Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2008, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar söyle izah ediyim her ben hackerim diyen kisiye inanmayin hackerim diyerek hacker olunmuyor ve en önemlisi eyer hackersen bunu toplum icinde veya sanal ortamda ifade etmezsin cünki kendini desifre etmek istemezsin bu nedenle böyle hackerim diyerek hava atanlara tamam sen hackersin diyin ve gecin zamaninizi bosuna harcamayin herkes hacker olamaz hacker olmak icin kurnazlik gerekir karsi tarafin dusuncelerini ondan önce dusunup uygulaman gerekir

dediyim gibi bir hacker hayata ben hackerim demez tabiki yakin cevresindeki arkadaslarini soylemesi dogal olabilir ama genelde söylemez isini sinsice yapar ve kimse ondan süpelenmiyecek sekilde calisir böyle ortam icinde ben boyle yapacan soyle yaparim demez.............................................................

hani gidersiniz bir zebzeciden bir kilo elma alirsiniz arasinda birtane cürük elma cikar bunlarda cürük hackerler veya kendilerini hacker sanan ama cürük olan kisiler Wink

iyi eglenceler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj23.12.2008, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burdan herkese özür diliyorum.Birden bu kendini hacker sanan arkadaşın yazdıklarını görünce çok öfkelendim.Kendime hakim olamadım.Artık .tr.gg sitelerinin hacklenemeyeceğini anlamamaları beni çok ama çok sinirlendiriyor. Mad Mad Mad
Mesaj23.12.2008, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

skynetagalar yazmış:
Burdan herkese özür diliyorum.Birden bu kendini hacker sanan arkadaşın yazdıklarını görünce çok öfkelendim.Kendime hakim olamadım.Artık .tr.gg sitelerinin hacklenemeyeceğini anlamamaları beni çok ama çok sinirlendiriyor. Mad Mad Mad

Olabilir... Wink
Mesaj23.12.2008, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Trgg hacklenemez hacklenirse Cünyt hocamıza mesaj yollayınız

Ödev-Arsivleri Sitem Silindi.Msnmi Unuttum Nerden Bulabilirim
Mesaj23.12.2008, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

limon-eglence yazmış:
Trgg hacklenemez hacklenirse Cünyt hocamıza mesaj yollayınız

Aynen!
Mesaj23.12.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer hackerler olmasalardı, insanlık hiç bir şey kaybetmezdi.

Hiç bir şey üretmeyen tek meslek erbabı.

Tüm meslekler üretmek, yapmak gibi kavramlar üzerine kurulu iken, amacı yıkmak olan tek meslek.

Dünyanın en çok küfür yiyen insanları ve ahirettede çoğu cehenneme gidecek muhtemelen. hiç bir şeyden değilse bile aldıkları kul hakkından.

Tüm bunlara rağmen bir kişi neden adının başına hacker koyar ve bununla gurur duyar anlamıyorum.
Mesaj24.12.2008, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunlar Cok büyük bir hevesle gidiyorlar
bazilari fonksiyonlari sevip kaliyor
bazilari yapamadigi icin cildiriyor
bazilari site acip hackledim diyor
bazilarida deliriyor ve sitesi siliniyor
iste napcan gecinip gidiyorlar Mr. Green

Arrow Begendigim siteler>>> WWW.SARAX.TR.GG Arrow WWW.UA1905UA.TR.GG Arrow WWW.MARASULTRASLAN.TR.GG Arrow WWW.ANTISPAMTEAM.TR.GG Arrow WWW.GOKSEEN.TR.GG Arrow WWW.HACKERFRIEND.TR.GG Arrow WWW.SANAL-REKLAM.TR.GG
Mesaj25.12.2008, 04:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sarax yazmış:

Mr. Green Mr. Green
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj25.12.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cunobag hocam çok iyi yaptın.Görsün bakayım.
Mesaj25.12.2008, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

sarax yazmış:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj25.12.2008, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.gg Sitelerini Hacklemek için BEDAVA-sitemi hacklemeleri gerekir ilk önce
Mesaj26.12.2008, 01:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:
Tr.gg Sitelerini Hacklemek için BEDAVA-sitemi hacklemeleri gerekir ilk önce

bu konu üzerinde benim düsüncem budur degerli dostlar

Arrow sayfalarimi degistir
Arrow yeni sayfa ekleriz ve bunu alt sayfasi yaparizya bizde bedava-sitem.com un alt sayfasi gibi oluyoruz yani demek istedigim su...
Arrow alt sayfayi hacklemek icin yani tamamen ele gecirmek icin serveri hacklemek gerekir bizimde serverimiz bedava-sitem oldugu icin bedava-sitemin sisteminin icerisine girmek gerekiyor buda bedava-sitem.com da tamamen I-M-K-A-N-S-I-Z
Arrow bunu alt sayfa yap diye vermis oldugum örneyi yine aklimiza getirelim ve söyle devam edelim bedava-sitem.com bizim server´imiz demisdik örnek olarak ve bedava-sitem.com araciyla siteler olusturuyoruz ve bedava-sitem.com altinda bu siteleri olusturdugumuz icin butun haklar dogalikla bedava-sitem.com da oluyor sitelerimizin sahibi biz nekadar olsakta gercek sahipi bedava-sitem.com oluyor tabiki sitelerimiz bizim bu baska bir mesele Wink

yani biri bir kisinin sifresini crack liyerek alabilir veya söyle diyim saniyelik dakikalik siteyi ele gecire bilir ama tamamen ele G-E-C-I-R-E-M-E-Z-S-I-N
bu saniyeler dakikalarda bedava-sitem yetkileri el atana kadar isler
yani bs-yetkileri sitenin sifresi calindigini haber aldigi anda bir tikla siteyi geri alir...
sifre sifirlama veya baska bir yöntemlemi tekrar siteler aliniyor bilmiyorum sistemin nasil calisitigi konusunda bir bilgim yok simdi birsey derim tam tersi cikar mahcup durumda kalmak istemem

nott:bunlar tamamen benim kendi düsüncelerim sistem böyle isliyor diye birsey demiyorum daha farkli da olabilir

iyi eglenceler
Mesaj30.12.2008, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

öle bi hacklenirkiiiii Very Happy cok basit eger enayi gibi sitenizin kayıtlı oldugu msn adtresini kullanırsanız msn inizi hacklerler sonra bidde siteye index atarlar kapak olsun diye Very Happy
Mesaj30.12.2008, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj30.12.2008, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunlar Kendılerını Bısey mı Sanıyolar Bana mı Ole Gelıyor
yok Ya Bana Ole Gelıyordur..