Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2008, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteturka2 yazmış:
hocam siz de haklısınız biz de biz şu yönden haklıyız : biz eğlenmek hem de öğrenmek isteriz muhabbet konuşma isteriz ama burda o pek fazla olmuyor...

Merhaba,
Öğrenmek ok Razz
Ama eğlenmek bu forumun formatına ve amacına uygun değil Wink
Bunun için net ortamında çok sayıda eğlence forumu bulunmakta.
Veya sitelerinizde oluşturacağınız chat,forum vs gibi aktivitelerde bunu yapabilirsiniz.
İyi eğlenceler.
Mesaj09.09.2008, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteturka2 yazmış:
hocam siz de haklısınız biz de biz şu yönden haklıyız : biz eğlenmek hem de öğrenmek isteriz muhabbet konuşma isteriz ama burda o pek fazla olmuyor...

Sız Sunu Anlatmaya Calısıyorsunuz Sanırsam ;

Genclere Ozel Ve Serbest Bolge Bolumunde Bazı Konulara Izın Verılmemektedır

Ornegın ;

Dun Meralbozkurt Bır Baslık Acmıs Sehıtler Ile Ilgılı Ve Haberdar Olmak Amaclı Ama Malesef , Turkmayası Mod Bu Tur Baslıklar Acmamaktan Bashetmekde Ve Acılmasından Yana Degıl

Yararlı Baslıklar Acılsın Denıyor , Yeterınce Arada Yararlı Baslıklar Acıyoruz Zaten Yararlı Baslık Isteyenler ;

Ekstren Konular,3d,Flash,Bılgısayar Yardım Merkezı,Muzıkler,Resımler,Flash,Html Kodları,Java ScPırt,Css

Bolumlerınden Yararlı Baslıklardan Yararlanabılırler Degılmı Razz Razz

Cokta Yararsız Demıyorum , Bılemıyorum Soylıycek Bırsey Bulamıyorum Burası Eglence Icın Acılmıs Bır Bolum Soylıyecek Fazla Bırsey Yok Burdaysak Kurallara Uymak Zorundayız

Selametle
Mesaj09.09.2008, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
net-tr yazmış:
Ormelanın Baslıgına Gelırsek ;

Malesef Yanlıslıkla Sılınmıs , Olan Olmus YaPıcak Bırsey Yok

Ama Bedava Sıtem ToPLuLukları Bolumunde 1000 Mesaj Olacagınıda Sanmıyorum Acıkca Soylemek Gerekırse

Zaten Artık Cok Sayfalı Konular Yasaklanmıs Durumunda

Kılıtlenıyor

Iyı Eglenceler Wink

Merhaba,
200 mesajı aşan başlıklar o bölümden artık kilitlenerek kaldırılacak.
Sabit başlıkta da belirtildiği gibi topluuklar bölümü artık sadece web tasarımı gibi teknik konulara ayrılacaktır.Şiir vs paylaşımı yapılamayacaktır.
İyi eğlenceler.

Saygı Duyuyorum Wink

Pekı Nedenı Nedır ?
Mesaj konusu:

siteturka2 yazmış:
cunobag yazmış:
siteturka2 yazmış:
cunobag hocam için bir önerim olacak burası yeri değil ama konu açılmışken söyliyim burası teknik forum diyorsunuz burda onlar olmaz diyorsunuz o zaman teknik olmayan bir forum daha yapın eğlenelim güzel olma mı? siz dersiniz diye düşünüyorum siz kendiniz yapın birlikte buluşun dersiniz...(devrik oldu ama) bence olmaz ama bs nin üst menüsünde Forum yazan yer teknik destek olsa orda sadece teknik konular olsa yanına da forum yapsanız da oraya da eğlenmek ya da başka konular için yapsanaız güzel olmaz mı hem eğleniriz hem öğreniriz

Merhaba,
Serbest bölge ve gençlere özel bölüm bu yüzden var Wink
İyi eğlenceler.

hocam lütfen yazımı tam okuyun ben eğlence yok demiyrum ki fazla değil diyorum az yani eğlence bölümü tamam kaldırıldı yarışma bölümü neden kaldırıldı onu anlamadım tamam siz haklısınız ama biz de haklıyız

Merhaba,
Yarışma bölümü de eğlence amaçlı bir bölümdü ve gelen yoğun istekler dolayısıyla açılmıştı.
Fakat maalesef o bölüm de amacından çıkarıldı ve suistimal edildi.
Siz de tabiiki kendinize göre haklısınız.
Ama BS teknik bir firmadır.
İyi eğlenceler.
Mesaj konusu:

hocam siz haklısınz bence ne yapaılım biliyor musunuz açalım bir tane site sadece bs de olanların kayıt olabiliceği (mümkünse) ya da kayıtlılar oraya yönlendirilsin orda muhabbet edelim ama kimse bilmeyeceği gi mesela sitelerimizin en üstünde bs reklamı varya onun yerin birkaç hafta o eğlence forumunun reklamı olsun
Mesaj09.09.2008, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteturka2 yazmış:
hocam siz haklısınz bence ne yapaılım biliyor musunuz açalım bir tane site sadece bs de olanların kayıt olabiliceği (mümkünse) ya da kayıtlılar oraya yönlendirilsin orda muhabbet edelim ama kimse bilmeyeceği gi mesela sitelerimizin en üstünde bs reklamı varya onun yerin birkaç hafta o eğlence forumunun reklamı olsun

Merhaba,
Bu mümkün değil Wink
İyi eğlenceler.
Mesaj09.09.2008, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

@net-tr

Nedeni o bölümdeki sabit başlıklarda Selin Hanım tarafından izah edilmiştir.
İyi eğlenceler. Wink
Mesaj09.09.2008, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende böle olacağını biliyordum ama size benden küçük bir nasihat eskiden çok hızlı büyüyorduk ama şimdi çok hızlı geriliyoruz buna son verin
Mesaj09.09.2008, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Konu Uzatılmamalı , Bu Bır Kuraldır Uymak Zorundayız Uzatmanın Manası Yoktur

Ve Saygı Duyuyorum Ben Sahsen

Sadece Yorum,Elestırımı Soyledım ; Rahatsız Ettıysemde Ozur Dılerım

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj09.09.2008, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteturka2 yazmış:
bende böle olacağını biliyordum ama size benden küçük bir nasihat eskiden çok hızlı büyüyorduk ama şimdi çok hızlı geriliyoruz buna son verin

Merhaba,
Büyümek yada gerilemek kişiye göre değişen terimlerdir.
Size göre gerilemek gibi görünen durum belki bize göre gelişmek büyümek anlamı taşır.
Ayrıca gerileme söz konusu değildir.
Reklam satırından söz ediyorsanız o satır dinamiktir ve zaman içerisinde tekrar değişecektir.
BS sürekli kendini yenilemeye ve gelişmeye devam edecektir Wink
İyi eğlenceler.
Mesaj09.09.2008, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Bence Konu Uzatılmamalı , Bu Bır Kuraldır Uymak Zorundayız Uzatmanın Manası Yoktur

Ve Saygı Duyuyorum Ben Sahsen

Sadece Yorum,Elestırımı Soyledım ; Rahatsız Ettıysemde Ozur Dılerım

Iyı Eglenceler Wink

Merhaba,
Bu şekilde seviyeli bir fikir alışverişine bizler jer zaman açığız net-tr Wink
Bu seviye hiçkimseyi rahatsız etmez.
İyi eğlenceler Wink
Mesaj09.09.2008, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben devam etmiyecek gibi kötü bir kelime kullanmıadım bs hiçbir zamn yenilikler sitesidir ama çok yavaş gidiyor ben mesela forum tasarımını hiç mi hiç sevmiyorum tabi bu benim şahsi görüşüm forum böyle şahşahlı olsa kötü mü olur tabi bs nin diğerlerin de de görülüyor aynı tasarım ama firma bütün sitelerine aynı tasarımı yapsa olmaz mı? unutmayın ki siteniz hit alıyorsa bunun nedenlerinden biri de tasarımdır
Mesaj09.09.2008, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
siteturka2 yazmış:

Merhaba,
Büyümek yada gerilemek kişiye göre değişen terimlerdir.
Size göre gerilemek gibi görünen durum belki bize göre gelişmek büyümek anlamı taşır.
Ayrıca gerileme söz konusu değildir.
Reklam satırından söz ediyorsanız o satır dinamiktir ve zaman içerisinde tekrar değişecektir.
BS sürekli kendini yenilemeye ve gelişmeye devam edecektir Wink
İyi eğlenceler.

bs heran gelişmekte bencede bilgi paylaşım forumu olma yolundayız Wink

Mesaj09.09.2008, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteturka2 yazmış:
ben devam etmiyecek gibi kötü bir kelime kullanmıadım bs hiçbir zamn yenilikler sitesidir ama çok yavaş gidiyor ben mesela forum tasarımını hiç mi hiç sevmiyorum tabi bu benim şahsi görüşüm forum böyle şahşahlı olsa kötü mü olur tabi bs nin diğerlerin de de görülüyor aynı tasarım ama firma bütün sitelerine aynı tasarımı yapsa olmaz mı? unutmayın ki siteniz hit alıyorsa bunun nedenlerinden biri de tasarımdır

Merhaba,
Siz başlığın amacından saptırdınız sanırım.
Konumuz tasarımlar vs değil ki Razz
İyi eğlenceler.
Mesaj09.09.2008, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Eski şahşahalı formumuzu arıyorum!!!

silsile yazmış:
Ormela'lı, DumanMusa'lı, NAmazvebiz'li, Gurum5'li, Efgan'Lı, Tolga-Nalkon'lu, TugberkYAlcinli, 24 Saat işleyen bedava-sitemi tanıt bölümünde işleyen ve yeni gelen arkadaşlarımızın tanıtımında yardıseverlik yapan eski ve Türkçe'yi doğru-düzgün kullanan formumuzu arıyorum....

Bulan varsa...

NOT: SİLSİLE

tek kelime kalp kalbe karşıdır derler
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=50329