Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2008, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu: dolgun-dekor.tr.gg sitesinin ilk halindeki tasarımı nerden ?

slm arkadaşlar çok acil dolgun-dekor.tr.gg tasarımının bana ilk hali lazım lüfen yardım edin

Düzenleme : ironarchives
Başıklarınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde Açınız...

En son kardesler-motorsiklet tarafından 11.11.2008 21:08:33 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.11.2008, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verdiğim linkteki sayfaların hepsine bakınız orada var ayrıca bu tasarım css tasarımdır tasarım ayarlarından tasarımınızı css olarak seçmelisiniz http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25697
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj11.11.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginizden dolayı tşk ama bana verdigim o sitedeki tasarım lazım
Mesaj11.11.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardesler-motorsiklet yazmış:
ya arkadaşlar ne olur o tasarımdaki başlıgı bana verin Crying or Very sad Crying or Very sad

Verdiğim başlıktaki sayfaları hepsine bakın elbet birisinde var o tasarımdan Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj11.11.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

size çok tşk tasarımı buldum saolun bi isteginiz olursa söyleyin

tarihe-gecenler.tr.gg
Önceki mesajları göster: