Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.09.2008, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu: İframe hakkında

Ben sitemde iframe koduyla baska bır yerden aldıgım forumu koymak ıstıyorum ancak gecen sefer ana sayfaya forum koymustum ve sitem silinmişti...

www.10bilgisayara.tr.gg

bu seferde olur diye korkuyorum bütün emeklerim boşa gider diye modlar ve yönetim bi yorum getirirlerse sevinirim...

www.sedatca.tr.gg su ankı sıtem
Mesaj12.09.2008, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer site dediğin ıframe içindeki forumdan oluşmuşsa silmiş olabilirler.. Yani sitenin geneline hakim olmamak şartıyla koyabiliyordun.. Ama şimdi kurallarda değişiklik oldu mu bilemem ...

Onun dışında yönlendirme , Reklamın gözükmemesi veya uygunsuz içerik barındıran ( adult , mp3 , full program vs ) bir site ise o durumda da silinir arkadaşım Wink
Mesaj12.09.2008, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumun için teşekkürler ancak bide modlardan duysak yorum... ben sitenın daha etkin oldugu bir sekilde diyorum yanı sıteye girdiysen eğer saol tarafta sadece menu olarak forum yazıyor oraya iframe kodu içerisinde koyacam sayfaya...
Mesaj12.09.2008, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

sedatca yazmış:
Yorumun için teşekkürler ancak bide modlardan duysak yorum... ben sitenın daha etkin oldugu bir sekilde diyorum yanı sıteye girdiysen eğer saol tarafta sadece menu olarak forum yazıyor oraya iframe kodu içerisinde koyacam sayfaya...

rica ederim arkadaşım Wink

tabi modlardan duymak daha garanti ama ben de az çok kuralları biliyorum Smile Sitene baktım sorun olacağını düşünmüyorum ama tabi son söz büyüklerimizin Very Happy
Mesaj12.09.2008, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
İframe kullanarak site içerisinde site açmak sakıncalı değildir.
Sadece iframe kodunuzun içerisinde tr.gg sitesi bulunmamalıdır ki bu sahte hite yönelik olur.
Diğer sitenizin silinme sebebi başkadır büyük ihtimalle.
Ayrıca üstte size cevap veren arkadaşımızda eski moderatörlemizden pobrediablodur Razz
İyi eğlenceler.
Mesaj12.09.2008, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhaba,
Sadece iframe kodunuzun içerisinde tr.gg sitesi bulunmamalıdır ki bu sahte hite yönelik olur.
Ayrıca üstte size cevap veren arkadaşımızda eski moderatörlemizden pobrediablodur Razz
İyi eğlenceler.

Diğer arkadaşa ve size teşekkür ederim beni aydınlattığınız içim Smile
Mesaj12.09.2008, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sedatca yazmış:
cunobag yazmış:
Merhaba,
İyi eğlenceler.

Diğer arkadaşa ve size teşekkür ederim beni aydınlattığınız içim Smile

ne demek efendim sağ olun Smile Ben de hocama teşekkür ediyorum beni doğruladığı ve tanıttığı için Very Happy