Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.07.2007, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben böyle bir kod görmediğim için verdim. Bunun bir zararı olmaz. Sen millete baksana Adamlar durmadan gereksiz konu açıyorlar. Herşeyin bir yolu yordamı var..
Mesaj12.07.2007, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: süper

mükemmel
Mesaj12.07.2007, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler...
Mesaj12.07.2007, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu: re

kardeş sen verdiysen nasıl turklerklani yazıyor tamamen bana ait birçok forum sitesinde var özellikle www.webdejitans.com sitesinde çok değişik şekilleri istendi ama size demiyorum bazılarına ben veriyorumki paylaşıyorum benim diye herkese söylüyor
Mesaj13.07.2007, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADAŞLAR KOLA2RLA OYNADIM

Arkadaşlar Kodlarla oynadım olmuşmu

http://programdownoald.tr.gg
Mesaj14.07.2007, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Turklerklani sana diyorum

turkler klanı arkadasım bu kod benım tasarım bana ait demiş kardesim ne kod sana ait nede tasarım kod ve tasarım www.alpertunga.org sitesi sahibi arkasaıma aittir bu kodlar ilgili tartışmalar açılsın ıstemıyorum bilip bilmeden koda sahip cıkanlarıda aşşagılıyorum o koddaki TURKLERKLANİ yazısı nasıl yazıyor demişsin o yazıyı isteyen herkes değiştire bilir ondan basit birşey yok
ben kahtalie yazarsam şimdi kod bana mı ait olmuş sayılıyor artık bole boş konularla ugrasmak istemıyorum bu kod benım demıyorum durduk yerde kımbununla ılgılı konu açarsa bu kod bana ait demene sinir oluyorum adam açmışsa paylaşmak için açmıştır konu açtım benım konumada yazmışsın benım dıye yetti artık ama
Mesaj14.07.2007, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Son NOKTA

[url] www.dizayn.tr.gg[/url]

Arkadaşlar bu tartışmaya son noktayı koyuyorum. Ne ya böyle herkes benimdi senindi tartşıyor. Önemli olan BU GÜZEL KODU YAZIP, HAZIRLAYIP BİZLERE SUNAN İNSANA TEŞEKKÜR ETMELİYİZ. Ben yaptım sen yaptın ne anlamsız. Bizlerinde güzel bir şeyler yapmamızdır. Kodu önceden incelememitim ama kodların arasında bu linke bakmanız yeterlidir. http://www.alpertunga.org/haydiyavrum.swf
Mesaj28.07.2007, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkürler arkadaşım
Mesaj30.07.2007, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum-at yazmış:
eline sağlık arkadaşım...
allah yar ve yardımcın olsun
Mesaj30.07.2007, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla kardeşler o kadar şeye baktım burda ama en güzeli bu olmuş yapanların ellerine ve canlarına sağlık
Mesaj30.07.2007, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

dizayn yazmış:
Arkadaşım bu kodları sitenin giriş bölümüne koyabilirsin. Ekstralardan Flash- İntro ekle yi tıklayarak flash animasyon böümüne geçip İntronun önündeki metni bölümüne ekleyebilirsin.

Bu sana sadece bir örnek başka yerlerede ekleyebilirsin...

www.dizayn.tr.gg

dediğini yaptım flash introyu aktivite ettim, Intronun önündeki metin kısmına kodları yapıştırdım, ama olmuyo kardeş, açılışta WAITER yazan beyaz bir sayfa çıkıyooo
başka da bişey yokk..
acil yardımmm....
Mesaj31.07.2007, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaş

bu kodu kopyaladım ama hani boşluk varya tıklayınca siteye giriyo oraya giriş yazmak için ne yapcaz
Mesaj31.07.2007, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw kardeşler ben önce bunu çalıştırmıştım oldu ama şimdi html kodu çıkıyor intro bölümünde bi bakarmısınız
NOT: ama ekstra da flash-ıntro kısmında çalışıyor
anlamadım gitti

yardım ederseniz sevinirim
Mesaj26.06.2008, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu: çalışmıyor

valla ben bu introyu ekledim ama çalışmıyor
Mesaj26.06.2008, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu: hiç

çok güzel değilya siteyi bozuyor
Önceki mesajları göster: