Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2008, 00:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

dizincc yazmış:
Sitenize geldim baktım güzel olmuş tebrik ederim ve tasarımınızda süper olmuş bu kadar emeğe saygı duyuyorum
sizi sitemizdeki topliste bekliyorum herkez katılabilir.
Arrow www.dizincc.tr.gg

merhaba...ziyaretiniz için teşekkür ederim ve güzel düşünceleriniz içinde. Sitenize geldim. Kendi alanıma site kaydımı yapacaktım ama form falan çıkmadı doldurmak için..
Mesaj24.09.2008, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, Site Güzel Yanlız Ufak Bir Uyarı Vereyim Bedava Sitem Reklam Linki Ve Tasarım İkiside Siyah Olduğundan Gözükmüyor Aman Dikkat Diyiyorum Smile Siteniz Güzel Başarılar Wink
Mesaj24.09.2008, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavidunyahizmet yazmış:
Merhaba, Site Güzel Yanlız Ufak Bir Uyarı Vereyim Bedava Sitem Reklam Linki Ve Tasarım İkiside Siyah Olduğundan Gözükmüyor Aman Dikkat Diyiyorum Smile Siteniz Güzel Başarılar Wink

merhabalar... ziyaretiniz , güzel düşünceniz ve uyarınız Wink için teşekkür ederim... Ben siteyi yaptığımda google reklamları çıkıyordu onların fonu griydi o yüzden çok net belli oluyordu. Bugün eski reklam haline döndüler ve dediğiniz gibi yazı biraz silik kaldı. Ama bu sorun değil bedava-sitem kurallarına göre yazının bir kısmının görünmesi önemli..Yani tek bir harf bile görünmeyecek şekilde kapatmak yasak ama ben de yazı sağlıklı bi şekilde okunabiliyor..sorun olacağını sanmıyorum ben Wink Yine de uyarınız için teşekkürler çok iyi niyetli bir davranış olarak görüyorum Wink
Mesaj24.09.2008, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz Güzel Başarılar. Wink
Mesaj24.09.2008, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

herzamanheryerde yazmış:
Siteniz Güzel Başarılar. Wink

teşekkür ederim... her zaman her yerde Smile
Mesaj24.09.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenize geldim baktım güzel olmuş tebrik ederim ve tasarımınızda süper olmuş bu kadar emeğe saygı duyuyorum
Arrow www.dizincc.tr.gg

Pagerank;4 ve hit en az 250 en güzel tr.gg ödüllü site yarışması
Mesaj24.09.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

dizincc yazmış:
Arrow www.dizincc.tr.gg

Galiba mesaj kayıtlı ve herkese aynı mesajı yolluyorsunuz.. Dünde bunu yazmışsınız bana..Yoksa düşünceleriniz mi aynı Very Happy
Mesaj25.09.2008, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni yorumlar bekliyoruz arkadaşlar..
Mesaj25.09.2008, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz guzel olmus
Basarilar dilerim!...
Wink
Mesaj25.09.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:
Siteniz guzel olmus
Basarilar dilerim!...
Wink

teşekkür ederiz..Yakında müthiş bir sürprizle karşınızda olucaz gene bekleriz Smile
Mesaj25.09.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba az nce sitenizi girdim e şok oldum
inanı yanınızda olsaydım sizi anlınızdan öperdim Smile
site tasarımı düzeni içeriği tamamen dolu dolu birbirine uyum sağlamış
siteye emek verdiğiniz açıkca belli oluyor fakat sizenizdeki html kodlarını inceledim da bir iki tane tasarım altında sanırım iframe var dikkatinize Wink
siten gerçekten çok güzel olmuş ben çok beyendim Smile
Mesaj25.09.2008, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,
İlginç bir tasarımlı site...Sizi kutlarım...Başarılarınızın devamı dileği ile...
Mesaj25.09.2008, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
merhaba az nce sitenizi girdim e şok oldum
inanı yanınızda olsaydım sizi anlınızdan öperdim Smile
site tasarımı düzeni içeriği tamamen dolu dolu birbirine uyum sağlamış
siteye emek verdiğiniz açıkca belli oluyor fakat sizenizdeki html kodlarını inceledim da bir iki tane tasarım altında sanırım iframe var dikkatinize Wink
siten gerçekten çok güzel olmuş ben çok beyendim Smile

Smile))) Çok teşekkür ederim... Evet baya bi emek harcadım ama yapabileceğimin en iyisi de bu değil.. Eksiklerimize rağmen bu kadar güzel düşünmenize sevindim..

kodlarda ıframe tabi var. Yalnız bunlar yasaklandığı gibi tr.gg ye ait bi sayfaya bağlı değilller..Yani yanlış bişiy yok arkadaşım merak etme Wink Sayaçtan da belli oluyodur zaten Wink Güzel yorumların için teşekkür ediyorum.. Smile
Mesaj26.09.2008, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Merhaba,

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,
İlginç bir tasarımlı site...Sizi kutlarım...Başarılarınızın devamı dileği ile...

ne gibi ilginç Smile
Mesaj26.09.2008, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site Wink

NETTURK DEĞİŞİYOR COK YAKINDA...
Önceki mesajları göster: