Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2008, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

guzel bir s'te basarilar
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj15.08.2008, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
guzel bir s'te basarilar

Teşekkürler
Mesaj15.08.2008, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel olmuş ilköğretim çağındaki çocuklar için gayet yararlı bir site. Emeğinize sağlık.
Mesaj16.08.2008, 05:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandiliniz mübarek olsun.

Mesaj17.08.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz
Mesaj18.08.2008, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarı ve dostluğun adresi Arrow http://dumanmusa.tr.gg

Mesaj19.08.2008, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oks 2.Yerleştirme kayıtları 22 Ağustos Cuma günü sona eriyor.Kayıt yaptırmayan öğrenciler Tercih Yükseltme başvurularına katılamayacaktır..
2.yerleştirme sonucuna göre okul kazanan öğrencilerin kayıtlarını yaptırmaları gerekir.

Mesaj22.08.2008, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oks Tercih yükseltme başvuruları 24-25 Ağustosta yapılacaktır.
Mesaj22.08.2008, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba siteniz cok basarılı ..Tasarımı ve icerigiyle butunlesmıs harıka bır sıte...sitenizde hosuma gitmeyen tek sey mp3 playerın tasarımda olmasından hersayfa gecısınde sarkının tekrar etmesı ..istege gore durdurulabılır fakat zıyaretcı bakımından zahmetlı bır ıs olsa gerek.. bu benım dusuncemdır.. Wink basarılarınız daım olsun Wink

www.cevdetprizrenli.tr.gg-www.askgunlugu.tr.gg
Mesaj22.08.2008, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim.Müzik konusunda haklısınız.Her sayfa açılışında müziğin değişmesi çok kötü.
Mesaj23.08.2008, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteniz gayet güzel özenle hazırlanmış eksik olarak bir şey bulamadım diyebilirim benim sitem hakkında görüşlerinizi dile getirirseniz sevinirim içerik olarak bitmiştir tasarımda sorunlarım söz konusu tasarımı hiç beğenmedim değişime gideceğim bunuda söylemeden edemeyeceğim sitenizde başarılar dilerim dumanmusa

Mesaj23.08.2008, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazarlarimizvehayatlari yazmış:
siteniz gayet güzel özenle hazırlanmış eksik olarak bir şey bulamadım diyebilirim benim sitem hakkında görüşlerinizi dile getirirseniz sevinirim içerik olarak bitmiştir tasarımda sorunlarım söz konusu tasarımı hiç beğenmedim değişime gideceğim bunuda söylemeden edemeyeceğim sitenizde başarılar dilerim dumanmusa

Teşekkürler sevgili kardeşim.

A'dan Z'ye edebiyatımızdaki tüm yazar ve şairleri sitende toplamaya çalışmışsın.İçerik olarak gayet yararlı bir çalışmaya imza atmışsın.Ben tasarımını da beğendim.İçeriğinle paralel olarak uygunluk gösteriyor.Sade ve hoş bence.Tabi ben sadece göz zevki olarak düşüncelerimi ifade ediyorum.
Başarılı çalışmaların devamını dilerim.
Mesaj24.08.2008, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

dumanmusa yazmış:
yazarlarimizvehayatlari yazmış:

Teşekkürler sevgili kardeşim.

A'dan Z'ye edebiyatımızdaki tüm yazar ve şairleri sitende toplamaya çalışmışsın.İçerik olarak gayet yararlı bir çalışmaya imza atmışsın.Ben tasarımını da beğendim.İçeriğinle paralel olarak uygunluk gösteriyor.Sade ve hoş bence.Tabi ben sadece göz zevki olarak düşüncelerimi ifade ediyorum.
Başarılı çalışmaların devamını dilerim.

teşekkürler dumanmusa güzel yorumunuz için tasarım benimde hoşuma gitti gitmedi değil sorunum opera ve mozilla firefox ile siteme bakıldığında gayet güzel gözüküyor ama ie'da bakıldığında sağdaki yazarların resimleri sol tarafta gözüküyor buda tasarımın bozuk olduğunu gösteriyor bu yüzden zorunlu bir değişikliğe gidilecek

Mesaj24.08.2008, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

guzel bır site olmus hocam basarılar kolay gelsın
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj24.08.2008, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
guzel bır site olmus hocam basarılar kolay gelsın

Allah razı olsun kardeşim Smile