Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.10.2008, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

topgg yazmış:
şöyle düşünelim forza kartal nie herkes senle sürtüşüyor
birazda kendinde bir sorun var mı onu düşün bence.
hemen karsındakini suclama

herkes sürtüşmüyo adabını bilmeyen sadece sürtüşüo adabını bilmeyende bilecek Wink

Mesaj15.10.2008, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet herkez karşısındakinin ne cevap vereceğini düşünüp yazmalı
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj15.10.2008, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Merhaba,

benimsitem1993 yazmış:
forza-kartal yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

Siteniz sade ve şık.Fakat biraz fazla sadeye kaçmış gibi.Biraz renkli bir şeyler eklerseniz daha güzel olacağını düşünüyorum... Very Happy

papağanmısın Very Happy

Merhaba,

Hayır ben papağan değilim...Aynı zaman diliminde yazmış olabiliriz.O yüzden olabilir...Fakat arada 2 dk. gibi bir zaman dilimi var diyeceksiniz.Bende size diyeceğim ki ben sizin gibi böyle kırıcı yorumlar yazmaktan çekindiğim için ve yazdıklarımı kontrol ettiğim için böyle geç yazıyorum.Bu yüzden öyle oldu anladınız mı?İnşallah anlamışsınız.

Lütfen Forum adabına uygun kelime ve cümleler kurun.Çok kırıcı mesajlar yazıyorsunuz... Exclamation Exclamation Exclamation

Merhaba,

Sizden özür dilerim...

Şunu ben ilk kez düşünmeden yazmışım.Forum adabına uygun kelime ve cümleler kurun kelimesinden dolayı özür dilerim...Sizin benden büyük olma ihtimalinizi hiç düşünmedim.Bundan dolayı özür dilerim.

Uecafe1905 adlı değerli arkadaşımız yada arkadaşım ise görevi neyse onu yapmaya çalışıyor.Ben hiçbir yerde artist değilim.Beni forumda bilenler bilirler değerli abi.

Ama gene ben sizden bir kusur işlediğsem affediniz.Fakat sizde lütfen ufacık bir rica olsa bile lütfen karşınızdakini azıcıkta olsa üzecek yorumlardan kaçının...

Sizden tek arzum bu...

Polemik yarattığım için tüm herkesten özür dilerim... Crying or Very sad Crying or Very sad

Mesaj15.10.2008, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepiniz bjklisiniz nasıl bisi bu
yani sunu demek istiyorum bi msj yazdıktan sonra cvp verecek kisiyle empati kurup öyle yazın demek istiyorum
Mesaj15.10.2008, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

topgg yazmış:
hepiniz bjklisiniz nasıl bisi bu
yani sunu demek istiyorum bi msj yazdıktan sonra cvp verecek kisiyle empati kurup öyle yazın demek istiyorum

Merhaba,

Hocam bu dediğiniz kime acaba?

Yada boşverin cevaplamayın yoksa bizim yüzümüzden yada benim yüzümden arkadaşın başlığı kilitlenecek... Smile

Mesaj15.10.2008, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkes için diyorum hatta kendim için diyorum Smile
Mesaj15.10.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Smile Smile Smile

Hakk1908'in değerli site sahibi:

-Unutmadan söyliyeyim,sitenize biraz daha içerik ekleyerek içerik zenginliği ile sitenizi dahada güzelleştirirseniz daha iyi olur.

Mesaj15.10.2008, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu: :

içerik lazım
Mesaj17.10.2008, 03:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saolun Önerileriniz İçin Wink

Önceki mesajları göster: