Forum'da ara:
Ara

TAHSİLİNİZ NEDİR ?
ORTAOKUL
  22%
[ 18 ]
LİSE
  39%
[ 32 ]
ÜNİVERSİTE
  38%
[ 31 ]
Toplam Oylar : 81

Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2008, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Bravo siten çok güzel

Tema,renk uyumu,içerik menüler profesyonelin elinden cıkmıs gibi tebrik ederim.Bu zamana kadar gezdigim (tr.gg) sitelerinin en iyisi.
Bütün bu şartlardan daha acı verici ve daha tehlikeli olmak üzere ülkenin için de, iktidara sahip olanlari aymazlık ve sapkınlık ve hattâ hainlik içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri kişisel çıkarlarını, işgal edenlerin siyasî amaçlarıyla birleştirebilirler.

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927
(Genclige Hitabeden Bir Pragraf)

Mesaj08.11.2008, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

en iyi tr.gg sitesi www.mistanbul.tr.gg
Mesaj09.11.2008, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bravo siten çok güzel

hackdefance yazmış:
Tema,renk uyumu,içerik menüler profesyonelin elinden cıkmıs gibi tebrik ederim.Bu zamana kadar gezdigim (tr.gg) sitelerinin en iyisi.

Arrow Arrow
Idea

Mesaj09.11.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlarınızı beklıyoruz degerlı tr.gg ailesi yorumlarınızı bizden esirgemeyin lütfen

www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj09.11.2008, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

çüşşşşşşşşş siteye bak be kaç yıl uğraştır kardeş Very Happy ben 10 sayfa ekliycem die günümden oluyomm adam neler yapmış helal olsun Very Happy böle bi sitem olacak varya Very Happy neler yaparım neler Very Happy ii çalışmalar

Saygılar...
Mesaj09.11.2008, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-strike15 yazmış:
çüşşşşşşşşş siteye bak be kaç yıl uğraştır kardeş Very Happy ben 10 sayfa ekliycem die günümden oluyomm adam neler yapmış helal olsun Very Happy böle bi sitem olacak varya Very Happy neler yaparım neler Very Happy ii çalışmalar

Saygılar...

lütfen forumdaki uslubunuza dikkat edin Question
Mesaj10.11.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tesekkurler arkdasım

Mesaj10.11.2008, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

guzel sıte
Mesaj10.11.2008, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlvitrini yazmış:
guzel sıte

Arrow

www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj11.11.2008, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlarınızı beklıyorum arkdaslar nerede hanı o degerli güzel yorumlarınız

www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj12.11.2008, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink Arrow Arrow
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj12.11.2008, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.htmlvitrini.tr.gg

html dünyası
Mesaj12.11.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

degerlı yorumarınız nerededır bakıyım nerede
www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj12.11.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi her zaman takip ederim.Gerçekten çok başarılı bir siteniz var ne diyelim yolunuz açık olsun.. Wink
Mesaj13.11.2008, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
Sitenizi her zaman takip ederim.Gerçekten çok başarılı bir siteniz var ne diyelim yolunuz açık olsun.. Wink

cok degerli yorumlarınız için gercekten cok tesekkur ederım arkdasım cok sagolun sızınde sıtenız gercekten cok basarılı ve basarılarınızın devamını dılerım saygılarımla

Önceki mesajları göster: