Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2008, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Bir Sitede 2 Farklı Adsense Problemi

Merhaba,
Google'nin yardım sitesindeki soruya verilen cevap:

Soru: Aynı sayfada farklı kullanıcılara ait adsense reklamı yayınlayabilir miyim?

Cevap: Aynı anda iki farklı yayıncının kodu çakışmadıkça gösterebilirsin.
Yani mesela sitenin forum kısmında bir yayıncının reklamlarını, diğer
sayfalarda başka bir yayıncıya ait reklamlar olabilir...

Sadece A kişisine ve B kişisine ait reklamların aynı sayfada
çıkmamasına dikkat et.

Adsense reklamı kullanmasaydım geceleri uyurken sabah kalktığımda Ban korkusu yaşamazdım. Siz kazanacaksınız diye biz neden Google'den Ban yiyelim. Bol kazançlar.
Mesaj02.09.2008, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu: doğru

adam haklı doğru söylüyor, ama elden bişey gelmez bedava host işte isterse hertarafa koyar ama ben bu reklamın kalkacağı düşüncesindeyim.
Mesaj02.09.2008, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende para kazansın daha iyi hizmet versin gerekirse yardım toplarız diyorum. Ama sitemizde olması Google aramızı açacak.

Bu kullandığımız forumda bir sürü uygun yer var. Buraya koysunlar Reklamları.

Müşteri memnuniyeti denen bir felseme yok mu? Umarım kalkar bizde rahat uyuruz.
Mesaj02.09.2008, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben rahatsız değilim bana bir zararı yok çünkü reklamstore kullanıyorum tam tersine görüntü açısından o kötü smileyden ve sürekli sitemin bedava olduğunu göusteren yazı gitti.Ama sizler de ahklısınız bence bu reklam stili kısa süre sonra kalkacaktır çünkü çoğunluk istemiyor.
Önceki mesajları göster: