tr.gg
Mesaj15.08.2008, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
hayır ben windows kullanıcısı degılım mac kullanıyorum web browser tarayıcısı olarak ta safari kullanıyorumm windowsta düzgün gösteriyor efet Surprised

Wink
Mesaj15.08.2008, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ htmlmekani
çok tşklerrr

@ delicelove
bak degerli kardeşim siteyi sana tek yapmadım herkesin önerisini açıgım ama sen tasarım çok kötü diyorsun sen giderken biz geliyorduk ben kaç tasarım degiştim sonrada kimse red güzel degil kunlanmıyor fazla kişi kunlanmıyor fakat AMA BEN RED TASARIMA RAGEMN GÜZEL YAPTIMM SENDE CSS YAPMIŞSIN TEBRİKLER AMA O SADECE KOD LİNKLER OKE ONU HERKES YApar bana bulaŞMA Wink
Mesaj15.08.2008, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oky. Böyle tehditler işlemiyor Wink Bu arada senin herkes yapar dediğin tasarımı nedense herkes benden istiyor. Sadece link dediğin şeylerde üzerinde uzun zaman çalışılıp meydana getirilmiş şeyler. Tabi sen bunu anlayamazsın. Sevgi-sitem içerik idare eder. Tasarım iyi değil. Değişmeni tavsiye ederim. Benim yaptığım yorum kimseyi alakadar etmez sınırları aşmadıkça. Sınırları aştığınıda zannedmiyorum. . . İyi tasarımlar Wink

www.DeliceLove.tr.gg

Mesaj15.08.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

delicelove yazmış:
Oky. Böyle tehditler işlemiyor Wink Bu arada senin herkes yapar dediğin tasarımı nedense herkes benden istiyor. Sadece link dediğin şeylerde üzerinde uzun zaman çalışılıp meydana getirilmiş şeyler. Tabi sen bunu anlayamazsın. Sevgi-sitem içerik idare eder. Tasarım iyi değil. Değişmeni tavsiye ederim. Benim yaptığım yorum kimseyi alakadar etmez sınırları aşmadıkça. Sınırları aştığınıda zannedmiyorum. . . İyi tasarımlar Wink

www.DeliceLove.tr.gg

İÇERİK NE İSTERSEN VAE TAsRIM SÜPER SEN UZATMA SENİNLE KENDİMİ YORAMAM ONA GÖRE BEN ANLAMAZSAN KİMSE ANLAMAZ BAK SANA DİYORUM UZATMA BURDA KIRICI YORUM YAPMAK YASAKTIR SANA SON BİR SÖZ KENDİNE ÇOK GÜVENME
Mesaj16.08.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş süpersen konu açmassın. Sen fazla kendine güvenme. Güvensende bisi ifade etmez. Hadi iyi tasarımlar Wink
Önceki mesajları göster: