Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: google site doğruladım ama

MOD ARKADAŞLRA GOOGLE DE SİTEMİ DOĞRULADIM AMA BUGÜN BAKTIĞIMDA TEKRARDAN DOĞRULAMAK ZORUNDA KALDIN NEDEN ACABA

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj28.07.2008, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=31216 bu başlıkta ki tüm ayrıntıları uyguladığınızdan eminmisiniz Question
Mesaj28.07.2008, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl doğrulamak zorunda kaldın site bir kere doğrulanır.
verdiği kodu sitende uygun yere yerleştiriyorsun ve olay bitiyor tekrar tekrar doğrulama yok..

Mesaj28.07.2008, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
nasıl doğrulamak zorunda kaldın site bir kere doğrulanır.
verdiği kodu sitende uygun yere yerleştiriyorsun ve olay bitiyor tekrar tekrar doğrulama yok..

vallahi css design de uyguladım doğruladıktan sonrada ıce blue ye geçtim ondan olabilir mi acaba

Mesaj28.07.2008, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ordaki anlatımı dikkatlice yaptın değilmi.
yaptıktan sonra google ne istedi senden..
doğruşadıktan sonra tamam işte başka bir işi kalmıyor başka bir sorun varsa resmini çekip göster lütfen
Mesaj28.07.2008, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ysnsen yazmış:
doğruşadıktan sonra tamam işte başka bir işi kalmıyor başka bir sorun varsa resmini çekip göster lütfen

google bi şi istemedi benden doğruladım 2 hafta sonra yani bugün tkrar dogrulamamı istedi benden

Mesaj28.07.2008, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir sorunla karşılaşmış olaiblir .
şuanda doğrulandı ve dorun yoksa güzel.
eğer hala var ise google support' a danış sonuçta burdan sonrası bizle alakalı olmadığı içi sğlıklı cevaplar veremeyebiliriz

Mesaj28.07.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklaminburda yazmış:
ysnsen yazmış:

google bi şi istemedi benden doğruladım 2 hafta sonra yani bugün tkrar dogrulamamı istedi benden

google hiç bir zaman siteni yeniden doğrulamanı beklemez.
google a site eklemek için sitene kod veya benzeri herhangi bir şey eklemene gerek yok.
"haftada veya 2 haftada bir yeniden doğrulamak gerekir" gibi şeylerin gerçekle ilgisi yoktur.

http://www.google.com.tr/addurl/?continue=/addurl

yukarıdaki adrese gir gereken işlemleri uygula sonra 2-3 gafta hatta aylar sonra siten google da indexlenmeye başlar.
"sitemin google da indexlendiğini nasıl görürüm" diyorsan google şöyle yaz:

site:www.siteninismi.tr.gg

sitenin indexlenmiş tüm sayfaları çıkar.

tabi hiçbir sonuç görünmezse hala indexlenmemiş demektir.

sitenin google da bir kez indexlendikten sonra sürekli olarak sitenin spiderlar tarafından gezilip güncellenmesini istiyorsan seo kurallarını oku.

bunun için sitemden faydalanabilir veya arama yaparak geniş kaynaklara ulaşabilirsin.

Mesaj28.07.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada google da görünmek için meta tag ekstrasını aktif etmeye gerek yok.
şöyle açıklayayım.
google a kayıt sayfasından(yukarda verdiğim adresten) site ekleme başvurusu yaptığında zaten yapman gerekeni yapmış oluyorsun.
ama meta tag ekstrasını aktif etmezsen google da sitenin sağlıklı şekilde görüntülenmesi neredeyse imkansız.
mutlaka meta tag leri aktif edip türkçe karakter ve spam kullanmadan birşeyler yazın.
sonra sitenizin başlığına dikkat edin ve yukardaki adresten başvuru yapın.

META TAG LERİ KESİNLİKLE KULLANIN.
AMA ZORUNLU DEĞİL.KULLANMASAN DA SİTEN GOOGLE A EKLENİR.

Mesaj01.10.2008, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben uzun zamandır sitemi eklemeye çalışıyorum ama olmyo. add url dan ekledim 10-15 kez denedim siteni , açıklamasını ve kodu yazdı sonra ingilizceye döndü . ne yapçağımı şaşırdım. bunu bana teker teker ne yapacağımı yazarmısınız Question Question Question Question
Mesaj01.10.2008, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi eklemek

ya ben uzun zamandır sitemi eklemeye çalışıyorum ama olmyo. add url dan ekledim 10-15 kez denedim siteni , açıklamasını ve kodu yazdı sonra ingilizceye döndü . ne yapçağımı şaşırdım. bunu bana teker teker ne yapacağımı yazarmısınız Question Question Question Question
Mesaj01.10.2008, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

hep ordan sitenizi eklemekle olmaz

sitenize eklediğiniz sayfaları hiç düzenlemeyin değişmeyin ve silmeyin menüden kaldırmak istediklerinizi saklı sayfalra aracılığı ile kaldırın

sitenize pr si yüksek sitelerden link werdirin gerçekten çok etkisi war

o zamn çıkmaya başlıcaktır..

siteniz googlede gözükene kadar site başlığına site adresinizi yazın
Mesaj11.11.2008, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

[size=18]heeey arkadaşlar sitenizi html yle doğrulamanın bi yolunu buldum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! şimdi siteyi html yi ekleyi seçiyorsunuz.sonra orda bi kod veriyor. yeni bi sayfa açın. o kodu yapıştırın ama kaydetmeyin.sonra google da ........... sayfasını ekledim var.o linke tıklayınca orda sayfanın adını kopyalayıp kaydetmadiğiniz sayfanın adı na yapıştırın. ve kaydedin. daha sonra google da doğrulaya tıklayın ve kolay yoldan doğrulandı! !!!! yani meta tag ekleyip onca şeyle kafanızı yormanıza gerek yok.[/size]
Önceki mesajları göster: