Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2008, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu: sorunum siteme durdukyere böyle bir şey olması

ben www.cucunkoyumuz.tr.gg sitesinin sahibiyim 5 ekim paar günü sitemi açtıgımda sitemin hemen hemen heryerinde (çalıntı)) htmlkod.tr.gg) yazdıgını gördün çok şaşırdım şok oldum şimdi size soruyorum bu nasıl oldu yardımdımlarınızı bekliyorum...
Mesaj05.10.2008, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sorunum siteme durdukyere böyle bir şey olması

cucunkoyumuz yazmış:
ben www.cucunkoyumuz.tr.gg sitesinin sahibiyim 5 ekim paar günü sitemi açtıgımda sitemin hemen hemen heryerinde (çalıntı)) htmlkod.tr.gg) yazdıgını gördün çok şaşırdım şok oldum şimdi size soruyorum bu nasıl oldu yardımdımlarınızı bekliyorum...

Merhaba

Sitenizin Tasarımını Değiştirmeye Çalışın oLmassa

support(at)bedava-sitem.com adresiene siteyi açtığınız mail adresinden durumunuzu özetleyen bir mail atın

not : (at) yerine @

iyi eğlenceler
Mesaj05.10.2008, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
O sitenin tasarımını yapan tasarımın resimlerinde oynama yapmış..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj05.10.2008, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım ederseniz sevinirim

cucunkoyu resmi web sitesi yazan yukardaki resimdenmi bu problem oluştu birde bunu kim ve nasıl yapmış olabilir birde ben kimseden hiç bir resim çalmdım yardım ederseniz sevirim www.cucunkoyumuz.tr.gg
Mesaj05.10.2008, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yardım ederseniz sevinirim

cucunkoyumuz yazmış:
cucunkoyu resmi web sitesi yazan yukardaki resimdenmi bu problem oluştu birde bunu kim ve nasıl yapmış olabilir birde ben kimseden hiç bir resim çalmdım yardım ederseniz sevirim www.cucunkoyumuz.tr.gg

Merhaba,
Dediğim gibi o tasarımı yapan kişi resimleri değiştirmiş..
Size tavsiyen Css bölümünden yeni bir tasarım seçmeniz..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj05.10.2008, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu: cucunkoyu

söylediklerinizi anladım ben birde şunu soracagım www.cucunkoyu.tr.gg ismini kullanmak istiyordum ama bu site başkası tarafın dan kullanılıyor peki ben bu siteye 6 ay önce girdim ve bu sitenin sahibi siteyi bu zamana kadar hiç düzenlemiyor sizden istegim bu siteyi silmeniz ve ben www.cucunkoyumuz.tr.gg degilde www.cucunkoyu.tr.gg olmakistiyorum ve siteme çok kişinin girmesi için www.cucunkoyu.tr.gg olması gerekiyor bu konuda yardımınızı bekliyorum
Mesaj05.10.2008, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef o siteyi alamazsınız o site daha önce alınmış böyle bir imkan yok.. Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj05.10.2008, 13:18 (UTC)    

bi www.cucunkoyu.tr.gg ye girermisiz benim nededigimi anlayacaksınız çok boş bir site hiç düzenlenmiyor
Mesaj05.10.2008, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cucunkoyu

cucunkoyumuz yazmış:
söylediklerinizi anladım ben birde şunu soracagım www.cucunkoyu.tr.gg ismini kullanmak istiyordum ama bu site başkası tarafın dan kullanılıyor peki ben bu siteye 6 ay önce girdim ve bu sitenin sahibi siteyi bu zamana kadar hiç düzenlemiyor sizden istegim bu siteyi silmeniz ve ben www.cucunkoyumuz.tr.gg degilde www.cucunkoyu.tr.gg olmakistiyorum ve siteme çok kişinin girmesi için www.cucunkoyu.tr.gg olması gerekiyor bu konuda yardımınızı bekliyorum

Merhaba

ßu konuda yapılacak bişey yok

o sitenin iletişim bölümünden kullanıcıya mesaj atınız

iyi eğlenceler
Mesaj05.10.2008, 13:28 (UTC)    

bence böyle bir şey olmalı uzun süre düzenlenmeyen site silinmeli olmazsa ozamn ben kafama göre birsürü adresler yapıp düzenlemeden bırakayım artık o siteler kaç asır öyle kalırsa bilemem olan bana deği benim boş yere kurdugum siteler üzerinden o isimde site yapmak isteyen arkadaşlara olur cevabınızı en kısa sürede bekliyorum. NOT : lütfen iyi okyup anlayınız .
Mesaj05.10.2008, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu meseajı öneriler bölümüne yazmalısınız

İyi günler.. Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Önceki mesajları göster: