Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2008, 01:19 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfalar hakkında ?

arkadaslar ben sitemde baska bir sayfaya tikladigimda obur sayfanin kapanmamasini istiyorum ama kod bulamiyorum yardim eden olursa sevinirim...[/b]

En son avsar38 tarafından 13.10.2008 04:40:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.10.2008, 04:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
zaten ekstern link - yeni sayfada açma vs. yapmadıgınız sürece linklere tıkladıgınızda aynı sayfada açılır ..
bunuda siz aarlayabilirsiniz ..
siz hangi bölümdeki linklerden söz ediyorsunuz biraz daha açık sorabilirmisiniz yer belirterek ..
iyi eğlenceler ..
Mesaj13.10.2008, 07:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
Merhaba,
zaten ekstern link - yeni sayfada açma vs. yapmadıgınız sürece linklere tıkladıgınızda aynı sayfada açılır ..
bunuda siz aarlayabilirsiniz ..
siz hangi bölümdeki linklerden söz ediyorsunuz biraz daha açık sorabilirmisiniz yer belirterek ..
iyi eğlenceler ..

bu arkadaş diyorki ben bi sayfaya tıklıcam eski sayfa kapanacak

benim bildiğim böyle bir kod yok

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj13.10.2008, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

köprü kullanmanız lazım eger köprü kullnırsanızda her tıkladığınız sayfa yeni pencerede acılır ki buda iyi bir görüntü olmaz sadece gerekli olan sayfayı yapmanız daha doğru olur diye düşünüyorum mesal sohbetttir oyundur..vs
Mesaj13.10.2008, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kopru Seklinde Yaptıgımız zaman Özellıklerınden Yenı sayfda DEgıl Aynı Pencere Ac Tıkla.Hem Otekı sayfan kapanır Yenı sayfan acılır.