Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2008, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdasım haddım degıl ama hanı su sag taraftakı yazarların resımlerı var yaa o mavılılerı bence olmasa daha guzel olurmus basarılar arkdasımm
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj24.08.2008, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
arkdasım haddım degıl ama hanı su sag taraftakı yazarların resımlerı var yaa o mavılılerı bence olmasa daha guzel olurmus basarılar arkdasımm

Katılıyorum.Resimlerin etrafındaki maviler görüntüyü biraz bozuyor.
Mesaj24.08.2008, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

dumanmusa yazmış:
haberiz yazmış:

ikinizde haklısınız bunu şöyle cevaplamak istiyorum sanırım ikinizde internet explorerdan baktınız internet explorerdan baktığımda resimlerin kenarlarında mavilikler çıkıyor anlayamadım bende durumu mozilla firefox veya operadan bakınız o resimlerin kenarlarında mavilikler gözükmeyecektir tasarımda sorun var tasarımda değişime gidilecek her yerde pürüz çıkıyor Very Happy
ayrıca görüşleriniz için teşekkür ederim haberiz ve dumanmusa eksiklerimi görüp dile getirirseniz sevinirim Very Happy

Mesaj24.08.2008, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazarlarimizvehayatlari yazmış:
dumanmusa yazmış:
haberiz yazmış:

ikinizde haklısınız bunu şöyle cevaplamak istiyorum sanırım ikinizde internet explorerdan baktınız internet explorerdan baktığımda resimlerin kenarlarında mavilikler çıkıyor anlayamadım bende durumu mozilla firefox veya operadan bakınız o resimlerin kenarlarında mavilikler gözükmeyecektir tasarımda sorun var tasarımda değişime gidilecek her yerde pürüz çıkıyor Very Happy
ayrıca görüşleriniz için teşekkür ederim haberiz ve dumanmusa eksiklerimi görüp dile getirirseniz sevinirim Very Happy

ben mac kullanıcsıyımmmm ama safari kullanıyorum ben Sad neden safariden bahsetmıyorsunuz
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj24.08.2008, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
yazarlarimizvehayatlari yazmış:
dumanmusa yazmış:
haberiz yazmış:

ben mac kullanıcsıyımmmm ama safari kullanıyorum ben Sad neden safariden bahsetmıyorsunuz

safaridede güzel gözüküyormuş sitem Very Happy haberiz siten gayet güzel başarılar dilerim çalışmalarında

Mesaj26.08.2008, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitem hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim

Mesaj26.08.2008, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten Süper !!!

İşte tr.gg ye böyle siteler lazım.

Tasarım iç ama hiç umrumda bile değil, ziyaretçiyi içeriğe götüren bir yoldur çünkü, basit ve sade bir tasaım bile yeter. Önemli olan içeriktir.

İçerik harika, kendie ait bir konusu var ve yine sadece bu konuda içerik koyulmuş.

Ne gerekmez sondakika kodları nede, havadurumu yada döviz var.

Adam gibi site Wink
Mesaj26.08.2008, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggdeara yazmış:
Siten Süper !!!

İşte tr.gg ye böyle siteler lazım.

Tasarım iç ama hiç umrumda bile değil, ziyaretçiyi içeriğe götüren bir yoldur çünkü, basit ve sade bir tasaım bile yeter. Önemli olan içeriktir.

İçerik harika, kendie ait bir konusu var ve yine sadece bu konuda içerik koyulmuş.

Ne gerekmez sondakika kodları nede, havadurumu yada döviz var.

Adam gibi site Wink

güzel yorumun için teşekkür ederim trggdeara eyvallah sen sitenide süper hazırlamışsın başarılar dilerim Cool

Önceki mesajları göster: