Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.08.2008, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi yapamadım

ARKADAŞLAR,

BENİM AMAÇIM BEDAVA-SİTEM SAYESİNDE GÜZEL BİR SİTE YAPMAKTI. SİTEMDE TİCARİ AMAÇLI BİRŞEY DÜŞÜNMÜYORUM, SADECE GÜZEL RESİMLER - YAZILAR - SLAYTLAR - RADYO KANALLARI VE BAZI GÜNCEL YAZILAR. YANİ CEM YILMAZIN DEDİĞİ GİBİ JANJANLI BİR SİTE YAPMAKTI. FAKAT ÇOK UĞRAŞMAMA RAĞMEN BECEREMEDİM. BENİM BU İŞİ TAM OLARAK KAVRAMAM İÇİN SİTENİN TASARIMINI YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ KISMINDA ÖRNEKLER GÖRMEM GEREKİYORKİ BENDE BU İŞİ ÖĞRENEBİLEYİM. ARKADAŞLAR BANA BU KONUDA NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ. BENİM AKLIMA İKİ ŞEY GELİYOR, KULLANILMAYAN BİR SENİN İÇİNE GİREBİLMEK VEYA ALT SAYFALARIN GÖRÜNTÜLERİNİ RESİM OLARAK GÖREBİLMEK. BANA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞA MAİL ADRESİMİ VEREBİLİRİM.

SAYGILARIMLA

En son endercinas tarafından 02.08.2008 16:06:37 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.08.2008, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

SEN CSS TARARIM MI YAPMAK MI İSTİYORSUN
İSTİYOSAN BURAYI İNCELE

KENDİN YAPMAK İSTİYOSAN TIKLA
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25695

BUDA HAZIR TASARIMLAR
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25697

BAŞKA BİŞEYE İHİTİYAZIN OLURSA
CSS BÖLÜMÜNE BAK

Mesaj02.08.2008, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler

teknoloji-,

Göndermiş olduğun sitelere şöyle bir göz attım, büyük ihtimal çok işime yarıyacak şeyler var. İlk önce kendim yapmayı deniyeceğim, fakat buna rağmen beceremessem senden yardım isteyebilirmiyim. Ben hemen senin göndermiş olduğun bilgileri detaylı olarak inceliyeyim.

Çok Teşekkür Ederim.
Mesaj02.08.2008, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

endercinas yazmış:
teknoloji-,

Göndermiş olduğun sitelere şöyle bir göz attım, büyük ihtimal çok işime yarıyacak şeyler var. İlk önce kendim yapmayı deniyeceğim, fakat buna rağmen beceremessem senden yardım isteyebilirmiyim. Ben hemen senin göndermiş olduğun bilgileri detaylı olarak inceliyeyim.

Çok Teşekkür Ederim.

TABİ BENDEN VE ÖBÜR ARKADAŞLARDAN YARDIM ALABİLİRİSİN BEN BURDAYIM ..

BİŞEY DEYİL Wink

En son teknoloji- tarafından 02.08.2008 13:47:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: