Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2008, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

pufff Confused
Mesaj02.09.2008, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

empirretotalwar yazmış:
djberkan74 yazmış:
Arrow MEDİA-TURK Kusura bakma kardeşim.Numarasını yazmayı arkadaş unutmuş.Onu almak zorundayız.Senide başka birşeye koyabiliriz.Mesela Yedek 12 Kişi alacağız.Toplam kadromuz 23 olacak. Wink

top toplayabilirsin Mr. Green Idea

Lütfen daha saygılı olalım.Top toplamak kötü bir iş değil ayrıca.M.united toplarını toplasanız bakın yüzünüz nasıl böyle olur? Laughing
Mesaj02.09.2008, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

djberkan74 yazmış:
empirretotalwar yazmış:
djberkan74 yazmış:
Arrow MEDİA-TURK Kusura bakma kardeşim.Numarasını yazmayı arkadaş unutmuş.Onu almak zorundayız.Senide başka birşeye koyabiliriz.Mesela Yedek 12 Kişi alacağız.Toplam kadromuz 23 olacak. Wink

top toplayabilirsin Mr. Green Idea

Lütfen daha saygılı olalım.Top toplamak kötü bir iş değil ayrıca.M.united toplarını toplasanız bakın yüzünüz nasıl böyle olur? Laughing

şaka şaka kızma ama bs nin topunu toplamak bence hayattaki en iyi işlerden bence Wink

Mesaj02.09.2008, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

kadro hazır mı arkadaşlar Wink
Mesaj02.09.2008, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:

kadro hazırda yedekler falan kaldı

Mesaj02.09.2008, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

empirretotalwar yazmış:
siyahbeyaz-1903 yazmış:

kadro hazırda yedekler falan kaldı

tmm Wink
Mesaj02.09.2008, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://img53.imageshack.us/img53/3061/futbolsahanum1au3.jpg

Son halimiz ve AS KADROMUZ budur.

Arrow Yedek 12 kişi aranıyor.Eğer media-türk yedekliği kabul ederse onu sayarsak 11 kişi arıyoruz. Wink

Takımla ilgili bir site kuracağız.CSS DİZAYN YAPABİLECEK OLAN BENİMLE İLİTEŞİME GEÇSİN.

Sitede AS Kadromuz yedeklerimiz ve as kadromuzun yedeklerimizin profili olacak.Geçmişimiz.Yöneticilerimizin profili.Ve de teknik direktörün profili( BİZE BELLİ BİR SÜRE BAŞKANLIK YAPACAK BEĞENMEZSEK DEVİRECEĞİZ.)

Ve külübüzün görevleri.yer alabilir.(VE DAHA BİRÇOK NİCELİK...) Wink
Mesaj02.09.2008, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

djberkan74 yazmış:

benim yerime media-turk yaz kendi istegimle aldım bu kararı ona özür borçluyum beni şıkıştırırız bir yerlere

Mesaj02.09.2008, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow En iyi spor ödüllerimiz mesela...En iyi spor sitelerine..Daha birçok yarışma... Wink
Mesaj02.09.2008, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

empirretotalwar yazmış:
djberkan74 yazmış:

benim yerime media-turk yaz kendi istegimle aldım bu kararı ona özür borçluyum beni şıkıştırırız bir yerlere

Arrow Kendiside isterse alırım.
Mesaj02.09.2008, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

djberkan74 yazmış:
empirretotalwar yazmış:
djberkan74 yazmış:

Arrow Kendiside isterse alırım.

yedek sag bek olabilir mesela

Mesaj02.09.2008, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam yedek sağ bektesin.
Mesaj02.09.2008, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

52 numaralı forma media-turk e geçmiş oldu yeni bir forma numarası istiyorum. Wink
Mesaj02.09.2008, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

djberkan74 yazmış:
Arrow http://img53.imageshack.us/img53/3061/futbolsahanum1au3.jpg

Son halimiz ve AS KADROMUZ budur.

Arrow Yedek 12 kişi aranıyor.Eğer media-türk yedekliği kabul ederse onu sayarsak 11 kişi arıyoruz. Wink

Takımla ilgili bir site kuracağız.CSS DİZAYN YAPABİLECEK OLAN BENİMLE İLİTEŞİME GEÇSİN.

Sitede AS Kadromuz yedeklerimiz ve as kadromuzun yedeklerimizin profili olacak.Geçmişimiz.Yöneticilerimizin profili.Ve de teknik direktörün profili( BİZE BELLİ BİR SÜRE BAŞKANLIK YAPACAK BEĞENMEZSEK DEVİRECEĞİZ.)

Ve külübüzün görevleri.yer alabilir.(VE DAHA BİRÇOK NİCELİK...) Wink

Mesaj02.09.2008, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yedek = FoRvet Sağ ßöLge

Num : 21
Önceki mesajları göster: