Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2008, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler arkadaşlar şu anda bir css üzerinde dah çalkşıyoru yakında yani yaklaşık 1 saat içinde yapıp sizlere sunacağım.
Mesaj04.09.2008, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

.CSS uzantısını Lütfen ßS'ye uyaRlayın...

Siteme koymak istiyoRum fakat ßiR$ey dei$miyo..
Mesaj05.09.2008, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş sen yapamıyorsundur .
1 - Öncelikle tasarım ayarlarından CSS Design Pek Sevilmeyen'i Seçiyorasun ondan sonra

2 - Sana Denilen yerlere kodları koyuyorsun hepsini tek bir textareaya yani kutucuğa koyamazasın elbette öyle olmaz.

Ayrıca kodu kendim yaptım ve defalarca dendim olmasa niye yaıyınlıyım ki. Evil or Very Mad

Neyse sana kolay gelsin ve siz diğer kardeşlerim umarım işinize yaramıştır.
Mesaj05.09.2008, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen anLamadın...!

Siteye koyuLuyor.. ßiLmem mi hiç koymayı... Tasarımın başLık Resmi deği$miyoR... .CSS uzantısını ßS'ye uyarLayın... diyoRum... Yani .CSS Kodunu veRin deği$tiReßiLeLim..
Mesaj05.09.2008, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazax-2 yazmış:
Arkadaşlar bir teşekkür yok mu u Tasarım için Tam 5 Gün Uğraştım Hepsini kendi elimle yazdım.

yaff ark. cok super bı tasarım yapmıssın walla super dıyecek kelıme bulamıyorum bende tam bole bı tasarım arıyordum cok saol...

Mesaj05.09.2008, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah razı olsun sevgili kardeşlerm bir teşşekkürü çok görmediğiniz için sizelere ayriyetten teker teker sizlere şükranlarımı sunuyorum.
Mesaj06.09.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazax sitendeki tasarımın kodunu versene bana Very Happy
Mesaj06.09.2008, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef sevgili meda-turk onu veremem almay çalışanlarıda hiç hoş karşılamam zaten aldılar ötkei gün siteleri silindi.

Ayrıca css nin hiç bir şeyinde değişiklik yapılamaz çünkü farındaysanız .css olarak upload ettim yani bozulur.
Mesaj06.09.2008, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ellerine sağlık arkadaşım ellerin kolların dert görmesin kılavyen kırılmasınVery Happy
Mesaj07.09.2008, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağolasın beni güldürdünya Allahta Seni bu ramazanda güldürsün.!
Önceki mesajları göster: