Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2008, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten gerçekten güzel olmuş ellerine sağlık

Benim siteme de beklerim herkez davetlidir

Arrow Galatasaray'lıların Yeni adresi Exclamation Arrow Herkes Burda Hadi Sende Gel Exclamation Wink
Mesaj06.09.2008, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultraslan-cimbom-haber yazmış:
Siten gerçekten güzel olmuş ellerine sağlık

Benim siteme de beklerim herkez davetlidir
yorumunuz için tşkler ayrıca sitenizde başarılı fakat menü butonlarını aynı hizaya getirip karmaşayı ortadan kaldırmalısınız başarılar yorumlara devam arkadaşlar

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Mesaj06.09.2008, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka bir mesajımızda da söylemiştik banner süper diye bu ise daha güzel olmuş aynısından birde bize yapın ltfn!!!! Wink
Mesaj06.09.2008, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
başka bir mesajımızda da söylemiştik banner süper diye bu ise daha güzel olmuş aynısından birde bize yapın ltfn!!!! Wink
bunun için msn adreasimizden bizimle iletişime geçiniz!

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Mesaj06.09.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş biz sana burdan isteğimizi söyleyelim zaten tasarım değiştirme aynısı olsun dilerseniz çok güzel çünkü sadece bizim site ismini yazacaksınız o kadar. Wink
Mesaj06.09.2008, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Hoş Bir Paylaşımlı Siten Var Tebriker Senide benim sitemde yapmış olduğum en güzel site yarışmasına beklerim katılmayı unutma herkez katılabilir ücretsz kayıt ve Ödüllerimiz baldan tatlıdır.
Arrow www.asker232.tr.gg
Arrow www.asker232.tr.gg
Mesaj06.09.2008, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
kardeş biz sana burdan isteğimizi söyleyelim zaten tasarım değiştirme aynısı olsun dilerseniz çok güzel çünkü sadece bizim site ismini yazacaksınız o kadar. Wink
arkadaşım böyle herkes istio özelliklede özel mesajla teklif yağıyo ama öncelikli olmak istiosan irtibata geç Wink

Mesaj06.09.2008, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

asker232 yazmış:
Çok Hoş Bir Paylaşımlı Siten Var Tebriker Senide benim sitemde yapmış olduğum en güzel site yarışmasına beklerim katılmayı unutma herkez katılabilir ücretsz kayıt ve Ödüllerimiz baldan tatlıdır.
Arrow www.asker232.tr.gg
Arrow www.asker232.tr.gg
yorumunuz için tşkler

Mesaj06.09.2008, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yorum yokmu Confused

Mesaj07.09.2008, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumunuz için tşkler ayrıca sitenizde başarılı fakat menü butonlarını aynı hizaya getirip karmaşayı ortadan kaldırmalısınız başarılar yorumlara devam arkadaşlar

arkadaşım o yeşil butonları diyorsan onlar ara menü onlarda sayfa açıllmıyor zaten ama ayırac bulamadımdan öyle yaptım

Arrow Galatasaray'lıların Yeni adresi Exclamation Arrow Herkes Burda Hadi Sende Gel Exclamation Wink
Mesaj07.09.2008, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ok başarılar ark.lar yorum lütfen Wink

Mesaj07.09.2008, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

yarışmamız sona ermiştir ve ben birinci olduğum için özülü 2.olan hakk1908 almıştır sitemizde reklamı sürekli yayınlanacaktır Wink

Mesaj07.09.2008, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar site işini uzun bi zamn bırakacağımız için herşeyi kendisi güncellenir yaptık ve artık söz sizde sitemiz nasıl???

Önceki mesajları göster: