Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.11.2008, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşimiz bir hevesle yola çıkmış emek iyi veya kötü bazıları için faydalı olacaktır. Bende bilirim ilk birşeyleri başarma hevesini;) o sitedeki istedigim banneride swf text programıyla yapamayacagına eminim o yüzden istedim.
Arrow http://www.intihal.tr.gg/flash-anlatimlar.htm Burda o programın anlatımı mevcuttur ama bana yaramıyor sadece yazı üzerine oldugu için.
Bu arada birilerini sevindirmek güzel olsada bunun sana tek faydası hiç faydası olmamasıdırWink yani kardeşim sana tavsiye kendini geliştirmeye bak zaman kaybetme böyle programlarla;)
Kolay gelsin.
Mesaj18.11.2008, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

intihal yazmış:
Kardeşimiz bir hevesle yola çıkmış emek iyi veya kötü bazıları için faydalı olacaktır. Bende bilirim ilk birşeyleri başarma hevesini;) o sitedeki istedigim banneride swf text programıyla yapamayacagına eminim o yüzden istedim.
Arrow http://www.intihal.tr.gg/flash-anlatimlar.htm Burda o programın anlatımı mevcuttur ama bana yaramıyor sadece yazı üzerine oldugu için.
Bu arada birilerini sevindirmek güzel olsada bunun sana tek faydası hiç faydası olmamasıdırWink yani kardeşim sana tavsiye kendini geliştirmeye bak zaman kaybetme böyle programlarla;)
Kolay gelsin.

Merhaba,
1. Reklam YASAK!!!
2. Swf text var ama kullanmıyorum.
3. Benim yaptığım tüm bannerler "Swish Max" programında yapılmıştır.
4. Hiç bir şey bilmediğin halde kendini öğretmen sayıyorsun. Ama yanılıyorsun.
5. Senin tavsiyene ihtiyaçım yok.
6. Ricam: bu başlığa bir daha yazı yazma.
7. Ne demek istiyorsan ÖM-le yaz.
8. İşi fazla büyütme. Zararlı sen çıkarsın.
9. "Bende bilirim ilk şeyleri başarma hevesini" kendini birşey sanıyorsun. Kendine bu kadar güvenme.
10. Kim daha iyi biliyor belli değil. İlk yapmışım. Yok ya. Kendinle beni karıştırma.
Not: Cunobag hoca lütfen bu konuyu kilitleyin. Uraşmama ramen ben söğlemesem bile kilitlenecek zaten.
İyi eğlenceler.