Forum'da ara:
Ara

TAHSİLİNİZ NEDİR ?
ORTAOKUL
  22%
[ 18 ]
LİSE
  39%
[ 32 ]
ÜNİVERSİTE
  38%
[ 31 ]
Toplam Oylar : 81

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2008, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok ugrastık TR.GG nin en iyi eğitim sitesini yaptık yok eşi

www.egitimbilgisi.tr.gg

"çok çalıştık en sonunda TR.GG nin en iyi eğitim sitesini açtık yardımlarınızı ve o degerli yorumlarınızı beklıyorum yorumlarınızı esirgemeyin lütfen sadece bir kez yorum yapın yeter..!"

www.egitimbilgisi.tr.gg

www.egitimbilgisi.tr.gg

Başarı İyi İnsan Olabilmektir,Derslerden Soğumuş Öğrenciler,Gelişen Çocuğun Nitelikleri,Neden Başarısız Olunur?,Çocuk Problemleri ve Tedavisİ,Cocuğunuzun Ruh Sağlığı, Karşı Gelme ve Uyum Sorunu,Pasif,Agresif Kişilik Bozukluğu,Aile İçi Geçimsizlik ve Çocuk
Anne Baba Tutumlarının Önemi,OSS Öncesi Ailelere Öneriler,Can Sıkıcı Bir Öğretmen Olmanın Yolları,Derste Bir Öğretmen Nelere Dikkat Etmelidir,Öğretmenlere Disiplin Sağlama Konusunda Öneriler,Okulda Başarıyı Yakalamanın Sırları

BİTMEDİ;
Eğitim Nedir ?,Öğretim Nedir ?,Eğitim & Öğrenme İlişkisi,Öğrenme nedir?,Öğrenmenin Özellikleri,Eğitim teknolojisi nedir?,Eğitimde Teknolojinin Rolü Nedir?,Öğretim Teknolojisi (Öt) Nedir?,Teknoloji Nedir?,Teknolojinin Uygulamaları Nelerdir?,Öğrencilerden Beklenen Davranışlar,Verimli Ders Çalışma Yolları,Ailenin Dağılması ve Çocuk, Çocuk Yetiştiştirmede Ailenin Görevleri, Engellilerin Ailerine Öneriler

www.egitimbilgisi.tr.gg

www.egitimbilgisi.tr.gg
Mesaj19.09.2008, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mükemmel Bir Site..!

%2 TRİLYON veRsem azdıR.. GeRçekten KaLiteLi bir Siteniz var...
Mesaj20.09.2008, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten süper olmuş... Wink
Mesaj20.09.2008, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj20.09.2008, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

media-turk yazmış:
Mükemmel Bir Site..!

%2 TRİLYON veRsem azdıR.. GeRçekten KaLiteLi bir Siteniz var...

DEGERLİ YORUMLARINIZ ICIN COK TESEKKUR EDERIM ARKDASIM COK SAOLUNN SITEMIZ SUREKLI GUNCELLENECEKTIR BIZI TAKIP EDIN LUTFEN

www.egitimbilgisi.tr.gg
www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj20.09.2008, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Fevkaladenin fevkinde bir siteniz var...

Merhaba,
Fevkaladenin fevkinde bir siteniz var...Başarılarınızın devamı dileği ile...Ayriyetten ben en çok sitenizin arka plan'ını çok beyendim... Very Happy Very Happy Very Happy Harika bir siteniz var...Başarılarınızın devamı dileği ile...
Mesaj20.09.2008, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ßaşarılar Wink

Gerçekten Güzel ßir Site Olmuş

Mesaj20.09.2008, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

nett-oguzhann yazmış:
gerçekten süper olmuş... Wink

çok saolun arkdasım bu kadar guzel yorumlarınız benı o kadar yureklendırıyor kı ınanın o kadar mutlu oluyorum kı yorumlarına ve yuregınıze saglık cok saolun saolun

www.egitimbilgisi.tr.gg
www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj20.09.2008, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımı sanki önceden e-..... diye bir sitede gördüm gibi Confused Confused

Tamamen siz mi yaptınız ?

Mesaj20.09.2008, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-aptain yazmış:

tasarım hazır template.

siteniz gerçekten güzel olmuş.
içerik olarak tam bir eğitim sitesi.
başarılar.

Mesaj20.09.2008, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Fevkaladenin fevkinde bir siteniz var...

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,
Fevkaladenin fevkinde bir siteniz var...Başarılarınızın devamı dileği ile...Ayriyetten ben en çok sitenizin arka plan'ını çok beyendim... Very Happy Very Happy Very Happy Harika bir siteniz var...Başarılarınızın devamı dileği ile...

çok tesekkurler arkadsımm degerli yorumlarınız için

Mesaj20.09.2008, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalportal yazmış:
c-aptain yazmış:

tasarım hazır template.

siteniz gerçekten güzel olmuş.
içerik olarak tam bir eğitim sitesi.
başarılar.

Tasarım free template değil e-... diye .com lu bir sitede böyle bir tasarım vardı ama sitenin adını unuttum.
Mesaj20.09.2008, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
güzel site

tesekkur ederım arkdasım cok saolunn sıtemıze yenıseyler eklendııı

Mesaj20.09.2008, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Fevkaladenin fevkinde bir siteniz var...

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

cok tesekkur ederım arkdasım gercekten sızın sıtenızde guzel degerlı yorumlarınız için tesekkur ederım cok saolun

www.egitimbilgisi.tr.gg

Mesaj20.09.2008, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

yepyenı ıcerıkk eklendıı buyrunn en ıyı egitimsitesi

Eğitim bilgisi,Eğitimbilgisi,Eğitimbilgim,eğitim,ÖSS, ALES, KPSS, PUANMATİK,SBS, Seviye Belirleme Sınavı, OKS, DGS, Rehberlik Sitesi,

http://www.egitimbilgisi.tr.gg/
http://www.egitimbilgisi.tr.gg/

Önceki mesajları göster: