Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2008, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu nasıl sıte yaw ne ararsak var anlamdım kı ben bıseyy bu kadar ıcerıgı toplamak ne kadar zaman almıstır merak etmıyor degılım ayrıca css tasarım off beynım almıyor yaw Razz

Mesaj04.10.2008, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Gercekten cok guzel!..
Tesekkurler!..
Wink
Mesaj04.10.2008, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Gercekten cok guzel!..
Tebrikler!..
Wink
Mesaj04.10.2008, 23:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitimbilgisi yazmış:
bu nasıl sıte yaw ne ararsak var anlamdım kı ben bıseyy bu kadar ıcerıgı toplamak ne kadar zaman almıstır merak etmıyor degılım ayrıca css tasarım off beynım almıyor yaw Razz

BENİ UTANDIRIYOR VE ŞIMARTIYORSUNUZ Embarassed Wink
EVET İÇERİK İÇİN ÇOK UZUN ZAMANDIR UĞRAŞIYORUM ÖZELLİKLE GECELERİ SABAHLARA KADAR OTURUYORUM:)

CSS TASARIMA GELİNCE ASLINDA ÇOK KOLAY SADECE TASARIMIN ÜSTÜNDEN LİNK VERİYORSUNUZ KÖPRÜ İLE
BİR ANA SAYFANIN İÇİ ZOR OLUYOR TASARIM KAYMA YAPABİLİYOR BİRDE DİĞER BROWSERLERDEDE İYİ GÖRÜNMESİ İÇİN UĞRAŞ VERİYORUZ
AMA HİÇ ZOR DEĞİL İNANIN,
BAKIN BEN BU GURURUM5.TR.GG SİTEMİ 2008 15 OCAKTA YAPTIM HİİİİİÇ BİRŞEY BİLMİYORDUM SAPOLSUN BZI DEĞERLİM MODLARIMIZ VE ARKADAŞLARIMIZA SORDUM YERİ GELDİ,BAZENDE DENEME YANILMA YOLUYLA AZİMDE OLDUMU OLMUYACAK HİÇB BİRŞEY YOK İNANIN
TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM Wink Wink
Mesaj04.10.2008, 23:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Emektar Siteleri Hep Sevmısımdır. Ve Hepsine O Kadar İçerik,Menu Vs Nasıl Ugrasıldıgını Nasıl O Kadar Seyi Ekledigini Hep Düşünmüşümdür..

Açıkcası Tr.Gg'de Suanlık Gordugum Böyle Emektar Siteler 3-5 Tane Ya Var Ya Yok.

Bunuda Herkes Kabullenmelı Ki Emektarlık Bır Ugras Gerektırır.

Ama Malesef Zaten Bız Türk Milleti Hep Hazıra Kosuyoruz Ve Böyle Devam Edersek Sonumuz Ne Bilmiyorum..

Zaten Sitenizin Ziyaretçi Sayısıda Güzel.

Saat Suan 02.51 Ve Bu Sayaclar Gece 1'de Guncellesıyor Yaklasık 2 Saat İçinde 60 Ziyaretçiyse Bu Site Ben Anca HELAL OLSUN Derim Bu Siteye..

Neyse..

Sitenızde Fazla Eksık Goremıyorum Görsemde Zaten Sız Kendınız Belırlemelısınız Ve Gidermelisiniz Hataları Bu Butun Siteler İçin Geçerli..

Başarılar Diliyorum.

İyi Eglenceler.. Wink
Mesaj05.10.2008, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Merhaba

Emektar Siteleri Hep Sevmısımdır. Ve Hepsine O Kadar İçerik,Menu Vs Nasıl Ugrasıldıgını Nasıl O Kadar Seyi Ekledigini Hep Düşünmüşümdür..

Açıkcası Tr.Gg'de Suanlık Gordugum Böyle Emektar Siteler 3-5 Tane Ya Var Ya Yok.

Bunuda Herkes Kabullenmelı Ki Emektarlık Bır Ugras Gerektırır.

Ama Malesef Zaten Bız Türk Milleti Hep Hazıra Kosuyoruz Ve Böyle Devam Edersek Sonumuz Ne Bilmiyorum..

Zaten Sitenizin Ziyaretçi Sayısıda Güzel.

Saat Suan 02.51 Ve Bu Sayaclar Gece 1'de Guncellesıyor Yaklasık 2 Saat İçinde 60 Ziyaretçiyse Bu Site Ben Anca HELAL OLSUN Derim Bu Siteye..

Neyse..

Sitenızde Fazla Eksık Goremıyorum Görsemde Zaten Sız Kendınız Belırlemelısınız Ve Gidermelisiniz Hataları Bu Butun Siteler İçin Geçerli..

Başarılar Diliyorum.

İyi Eglenceler.. Wink

DEĞERLİ ÖVGÜLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM Wink

DAHA ALT SAYFALARDA ÇOK İÇERİK VAR AMA MALESEF AA SAYFADA YERE OLMAMASINDAN DOLAYI ORTAYA ÇIKARAMIYORUM ANCAK ARAMA MOTORLARINDAN GELEN ZİYARETÇİLER GÖREBİLİYORLAR . SİTE HARİTAMI TAMAMLAR TAMAMLAMAZ ANA SAYFADAN LİNK VEREEĞİM .

TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM Wink
Mesaj05.10.2008, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Ablacım harika bir siteniz var...Siteniz tam sayfaya oturuyor...Geniş içerik.Siz örnek bir sitesiniz...Başarılarınızın devamını diliyorum...Başarılar...
Mesaj05.10.2008, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ziyaretçi sayınız çokmuş Shocked Shocked Razz
Mesaj05.10.2008, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdiki Ziyaretçi Sayısı 618.Gerçekten Bir Günde Sitenize Bu Kadar Kişinin Uğraması Çok Mükemmel Bir Olay.Ayrıca Tasarımınız Çok Hoş.Çok Başarılısınız.

Ayrıca Size Bir Soru Sorabilir Miyim? CSS Design'i Hangi Sitelerden veya Hangi Kişilerden Öğrendiniz? Bana Söyler Misiniz? CSS Tasarımını Bir Türlü Beceremiyorum. Embarassed

Başarılarınızın Devamını Dilerim.
Mesaj05.10.2008, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Merhaba,

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

Ablacım harika bir siteniz var...Siteniz tam sayfaya oturuyor...Geniş içerik.Siz örnek bir sitesiniz...Başarılarınızın devamını diliyorum...Başarılar...

çok sağol sevgili benimsitem1993
yeni içerikler eklemeye devam ediyorum çok yakındada tasarımlar yapıp onlara sayfamda yer vereceğim Wink

NETT-OHUZHANA CEVAP

EVET ŞÜKÜR ŞİMDİLİK ZİYARETÇİ SAYIM İYİ AMA GOOGLE BU NE YAPACAĞI BELLİ OLMAZ SİTEYLE İLGİLENMEDİĞİM ZAMAN SANBOXSA DÜŞEBİLİRİM 3 DEFA BAŞIMA GELDİ ÇÜNKÜSmile
ŞİMDİLİK BANA GÜNDE 700 ZİYARETÇİ YOLLUYOR DİĞER 200 SADIK ZİYARETÇİLERİM YADA TESADÜF GİRENLER

KRALMUSTAK'A CEVABIM

SEVGİLİ KRALMUSTAK
CSS TASARIMI KENDİM ÖĞRENDİM NETTEN BULDUĞUM TASARIMLARI BİR SAYFAYA EKLEYİP ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİKLER YAPTIM BÖYLECE DENEME YANILMA YOLUYLA ÖĞRENDİM
SONRA DEĞERLİ UZMAN VE BU İŞİ İYİ BİLEN ARKADAŞLARIMIZIN CSS ÜZERİNE BAŞLIKLARINI OKUDUM TAVSİYELERİNİ DİNLEDİM BUGÜNLERE GELDİM

MESELA ANA SAYFAMDAKİ TASARIM FORUMDAN ALDIM

CSS BÖLÜMÜNDEN

CSS,İCEBLUE,BTURFELD TASARIMLARI YAZAN BAŞLIKTAN

SAYFA 13 ALTAN 5. TASARIM TASARIMIN ÜSTÜNDE KARLIDAĞ YAZIYOR

ONU DEĞİŞTİRİP KENDİME GÖRE UYARLADIM

GERİ KALANLARDA BENİM ÇABALARIM,ARAŞTIRMALARIM VE AZMİMLE OLDU
ÖVGÜLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK YAKINDA SİTEMDE HAZIR CSS TASARIMLAR VE BENİM YAPACAĞIM CSS TASARIMLAR OLUCAK
Wink ÖVGÜLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM Wink
Mesaj05.10.2008, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:
Merhaba
Gercekten cok guzel!..
Tesekkurler!..
Wink

CEVDETÇİM ÇOK SAĞOL ABLAM Wink Wink
Mesaj05.10.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 güzel bir siteye sahipsiniz ziyaretçilerinizin bu kadar çok olmasıda başarılı olduğunuzu gösteriyor diye düşünüyorum başarılar dilerim sitenize en ufak bir olumsuz düşüncem olamaz tek kelime ile harikulade bu arada şunuda söylemeden edemeyeceğim başlık resminiz süper Very Happy
Mesaj05.10.2008, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Size bir önerim var!
Başlık resminin yazı fontunu değiştirirseniz süper olacak...
Mesaj05.10.2008, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizdeki Günün İtirafı Bölümündeki Yazıyı Düzenlemenizi Öneririm İyi Günler
Mesaj05.10.2008, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz güzel olmuş başarılar...
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Önceki mesajları göster: