Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.11.2008, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

html kodlar lütfen reklam yapmayın özleden gönderseydin linkini ayıp oluyor Wink
Mesaj18.11.2008, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
html kodlar lütfen reklam yapmayın özleden gönderseydin linkini ayıp oluyor Wink

Uyarı İçin TeşekkürLer Ama Hep İçimdeki Şeytan Wink
Mesaj18.11.2008, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şeytanı Öldür Tenha yerde Kimse görmesin Mr. Green
Mesaj18.11.2008, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

html-kodlar yazmış:
Diğer Sitem wWw.-TopList-.TR.Gg Adresine Linkini EkLemeni Tavsiye Ederim..

teşekkür ederim tavsiye ve yardımlarınız için toplist inize kayıt olmak için

benim bir bannerim bile yok Embarassed
Mesaj19.11.2008, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar kısaca özeyliyorum.Tabi yukararıda belirtilmiş ama bakın bu bilgiler önemli eğer aşağıda sıralıyacağım maddeler sitenizde var ise adsenseden kolayca reklam alabilirsiniz.Adsenseyi çok büyütmeyin onlarda diğer reklam siteleri gibi reklam firması en büyük avantajları google gibi bir desteğe sahip olmaları Wink

- Öncelikle sitenizin anasayfasında kullandığınız Türkçeye dikkat edin.Öz sade ve çekici bir dil kullanın.

- Tasarımınız ne olursa olsun hoş olmalı.Göze çekici gelen tasarımlar olsun.

- Adult içeriğe sahip siteler kesinlikle kabul edilmiyorlar diye biliyorum.(Zaten adult içeriğe sahip siteler tr.gg barınamıyor Wink )

- İçeriğiniz çok yararlı olmalı gereksiz işçerikler olmasın.

-Düzenli ve tertipli bir yazı stiliniz olursa kolayca adsense den reklam alabilirsiniz.

Ben önceden başvuru yaptım ama gerek tasarımım uygun değil gerekse o zamanlar acemiydim çok reklam vardı sitemde o yüzden kabul etmediler.Şimdi yeniden başvuruda bulundum Allah İzin Veirse kabul edilirim diye bekliyorum.Ama bakalım.İyi Akşamlar Wink