Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.10.2008, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarım üstü-altı sorunu ?

canlar sitemin tasarım üstü ve tasarım altı bölümünde ki eklediklerimin hepsini silinmiş yardımcı olun lütfen geri getirme gibi bir şansım varmı Sad

En son radyoislamvakti tarafından 18.10.2008 05:37:39 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.10.2008, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

ya sitenizi hacklediler ya siz yanloşlıkla sildiniz yada serverde ki problem hala düzelmemiş

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj17.10.2008, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim şunu söyleyeyim bu gün öğlen saatlerinde biri yorum yapmış sitem hakkında siten güzel olmamış siteni beğenmedim senin hocan kim gibilerinden bişeyler yazmış bende okuyunca sinirlendim haliyle sildim aradan 15 dakika sonra sitemin bu hale geldiğini gördüm silmem mümkün değil
Mesaj17.10.2008, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyoislamvakti yazmış:
kardeşim şunu söyleyeyim bu gün öğlen saatlerinde biri yorum yapmış sitem hakkında siten güzel olmamış siteni beğenmedim senin hocan kim gibilerinden bişeyler yazmış bende okuyunca sinirlendim haliyle sildim aradan 15 dakika sonra sitemin bu hale geldiğini gördüm silmem mümkün değil

siteni hacklemiş olabilirler mod lara danış

Mesaj17.10.2008, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam kardeşim tşk ederim saol ilgin için modlara nasıl ulaşabilirim
Mesaj17.10.2008, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyoislamvakti yazmış:
tamam kardeşim tşk ederim saol ilgin için modlara nasıl ulaşabilirim

şuan yok ama orada üye yazan yerde yeşil li olanlara msj at ancak böyle ulaşırsın

Mesaj18.10.2008, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tasarım üstü-altı sorunu ?

radyoislamvakti yazmış:
canlar sitemin tasarım üstü ve tasarım altı bölümünde ki eklediklerimin hepsini silinmiş yardımcı olun lütfen geri getirme gibi bir şansım varmı Sad

Sitenizin bir şekilde haclendiğini yada ayarlarınıza girildiğini farkederseniz sitenizi açarken kullandığınız mailden yada ayarlarınızda yazılı olan mailden support( at )bedava-sitem.com a mail atın ve durumu iletin. Back-up sistemi sayesinde siteniz geri yüklenecektir.
Mesaj18.10.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Şifren Kolaydır
Arrow Yada Tanıdıkların veya arkadaşların tahmın ederek Şifreni kırmıştır.
Arrow HackLenmek diye birsey olmaz.Bedava-Sİtem.Com Koruyor Siteleri.
Arrow Ancak WwW.Bedava-Sitem.Com Hacklerlerse ( İmkansız ) Ancak oyle olur
Mesaj19.10.2008, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşalar yokmu kimse bana yardım edecek öail yolladım cvp gelmedi rica ediyorum sizden başka yapabileceğim bişey yokmu
Mesaj19.10.2008, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok uzun zaman önce benimde başıma gelmişti. Zaten Yöneticilerden cevap gelse bile son yüklediklerin geri gelmeyebilir çünkü son Back-Up tarihine göre yüklenir.

Sitenin eski halini gördüm. Halen Google'de kayıtlı. Şu yolu izle.

- Google siteni arat
- Sitenin altında "Ön Bellek" yazar ona tıkla.
- Eski siten açılır.
- Sitenin üzerinde iken "Kaynak" yap ve silinmiş kodları al Cool