Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2008, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Gerçekten çok yazık ya bir çare bulun!

Sevgili modlarım.
Gerçekten en güzel domainleri alıp içine hiçbişe koymadan öylece bırakıyorlar bizim çok zorumuza gidiyo bu sitelere bir çare bulunsun istiyorum. Bi anket bir açık arttırma flan oluşturulsun çok yazık ya;

Bakınız:..

www.turkiyem.tr.gg

www.kayserim.tr.gg

www.kayserililer.tr.gg/

bunlar sadece benim isteyipte alamadıklarım. Benim gibi umduğunu saçma sapan şekilde bulan arkadaşlarım var bunlara bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Mesaj18.08.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılıyorum Sana

Yanlız ;

Bu Adamların 1,2 Ay Sonra Kafası EsıP Sıtelerını Cok Guzel Hale Getırmek Isteyınce Ne Olucak

Suclu Bedava Sıtem Olur Wink

Onerın Guzel , Herkes Ister Ama

Soyle Bırsey Olabılır , O Sıte Sahıbıne Maıl Atılıb Durumu Belırterek Kabul EdıP Etmıyecegı Yonetıcıler Aracılıgı Ile Sorulabılır Dıye Dusunuyorum

Daha Degısık Yol Yanı

Selametle
Mesaj18.08.2008, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Katılıyorum Sana

Yanlız ;

Bu Adamların 1,2 Ay Sonra Kafası EsıP Sıtelerını Cok Guzel Hale Getırmek Isteyınce Ne Olucak

Soyle Bırsey Olabılır , O Sıte Sahıbıne Maıl Atılıb Durumu Belırterek Kabul EdıP Etmıyecegı Yonetıcıler Aracılıgı Ile Sorulabılır Dıye Dusunuyorum

Daha Degısık Yol Yanı

Selametle

Tam 5 aydır bu sitelerde tık yok. Belliki sahibi küçük bir çocuk. Almış adını unutmuş. Bana verin diğe iletişimden ziyaretçi defterinden yazıyorum yine tık yok. Suçlu bedava-sitem olmaz yemeyenin malını yerler hesabı Razz

Mesaj18.08.2008, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
net-tr yazmış:
Katılıyorum Sana

Yanlız ;

Daha Degısık Yol Yanı

Selametle

Tam 5 aydır bu sitelerde tık yok. Belliki sahibi küçük bir çocuk. Almış adını unutmuş. Bana verin diğe iletişimden ziyaretçi defterinden yazıyorum yine tık yok. Suçlu bedava-sitem olmaz yemeyenin malını yerler hesabı Razz

bu konu defalarca dile getirildi .

site güncelleme yapılmıyor. giriş yapılmıyor ve benzeri durumlardan site adreslerine bedava sitem hiç bir şey yapamaz .mod ve benzeri kullanıcılarda kullanıcıyla iletişim kurmaz ve teklif yapılamaz.

bedava sitem hangi durumlarda mudahale eder

Arrow kurallara uymadıgı zaman o site hakkında herşey yapma hakkını sahiptir.

Mesaj18.08.2008, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet gerçekten bu gibi sitelerin değerlendirilmesi gerekiyor!
Mesaj18.08.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Tam 5 aydır bu sitelerde tık yok. Belliki sahibi küçük bir çocuk. Almış adını unutmuş. Bana verin diğe iletişimden ziyaretçi defterinden yazıyorum yine tık yok. Suçlu bedava-sitem olmaz yemeyenin malını yerler hesabı

Illa Bunu Cocuk Dıye Hıtab Edemessınız

Bu 30 Yasında Insanda Olaıblır 20 Yasında Insanda Wink

Bu Isden Anlamamısdır , Isı Cıkmıstır , Internetı Kesılmıstır , Sevmemısdır , Oylesıne Acmısdır Vb Vb Wink

Zıyaretcı Defterıne Yazsanızda O Sahıs Msn Adresını Kullanmıyordur , Kayıt Olurken Yanlıs Maıl Gelmısdır Vs Vs

Dedıgım Gıbı, Bence ;

Alıntı:
Mesaj18.08.2008, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
bu konu defalarca dile getirildi .

site güncelleme yapılmıyor. giriş yapılmıyor ve benzeri durumlardan site adreslerine bedava sitem hiç bir şey yapamaz .mod ve benzeri kullanıcılarda kullanıcıyla iletişim kurmaz ve teklif yapılamaz.

bedava sitem hangi durumlarda mudahale eder

Arrow kurallara uymadıgı zaman o site hakkında herşey yapma hakkını sahiptir.

Kardeşim bende biliyorum müdahale etmelerini istiyorum bunu bukadar abartmayın

Önceki mesajları göster: