Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2008, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim Yuklenmiyor hep o gif donuyor orda bekliyor

eet sayın yetkililer resim upload ediyorum ve o donen sey cıkıyor ve hep o ole donuyor Very Happy yuklenmiyor neden acaba bi sorunmu var ? yardım ederseniz sevnirim
Mesaj15.09.2008, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
inceleyiniz..
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=39073
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj15.09.2008, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Sanırım bu aralar Resim Yüklemede sorun var.
Birkaç kişi bundan dolayı şikayette bulundu.
Yakında düzelir heralde.

İyi eğlenceler

Mesaj15.09.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon mesajını görmedim.
Mesaj15.09.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada okudum fakat bu farklı yukledikden sonra goruntelemiyor 30 40dks ora acılıyor ama bunda hic yuklemiyor ! hemde cok bekledim Wink
Mesaj15.09.2008, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

lextinr yazmış:
tumhepsiburada okudum fakat bu farklı yukledikden sonra goruntelemiyor 30 40dks ora acılıyor ama bunda hic yuklemiyor ! hemde cok bekledim Wink

Merhaba,
Yüklemede çoğunluk olduğu için yüklenmiyor..
İyi eğlenceler..
Mesaj15.09.2008, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben sorunumu buldum.Sorun Resimleri Yönet sayfasından yükelrseniz oluyor sayfaları değiştirden resim ekle butonu ile yükelrseniz hiçbir sorun olmuyor ama kaydettikten sonra sayfayı yenilemeniz lazım biraz geç açılıyor resim oda hemen düzeliyor....
Mesaj15.09.2008, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir çok kişi bu olaydan şikayetçi. Maalesef sorun devam ediyor. Arkadaş kendi adına çözümü bulmuş ama Bunu Galeriye uygulamak mümkün olmadığını için halen sorunun giderilmesini bekliyoruz.
Mesaj15.09.2008, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Bir çok kişi bu olaydan şikayetçi. Maalesef sorun devam ediyor. Arkadaş kendi adına çözümü bulmuş ama Bunu Galeriye uygulamak mümkün olmadığını için halen sorunun giderilmesini bekliyoruz.

Evet sadece yükleem oalrak bu şekilde yüklüyorum ve gayet hızlı ve iyi ama galerim olmadığı için ve ona bu şekilde bir işlem yapıalamdığı için mecburen galeriye resim eklemek isteyen arkadaşlar sorunun çözülmesini bekleyecek.....