Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS Design tasarımı

Merheba,
Arkadaşlar sitem için CSS Design tasarım arıyordum.
Önerdiğiniz bir tasarım varmı aceba ?? Razz
İyi eğlenceler. Wink

Mesaj29.09.2008, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Css bölümündeki sabit başlıkları inceleyiniz..

İyi eğlenceler..
Mesaj29.09.2008, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

css çok arkadaşım css adı geçen her sitede mutlaka iyi kötü css tasarıj vardır sen örnekler sunacaksın ki millet bu örneklerden sana tavsiyelerde bulunsun bu bir problem değil tavsiye istemedir lütfen konuları mahfetmiyelim kızıpta laf söylemeyin Wink
Mesaj29.09.2008, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merheba,
Yardımlarınız için teşekkürler. Razz
Tr.Gg kullanıcılarının 90%-i iceblue kullanmaktadır.
İceblue tasarımıda CSS-dan sayılıyıor aslında.
Yinede farklı birşey olsun istedim. Razz
İceblue tasarım kodları bir çok sitelerde vardır.
CSS Design zor bulunur ama. Wink
İyi eğlenceler.

Mesaj29.09.2008, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
css çok arkadaşım css adı geçen her sitede mutlaka iyi kötü css tasarıj vardır sen örnekler sunacaksın ki millet bu örneklerden sana tavsiyelerde bulunsun bu bir problem değil tavsiye istemedir lütfen konuları mahfetmiyelim kızıpta laf söylemeyin Wink

Merhaba,

Arkadaşım burada bir soru sorulmuş ve sen buraya ancak o probleme cevap verebilmek için mesaj atmalısın!
Ayrıca;O söz kime gitti bilmiyorum;BANA GELDİYSE ben örnek sunuyorum css bölümünü inceleyin diyorum.
Ve ve Ayrıca;Başlığı sen mahvediyorsun!Sorunun ya çözümünü yazmaya çalış ya da hiç yazmayarak foruma katkıda bulun ve forumu kirletme!

İyi eğlenceler..
Önceki mesajları göster: