Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua-galatasaray-muhabir yazmış:
hakannet55 polemik yapabilecek birisini ariyor lutfen onun yazdiklarina cevap vermeyiniz siz cevap verdikce o da devam edecektir

Wink Wink
Mesaj27.09.2008, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
ozaman binlerce kişi kişisel başlık açtıgı zamanda silinmeyecek çünkü 2-3 kişiye izin verilmiş silmek yanlış olur degilmi? sadece olaya mantıklı bakınız Wink

Yanlış Olur .

Afedersiniz Ama Digerleri Kabakmı ?

Lütfen Uzatmayın .

Sılınırse Sılınırdı .
Mesaj27.09.2008, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayallerde-fm yazmış:

Dogum günün kutlu olsun..

yaklasık 5 saat sonrada canımdan cok sevdigim birininde dogum günü Razz

Terazi burcusun burclara inanırmısın bilmem ama;
BUGÜN DOGANLAR: Duygusal ve alıngan bir yapıları vardır. Olaylara karSı kayıtsız olamazlar. Yasamı derin yasayan insanlardır. Güven duygularını gelistirmek zorundadırlar. YaratıcılıKlarını ifade ederken farklı yolları denerler ve asla rutin olmazlar. Vericidirler ve kendi islerini bırakarak, baskalarına yardım etmek için zamanlarını müsrifçe kullanırlar. DİYOR:p

tesekkurler kardes dogru diyorsun bende duygusalimdir ve alinganimdir ve dediyin gibi baskalarin sorunlariyla ugrasmayi dahada severim Wink

tesekkurler
Mesaj27.09.2008, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Kişisel başlık açmak ile doğum günü gibi özel günler için başlık açmayı birbirine karıştırmayın lütfen.
Tartışma ortamı yaratmadan konuda devam edebilirsiniz.
Bu arada mutlu yıllar..

Not: Özel günler derken sadece doğum gününden bahsediyorum,evlilik yıldönümü,tanışma vs değil...
Mesaj27.09.2008, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
hakannet55 yazmış:
ozaman binlerce kişi kişisel başlık açtıgı zamanda silinmeyecek çünkü 2-3 kişiye izin verilmiş silmek yanlış olur degilmi? sadece olaya mantıklı bakınız Wink

Yanlış Olur .

Afedersiniz Ama Digerleri Kabakmı ?

Lütfen Uzatmayın .

Sılınırse Sılınırdı .

tamam digerleri kabakmı bunu bende diyorum herkes eşit oldugu için herkes açsın ozaman.Kesin o zaman silinecektir eminim Wink Ozaman kurallara göre kişisel hiçbir başlık açılamaz eger kural iptal edildiyse ozaman açalım ama silinirse görüşürüz Wink
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj27.09.2008, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

en cok sevindiyim konu mu mubarek ramazan ayinda dogum gunumun olmasidir ramazan ayinda dogum gunumun olmasi nekadar teseduf olsada baska bir zevk veriyor cok mutluyum herkese tesekkurlerimi sunuyorum

benimle oldugunuz icin allah razi olsun
Mesaj27.09.2008, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 kardes senden allahin bir kulu olarak rica ediyorum allah rizasi icin bu konuyu kapatirmisin lütfen
Mesaj27.09.2008, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua-galatasaray-muhabir yazmış:
en cok sevindiyim konu mu mubarek ramazan ayinda dogum gunumun olmasidir ramazan ayinda dogum gunumun olmasi nekadar teseduf olsada baska bir zevk veriyor cok mutluyum herkese tesekkurlerimi sunuyorum

benimle oldugunuz icin allah razi olsun

Sendende Razz
Mesaj27.09.2008, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Merhaba,
Kişisel başlık açmak ile doğum günü gibi özel günler için başlık açmayı birbirine karıştırmayın lütfen.
Tartışma ortamı yaratmadan konuda devam edebilirsiniz.
Bu arada mutlu yıllar..

Not: Özel günler derken sadece doğum gününden bahsediyorum,evlilik yıldönümü,tanışma vs değil...

hocam allah senden razi olsun cok tesekkur ediyorum

insallah seninde dogum gununu kutlamak bizlere nasip olur

iyi eglenceler yine tskler
Mesaj27.09.2008, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğum günün kutlu olsun net tr ve ua-galatasaray-muhabir doğum gününüz kutlu olsun
Mesaj27.09.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

trgg-kod yazmış:
Doğum günün kutlu olsun net tr ve ua-galatasaray-muhabir doğum gününüz kutlu olsun

tesekkurler kardes saolasin

net tr ninde mi bugun dogum gunu var?
Mesaj27.09.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar bana bukadar ilgi gosterdiyiniz icin sizlere sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum actigim basligin bukadar ilgi gorecegini dusunmemisdim demeki beni sevenler varmis herkese tesekkurler allah hepinizden razi olsun ne diyecegimi bilemiyorum diyebilecegim bugun hem benim hemde beni sevenlerin dogum gunu Wink

baska ne diyebilirim arkadaslar Very Happy
Mesaj27.09.2008, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

trgg-kod yazmış:

Benım Yarın Dedım Ya. Razz
Mesaj27.09.2008, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
trgg-kod yazmış:

Benım Yarın Dedım Ya. Razz

görmedim yauw ozaman bir gün niye erken dogmadin veya ben niye bir gün sabredemedim Wink Wink
Mesaj27.09.2008, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi ki doğdun
Önceki mesajları göster: