Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2008, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: free css templatede linkler neden tasarımım altında çıkıyor

arkadaslar free css template kullanıyorum.linklerimi düzenlerken fark ettim ki (sitemdeki hakkımda bölümüne vs.)linke tıklandığında tıklanan sayfa tasarımımın altında cıkıyor.ben ise tasarımımım ortasında çıkmasını istiyorum.bunu nasıl yapabilirim.bilen birileri varsa yardımcı olsun lütfen.
Mesaj13.10.2008, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj13.10.2008, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ guvenlikyazilimlari tasarım üstü ve tasarım altı bölümlerinin kodlarını doğru çıkartmadın dikkatli çıkar kodları
Mesaj13.10.2008, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet ama ben hiç kod falan yapıştırmadım tasarımın altına tüm hepsini tasarımın üzerine yapıştırdım.
Mesaj13.10.2008, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

guvenlikyazilimlari yazmış:
evet ama ben hiç kod falan yapıştırmadım tasarımın altına tüm hepsini tasarımın üzerine yapıştırdım.

İşte ondan siz verin kodları ben ayırayım Wink
Mesaj13.10.2008, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

guvenlikyazilimlari yazmış:

kendi ağzınızla söylüyorsunuz tüm hepsini tasarımın altına çıkartırsanız yazılarınız tasarımın altında gözükür tasarım üstü ve tasarım altı diye ayarlamalısınız
Mesaj13.10.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha dogru hangi bölüm tasarımın altına gelecek yada hangi bölüm tasarımın üstüne gelecek bilmiyorum.sorun burada ama yapamıyorum.yinde saolun.
Mesaj13.10.2008, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten hackerfriendin sitesinden bu kodları indirdiğinizde dosya açtığınız zaman tasarımın üzerine yazan yeri tasarımın üzerine css bölümüne yazan yeri css bölümüne ve diğer yerlerde ne yazıyosa onları oraya ekleyiniz
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj13.10.2008, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımı hackerfriendin sitesinden aldıysanız sadece denilenleri uygulamak kalıyor yok oradan almadım diyorsanız tasarımın linkini özel mesajla yollayınız
Mesaj14.10.2008, 05:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ guvenlikyazilimlari tasarımınızı hallettim akşama size özel mesaj yoluyla göndereceğim Cool