Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.11.2008, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Türkiye'nin Adını Değiştirmeyi Planlayan Siyasetçi Kim?

Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın kardeşi eski bakan Korkut Özal, ağabeyinin Türkiye’nin adını ‘Anadolu’ yapma hayalini açıkladı.

Ali Kırca’nın Show TV’deki Siyaset Meydanı programında, Erdoğan’ın Hakkari’de yaptığı konuşmayla başlayan “Ya sev, ya terk et” tartışması ele alındı.

Özal Türkiye'nin adını değiştirecekti

8. Cumhurbaşkanı Turgut özal’ın kardeşi eski bakan Korkut Özal, Turgut Özal’ın Türkiye’nin isminin değiştirilebileceğini söylediğini açıkladı: “Rahmetli ağabeyim sorunun çözülmesi için Türkiye’nin isminin değiştirilebileceğini, Anadolu yapılabileceğini söylemişti”

Korkut Özal'a uyarı: Kayıtlara geçiyor

Programın diğer bir konuğu MHP eski İstanbul Milletvekili Nazif Okumuş, "Sayın Özal, söyledikleriniz önemli, kayıtlara geçiyor" uyarısında bulundu. Bunun üzerine Korkut Özal da söylediklerini tekrar etti ve ağabeyinin bunu ikili bir görüşmede dile getirdiğini ve “Keşke Anadolu olsaydı” ifadelerini kullandığını söyledi.
Mesaj16.11.2008, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siyaset Haberleri Yasak Arkadaşım..
Mesaj16.11.2008, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:

arkadaşım bu sişyaste haberi mi her Türk vatandaşının bimesi gereken bir olay anlatabildim mi ben burada herhangibir partiyi savunmuyorum. Wink
Mesaj16.11.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
net-tr yazmış:

arkadaşım bu sişyaste haberi mi her Türk vatandaşının bimesi gereken bir olay anlatabildim mi ben burada herhangibir partiyi savunmuyorum. Wink

Ben kuralı söylüyorum..
Yinede siyasete giriyor.
Neyse.. gerisi yönetıme kalmış bir olay..
Mesaj16.11.2008, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
sanal-reklam yazmış:
net-tr yazmış:

Ben kuralı söylüyorum..
Yinede siyasete giriyor.

demekki karışmamak gerekiyormuş siz boykot falan yapıyordunuz ilgiliyiznet sen reklaminburda falan siz ona devem edin Wink yakşamlar
Mesaj16.11.2008, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
net-tr yazmış:
sanal-reklam yazmış:
net-tr yazmış:

Ben kuralı söylüyorum..
Yinede siyasete giriyor.

demekki karışmamak gerekiyormuş siz boykot falan yapıyordunuz ilgiliyiznet sen reklaminburda falan siz ona devem edin Wink yakşamlar

Konuyu Başka Yerlere Saptırıyorsunuz..
Kimsenin Boykot Yaptıgı Falanda Yok..
Öneri Dile Getirildi..
Mesaj16.11.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar tartışma ortamı yaratmayalım Wink
Mesaj16.11.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

adilkaradag yazmış:

Tartışma ortamını ben yaratmıyorum kuralı soyledım arkadas baska yere saptırdı konuyu..
Neyse yazsın o ben dinlerim..
Mesaj16.11.2008, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
adilkaradag yazmış:

Tartışma ortamını ben yaratmıyorum kuralı soyledım arkadas baska yere saptırdı konuyu..
Neyse yazsın o ben dinlerim..

iyi tamam ben duyduklarımı söyledim o kdar yakşamlar Wink