Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.10.2008, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hediyeliyarismalar yazmış:
Siteniz gayet güzel tasarımı yani

oyunda güzel olmuş tebrik ederim
7 gıcık bir bölüm olmuş Mr. Green

Çok Basit Aslında takıldıysanız söyleyebilirim
Mesaj30.10.2008, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesin basittir. Ben zorları geçerim zaten basitlerde kalırım gerçektende Smile
Yani alay gibi anlamayın ama geçemedim Smile

Mr. Green

Mesaj30.10.2008, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Ya şimdi sitenizin içeriğini anladım...Oyun güzel fikirde güzel fakat 7. bölüm çok sinir bozucu yaa... Wink
Mesaj30.10.2008, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet aslında 7. bölüm çokda zor değilmiş Mr. Green biraz düşünün bulursunuz
47. bölümdeyim

Mesaj30.10.2008, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

hediyeliyarismalar yazmış:
Evet aslında 7. bölüm çokda zor değilmiş Mr. Green biraz düşünün bulursunuz
47. bölümdeyim

Merhaba,

47. Bölüme kadar.Vay be... Very Happy
Mesaj30.10.2008, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyun 53 Bölümle oluşuyor şu anlık tabi diğer bölümlerin nasıl oluşmasını istiyorsanız cvp yazın ekleyeyim örnek 53 bölümden sonraki bölümleri siz hazırlaya bilirsiniz oke
Mesaj30.10.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

eseroyun yazmış:
Oyun 53 Bölümle oluşuyor şu anlık tabi diğer bölümlerin nasıl oluşmasını istiyorsanız cvp yazın ekleyeyim örnek 53 bölümden sonraki bölümleri siz hazırlaya bilirsiniz oke

Merhaba,

Tamam. Wink
Mesaj30.10.2008, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş biraz saçma linklerin üstüne geldiğinizde tarayıcının sag altında link gözükür ve orda karmaşık bi link çıkıyorsa yanlış yer normal bi mantıklı link varsa dier bölüm Very Happy hemen bitirdim okumadan Very Happy bu sorunu halledersen çok ii olur Wink Twisted Evil
Mesaj30.10.2008, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

24 bölüme geldim ama daha devam etmeye tırsıyorum... Wink
Mesaj30.10.2008, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-strike15
OKU

eseroyun yazmış:
hitmaster yazmış:
bitti. bu iyi ama başka şekiille yapman lazım çünkü linke giden yer gösteriyor zaten Smile

sadece aaaaaaaa da gizli yer var onunda sırrını vermeyelimde sitenin amacı OLSUN Smile Cool

Oyunu İçindeymiş gibi oynarsan hiçbirşey fark etmezsin kendini okuduklarının içinde bulursun am sitede bir açık yakalarım belki diye oynarsan oyunun tadını alamazsın umarım anlatabilmişimdir.

Mesaj30.10.2008, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel söyledin ama gözüme çarptı merak ettim adres çubugunda sürekli sadece numara deişiyodu 1 2 3 vs vs vs
1 kere yanlış cvp verdim başka bi site link çıktı oda direk gözüme çarptı öle cözdüm seni bilgilendirmek istedim açıgı kapat die açıgını bulmak için deil
Mesaj30.10.2008, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-strike15 yazmış:
çok güzel söyledin ama gözüme çarptı merak ettim adres çubugunda sürekli sadece numara deişiyodu 1 2 3 vs vs vs
1 kere yanlış cvp verdim başka bi site link çıktı oda direk gözüme çarptı öle cözdüm seni bilgilendirmek istedim açıgı kapat die açıgını bulmak için deil

sanırım bedava sitemde söylediğini yapmak imkansız gibi birşey Embarassed Mr. Green
Mesaj31.10.2008, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyun bitti dün Mr. Green

Evet cs arkımız haklı yazıyor ama oraya bakarsanız oyunun tadı olmuyor Mr. Green
Çok güzel lmuş arkadaşım tebrikler. Ama biraz daha resim eklersen dsaha güzel olur bence.
Örneğin

Ne yemek istersin
Yumurta yazısı yerine yumurta resmi
Salata yazısı yerine salatalık gibi vb. Örnekleri aklımdan sıktım
Ve odalar fln da resimli olabilir. Birkaç resim var ama daha da eklenmeli yani Ama düşünce gayet güzel. Yapımı da gayet güzel olmuş

Tebrik Ederim

Mesaj31.10.2008, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

He he Razz 7 De sinirlendim rastgele bir tıkla ya tıkladım megerse dogruymus Mr. Green Mr. Green
Mesaj31.10.2008, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında kolaymıs oyunu bitirdim 5 dk. surdu biraz daha bolumleri arttıralım gercekten guzel oyun sagolun Mr. Green Razz