Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2008, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu: En Son Hazır Tr.Gg Site Temaları | Yorumlarınızı bekliyorum

En son iceblue tasarımları, umarım beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Devamı gelecek, hergün yeni tasarımlar yapılacak ve sitemize eklenecek.

Ayrıca kodların yüklenmiş halini sitemizde görebilirsiniz.

Öyle uçuk kaçık tasarımlar yerine, adam gibi ve kullanışlı tasarımlar yapmaya özen gösterdik.

Ayrıca pek yakında en iyi tr.gg arşivi olacak forumumuza şimdiden sitenizi eklemeyi unutmayın, lütfen.

www.modatema.tr.gg
Mesaj17.08.2008, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

bence içeriği arttırmalısın sağ taraftaki 2. sağ kutu , 3. sağ kutu filan yazıyor içindede içerik yok düzeltirsen iyi olur
Mesaj17.08.2008, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım, benim sitem tasarım sitesi.

1-Yaptığım tasarımları yayınlamak

2-Yayınladığım tasarımların sitenize yüklendiğinde nasıl olduğunu uygulanmış haliyle göstermek

3-Bu tasarımların kodlarını sizinle paylaşmak.

Tamam anlıyorum, tr.gg sitelerinde genelde millet nerden ne buluyorsa sitesine ekliyor, taki sitesinin ne sitesi olduğu bile belli olmayan bir hale gelene kadar. Ve benim sitem boş görünüyor.

Ancak dediğim gibi sitem tasarım sitesi, sitemde video, fıkra veya hava durumu vb. şeyler aramayın, tasarımdan başka bir şey beklemeyin.

TASARIMLARIN UYGULANMIŞ HALİNİ sitemde görebilesiniz diye, sağdaki kutularda 1. kutu 2. kutu veya 4. kutunun içeriği gibi yazılar var.

Her zaman için sadece tek bir konuya yönelip, o konuda uzman ve kaynak olmayı başarmış siteler tutulmuştur. Her telden çalan ne idüğü belirsiz siteler değil.

İceblue tasarımları arayanları beklerim, onun dışında bişe beklemeyin lütfen, haber okuyacaklar haber sitesine, video izleyecekler video sitesine vb... Wink
Mesaj17.08.2008, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdasım mukemmel bu tasarımların hepsı sızemı aıttt
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj17.08.2008, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence de çok güzel tasarımlar elinize sağlık,hepsi birbirinden güzel devamını bekliyoruz...
Mesaj18.08.2008, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bize ait, beğendiğinize sevindim, bunlar bizim acemilik tasarımlarımız, umarım çok daha güzellerini yaparız pek yakında...

Tabi sizinde vereceğiniz fikirler işimizi kolaylaştıracak....

Sürekli yeni temalar yapıcaz, ziyaretlerinizin devamını beklerim.
Önceki mesajları göster: