Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.09.2008, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme resim yükleyemiyorum

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum siteme resim yükleyemiyorum...

Mesaj12.09.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=39073

inceleyin

Mesaj14.09.2008, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Ben

ben resimleri önceden yüklüyordum fakat şimdi boş boş bekletiyor caba bu sorun yalnızca bendemi yoksa herkezde varmı ?

Mesaj14.09.2008, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ben

cross77 yazmış:
ben resimleri önceden yüklüyordum fakat şimdi boş boş bekletiyor caba bu sorun yalnızca bendemi yoksa herkezde varmı ?

Merhaba,
Yukarıda ki dikkatlice inceleyiniz.. Resimler yüklendikten sonra 30-40 dk arasında görünmektedir..
İyi eğlenceler..
Mesaj14.09.2008, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ben

tumhepsiburada yazmış:
cross77 yazmış:

Merhaba,
Yukarıda ki dikkatlice inceleyiniz.. Resimler yüklendikten sonra 30-40 dk arasında görünmektedir..
İyi eğlenceler..

tabiki 30-40 dakika sonra resimlerin görüntülenme garantisi yok,bazen günlerce bekliyor yine açılmıyor.Zaten resimler konusunda ki sorun tr gg de devam ediyor,bu soruna bir çözüm bulunmasını istiyoruz.....
Mesaj14.09.2008, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: ya arkadaşlar

Ya arkadaşlar o kısmı bende okudum sorun resimin gösterilmesi değil boş boş bekletiyor yani resim yükledni yazmıyor önceden bir resmi yükleyince en sonunda resim yüklendi yazıyordu...

Mesaj14.09.2008, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ya arkadaşlar

cross77 yazmış:
Ya arkadaşlar o kısmı bende okudum sorun resimin gösterilmesi değil boş boş bekletiyor yani resim yükledni yazmıyor önceden bir resmi yükleyince en sonunda resim yüklendi yazıyordu...

sorun oldugu için o sonuş ortaya çıkıyor..
Mesaj14.09.2008, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu: işte

İŞte sorun bendemi yoksa bedava-sitemdemi anlamadım şidmi resim yükleyemiyorum :S

Mesaj14.09.2008, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: işte

cross77 yazmış:
İŞte sorun bendemi yoksa bedava-sitemdemi anlamadım şidmi resim yükleyemiyorum :S
Merhaba,
genel bir sorun herkeste var
verilen başlıkta açıklama var zaten
iyi eğlenceler Wink
Mesaj14.09.2008, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekür

Bilgilendirdiğiniz için teşekür ederim bende yeni öğrendim sorun bütün bedava-siten kullanıcılarında varmış ben yalnızca bende olduğunu sanıp bu konuyu açmıştım acaba bu sorunun ne zaman düzeleceği hakkında kesin bir bilgi varmı ?

Mesaj14.09.2008, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: teşekür

cross77 yazmış:
Bilgilendirdiğiniz için teşekür ederim bende yeni öğrendim sorun bütün bedava-siten kullanıcılarında varmış ben yalnızca bende olduğunu sanıp bu konuyu açmıştım acaba bu sorunun ne zaman düzeleceği hakkında kesin bir bilgi varmı ?

Ne Zaman Duzelecegı Hakkında Bılgı Verılmedı

Ama Duzelıcegınden Emın Olabılırsınız , Cunku Teknık Bır Sorun Mutlaka Duzeltılır

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj14.09.2008, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekürler

Herşey için teşekür ederim isteklerimizi ve sorunlarımızı karşılıksız bırakmadığınız için ...

Mesaj14.09.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: teşekürler

cross77 yazmış:
Herşey için teşekür ederim isteklerimizi ve sorunlarımızı karşılıksız bırakmadığınız için ...

Rıca Ederız Wink
Önceki mesajları göster: