Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.12.2008, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben geldim Cool sürprizler kabul edilir Smile
Mesaj15.12.2008, 04:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bahar Sevinciniz ===> www.bahse.tr.gg

bahse yazmış:
Hayata dair herşeyi bulabileceğiniz sitemiz ziyaret ve yorumlara açıktır... Yapıcı eleştirilerinizle iyiye doğru gitmeye çalışıyoruz... Buyrun;

Arrow www.bahse.tr.gg

kisa ve öz konusacam Wink Wink

bahse ablam basarilarinin devamini temeli ediyorum siteyi bosver sen zaten kisiliyinle kendini kanitlamis bir kisisin bu nedenle herzaman basim üstüne yerin var

allahin sevgisi üzerinde olsun css tasarimin hayirli ugurlu olsun Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj15.12.2008, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bahse süprizi seni gördüğüm zaman yapacağım haberin olsun bu aralar takılmıyorum bedava-siteme
Mesaj15.12.2008, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoş bir site olmuş...

http://www.turkce-m.tr.gg/
Mesaj15.12.2008, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gönlümüzün baharı, son mu ilk mi bilemem, kendin eç: www.bahse.tr.gg
Mesaj15.12.2008, 14:35 (UTC)    

ua1905ua yazmış:
bahse yazmış:
Hayata dair herşeyi bulabileceğiniz sitemiz ziyaret ve yorumlara açıktır... Yapıcı eleştirilerinizle iyiye doğru gitmeye çalışıyoruz... Buyrun;

Arrow www.bahse.tr.gg

bahse ablam basarilarinin devamini temeli ediyorum siteyi bosver sen zaten kisiliyinle kendini kanitlamis bir kisisin bu nedenle herzaman basim üstüne yerin var

Sevgili Onur, hakkımda böyle düşünmen ve bunu dile getirmen beni çok sevindirdi Embarassed teşekkür ederim.. Duygularımız karşılıklı biliyorsun.. Benim için de siteden daha çok hakkımdaki düşünceler öenmlidir. Yanlış anlaşılmaktan ve kötü anılmaktan çok korkarım.. O yüzden ufacıkta olsa iyi olarak anılmak beni mutlu ediyor.. Embarassed

Sitelerimiz bizim oyuncağımızdır.. Kimimiz bilgilerimizi paylaşmak, kimimiz eğlenerek hoş vakit geçirtebilmek, kimimiz yeni öğrendiklerimizi bilmeyenlere öğretmek, kimimiz kendimiz için siteler hazırlarız.. Ben bahse yi kendim için hazırlamaya başlamıştım.. Burada pek çok değerli insandan pek çok şey öğrendim.. Sitemi bu değerli insanların yardım ve destekleriyle daha iyiye doğru götürmeye çalıştım.. Daha yolun başındayım ve öğreneceğim çok şey var. Sizlerin böyle muhteşem yorumlarınız tam vazgeçmeye niyetlenirken beni kamçılamıştır. Yeni tasarımda bir-gulus ve netdunya nın itelemeleriyle ortaya çıktı. Tasarımda bir-gulus, zorda kaldığımda hemen yardımıma koşmuştur.. Burdan yeni tasarımda yanımda olan, yardımlarını esirgemeyen
bir-gulus
kaprisnet
birtanecim
kardeşlerime ve

bu başlıkta destek veren, yapıcı eleştirilerini esirgemeyen
sanalsahne
Değerli Hocam
dumanmusa
Herzaman beni destekleyen Sevgili Cevdet
cevdetprizrenli
magic-net
turkce-m

ve çok Sevgili Dostum
silsile
ve tabiki sen Güzel İnsan Sevgili Onur
ua1905ua

hepinize en içten teşekkürlerimi sunarım. İyiki varsınız. Razz
Mesaj15.12.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkce-m yazmış:
Hoş bir site olmuş...

http://www.turkce-m.tr.gg/

Teşekkür ederim.. Wink
Mesaj15.12.2008, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

silsile yazmış:
Gönlümüzün baharı, son mu ilk mi bilemem, kendin eç: www.bahse.tr.gg

İlkbahar güzeldir, canlılık sembolüdür. İnsanlara yaşama sevinci verir.. Sonbaharın güzelliği ayrıdır. Hüzünlü havası, dökülen yapraklar bir başka güzeldir. Sarı benim rengim Razz (en sevdiğim renk). Eylül 1 de doğmuşum.. Ondandır sonbaharı ve sarıyı sevmem.. İki baharında ayrı bir güzelliği vardır..

Ben şöyle diyorum "Ben hep Baharım" Razz

Gönlünüzün baharı olmak benim için onurdur efendim.. İl yada son olmuş farketmez.. Önemli olan gönlünüzde yer alabilmektir.. Wink

Teşekkür ederim Sevgili Lütfü, başlığımı daha da güzelleştirdin.. Wink
Mesaj15.12.2008, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili Bahse, o duygu dolu mesaj cevaplarını okurken içindeki yaşama sevincini dostluklar ,höşgörü ve insanlara hizmet anlayışı üzerine inşa etmeye çalıştığını anlamamak mümkün değil.Yaşama sevinci ve hüzün en güzel şekliyle ancak bu güzel duygulara sahip sizin gibi birisiyle izah edilebi
lirdi.
Sahip olduğunuz bu kalıcı güzelliklerinizden dolayı sizleri canı gönülden tebrik eder,bütün insanların da bu kalıcı güzelliklerle hayata tutunmalarını Yüce Mevladan niyaz ederim.
Mesaj15.12.2008, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteniz çok güzel başarılarınızın devamını dilerim Wink
Mesaj16.12.2008, 01:25 (UTC)    

bahse yazmış:
ua1905ua yazmış:
bahse yazmış:

Arrow www.bahse.tr.gg

Sevgili Onur, hakkımda böyle düşünmen ve bunu dile getirmen beni çok sevindirdi Embarassed teşekkür ederim.. Duygularımız karşılıklı biliyorsun.. Benim için de siteden daha çok hakkımdaki düşünceler öenmlidir. Yanlış anlaşılmaktan ve kötü anılmaktan çok korkarım.. O yüzden ufacıkta olsa iyi olarak anılmak beni mutlu ediyor.. Embarassed

Sitelerimiz bizim oyuncağımızdır.. Kimimiz bilgilerimizi paylaşmak, kimimiz eğlenerek hoş vakit geçirtebilmek, kimimiz yeni öğrendiklerimizi bilmeyenlere öğretmek, kimimiz kendimiz için siteler hazırlarız.. Ben bahse yi kendim için hazırlamaya başlamıştım.. Burada pek çok değerli insandan pek çok şey öğrendim.. Sitemi bu değerli insanların yardım ve destekleriyle daha iyiye doğru götürmeye çalıştım.. Daha yolun başındayım ve öğreneceğim çok şey var. Sizlerin böyle muhteşem yorumlarınız tam vazgeçmeye niyetlenirken beni kamçılamıştır. Yeni tasarımda bir-gulus ve netdunya nın itelemeleriyle ortaya çıktı. Tasarımda bir-gulus, zorda kaldığımda hemen yardımıma koşmuştur.. Burdan yeni tasarımda yanımda olan, yardımlarını esirgemeyen
bir-gulus
kaprisnet
birtanecim
kardeşlerime ve

bu başlıkta destek veren, yapıcı eleştirilerini esirgemeyen
sanalsahne
Değerli Hocam
dumanmusa
Herzaman beni destekleyen Sevgili Cevdet
cevdetprizrenli
magic-net
turkce-m

ve çok Sevgili Dostum
silsile
ve tabiki sen Güzel İnsan Sevgili Onur
ua1905ua

hepinize en içten teşekkürlerimi sunarım. İyiki varsınız. Razz

vallah bahse bu güzel sözlerden sonra ben ne desem hafif gelir Wink
tabiki dediklerin cok dogru insanlarin sevgisini kaznmak herseyden daha önemli sitene gelince gönlün rahat olsun cok güzel olmus güzel degip gecmiyorum gercekten güzel olmus daha iyilerini yaparsin insallah
bende senin gibi forumdaki bazi sevgili kardeslerimiz sayesinde simdi ki yapabildiklerimi yapiyorum aslinda bedava-sitem de o kadar degerli insanlar varki simdi hepsini tek tek saymiyim Wink

hani derlerya veya ben diyorum sitemi kisilikmi yani bir insan bir site yapiyorsa o siteye dikatli incelersen o insanin kisiligini his edebilirsin ben böyle dusunuyorum

basarilarinin devamini diliyorum zaten yaptigin calismalara bakinca su kanata variyorum basarilarin devami gelecektir Wink

hepinize yürekten selamlar saygilar

iyi eglenceler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj19.12.2008, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

dumanmusa yazmış:
Sevgili Bahse, o duygu dolu mesaj cevaplarını okurken içindeki yaşama sevincini dostluklar ,höşgörü ve insanlara hizmet anlayışı üzerine inşa etmeye çalıştığını anlamamak mümkün değil.Yaşama sevinci ve hüzün en güzel şekliyle ancak bu güzel duygulara sahip sizin gibi birisiyle izah edilebi
lirdi.
Sahip olduğunuz bu kalıcı güzelliklerinizden dolayı sizleri canı gönülden tebrik eder,bütün insanların da bu kalıcı güzelliklerle hayata tutunmalarını Yüce Mevladan niyaz ederim.

Musa Hocam, bu yazdıklarınızla beni ne çok sevindirdiniz bilemezsiniz.. Ben içimden geldiği gibi yazarım hep.. O yüzdendir pek sevilen biri değilim BS de.. Yalakalık yapmam.. Yanlışı gördüğümde söylerim.. İçimde hissettiğim şeyleri de yazmaktan çekinmem.. Sevenlerim az ve öz olduğu için onların her kelimesi benim için özeldir.. Ve bana hissettirdiklerini buraya aksettiriyorum sanırım.. Marifet ben de değil beni seven dostların bana yazdığı böyle güzel mesajlardadır..

Güzellik gören gözdedir.. Teşekkür ederim.. Herşey gönlünüzce olsun..
Mesaj19.12.2008, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
siteniz çok güzel başarılarınızın devamını dilerim Wink

Teşekkür ederim ben de size başarılar dilerim..
Mesaj19.12.2008, 23:14 (UTC)    

Alıntı:
tabiki dediklerin cok dogru insanlarin sevgisini kaznmak herseyden daha önemli sitene gelince gönlün rahat olsun cok güzel olmus güzel degip gecmiyorum gercekten güzel olmus daha iyilerini yaparsin insallah
bende senin gibi forumdaki bazi sevgili kardeslerimiz sayesinde simdi ki yapabildiklerimi yapiyorum aslinda bedava-sitem de o kadar degerli insanlar varki simdi hepsini tek tek saymiyim Wink

hani derlerya veya ben diyorum sitemi kisilikmi yani bir insan bir site yapiyorsa o siteye dikatli incelersen o insanin kisiligini his edebilirsin ben böyle dusunuyorum

basarilarinin devamini diliyorum zaten yaptigin calismalara bakinca su kanata variyorum basarilarin devami gelecektir Wink

iyi eglenceler

Haklısın, herkes sitesini yaparken belki de farketmeden kendinden birşeyler koyuyor.. Zaten burada profesyonel siteler yapmıyoruz.. O yüzden sitelerimiz kişiliğimizin aynası oluyor..

Çok teşekkür ederim.. Ben de sana hem sitende hem de tüm hayatında başarılar dilerim..
Mesaj20.12.2008, 04:22 (UTC)    

bahse yazmış:
Alıntı:

iyi eglenceler

Haklısın, herkes sitesini yaparken belki de farketmeden kendinden birşeyler koyuyor.. Zaten burada profesyonel siteler yapmıyoruz.. O yüzden sitelerimiz kişiliğimizin aynası oluyor..

Çok teşekkür ederim.. Ben de sana hem sitende hem de tüm hayatında başarılar dilerim..

tesekkurler Wink
Önceki mesajları göster: