Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2008, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu: önemli konu

arkadaşlar benim faaliyetler adlı bir sayfam var ve ben bu sayafa ayrı ayrı klasör halinde yada altalta tüm faaliyetleri dizmek ve sayfanın davamı için tıklayınız yada videolarımıda aynı sayfada resimlerimde olacak bu konuda bana yardımcı olurmusunuz çünkü değişik faaliyetlerimiz var ve ben bunların hepsini bu sayfaya yüklemek istiyorum başlıklar halinde teşekürler
Mesaj24.08.2008, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Yeni sayfa ekle'ye tıkla ve yeni sayfanın adını gir hemen onun altında anasayfa yazısı yazar ona tıkla ve faaliyetler sayfasını onun alt sayfası olarak seç ve kaydet İyi eğlenceler Wink
Mesaj24.08.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Merhaba,
Yeni sayfa ekle'ye tıkla ve yeni sayfanın adını gir hemen onun altında anasayfa yazısı yazar ona tıkla ve faaliyetler sayfasını onun alt sayfası olarak seç ve kaydet İyi eğlenceler Wink

çözümlü ve öz anlatım için teşekkürler.
Mesaj24.08.2008, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu: tşk

arkadaşımilgilendiğin için sağol ama ben onu biliyorumo şekildeolmaz ben faaliyetlerimizi bir sayfada tolamak istiyorumbu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim
Mesaj24.08.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tşk

agrimustazafder yazmış:
arkadaşımilgilendiğin için sağol ama ben onu biliyorumo şekildeolmaz ben faaliyetlerimizi bir sayfada tolamak istiyorumbu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

videolarınızı yada resimlerinizi söyle bir şey yapabilirsiniz.

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=31192&highlight=tablo+yap%FDm%FD

Önceki mesajları göster: