Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2008, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağ Menü ayarları.

Merhabalar;
butterfly Tasarrım gri renkli olduğu için sitemin sağ tarafındaki kutucukların yan kısımlarında beyazlık çıkıyor bunları nasıl düzeltebilirim.Çok uğraştım olmadı teşekkürler. Crying or Very sad

Rabbim, kalbimle ve dilimle adını zikretmeyi , Adını zikrederek yaşamayı ve ölmeyi nasib et...

Gerçek sahibine bağlanmayan şeyler sahipsiz demektir.
Mesaj26.08.2008, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

inceleyiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=33304

Mesaj28.08.2008, 05:57 (UTC)    
Mesaj konusu: İnceledim

Beni anlayamadınız sağ kutucuğa bir flash ekledim ama yandan arak plan beyaz olarak çıkıyor niye olmuyor acaba.

Rabbim, kalbimle ve dilimle adını zikretmeyi , Adını zikrederek yaşamayı ve ölmeyi nasib et...

Mesaj28.08.2008, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İnceledim

dabanlioglu yazmış:
Beni anlayamadınız sağ kutucuğa bir flash ekledim ama yandan arak plan beyaz olarak çıkıyor niye olmuyor acaba.

flashların arkaplanı genellikle beyazdır.
flashı kendiniz yaptıysanız yapılan programda transparan özelliği varsa flashın arkasını bu özelliği kullanarak yapın derim.

Mesaj15.09.2008, 06:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Hala cevap alamadım.

Arka plan derken kendi flaşımdan bahsetmiyorum sayfama bir baksanız anlayacaksınız.

Mesaj15.09.2008, 06:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hala cevap alamadım.

dabanlioglu yazmış:
Arka plan derken kendi flaşımdan bahsetmiyorum sayfama bir baksanız anlayacaksınız.

arkadasım sağ tarafındaki eklentilerinin boyutları fazla büyük olduğundan dısına tasmıs buda beyz göstermesine neden olmus bak mesela orda küçük bir eklenti daha var sağda onun buyotları normal oldğundan onda sorun yok farkettin mi eklentilerindeki kodların içinde widht ve heidht değerlerindeki rakamlarla oynuyarak boyutlarını ayarlayabilirisn widht genişlik heidht yükseklik değerleridir