Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.11.2008, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava -sitem kurucuları lütfen cvp yazın

ya sıteme gırıyorum sonra mesajlara yada başka bıseye tıklıyorum tekrar sıtemı ve sıfremı ıstıyo yazıorum gene mbı yer etıklyıorum gene sıtemı ve sıfremı ıstıyo hep boyle gıdıyo sıteyı kulanamıyorum lutfen bı onerıde bulunun çok çaresisiz Crying or Very sad
Mesaj28.11.2008, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorun kullandığınız tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir expolerer kullanıyorsanız aynı şeyi mozilladan deneyiniz yada kullandığınız tarayıcının coike ayarlarını yada tamamen sıfırlayınız sorun bu şekilde düzelicektir...
Mesaj28.11.2008, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
sorun kullandığınız tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir expolerer kullanıyorsanız aynı şeyi mozilladan deneyiniz yada kullandığınız tarayıcının coike ayarlarını yada tamamen sıfırlayınız sorun bu şekilde düzelicektir...

evet cünkü daha önce bendede oldu Wink
Mesaj28.11.2008, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

naısl yapcam :S anlamadım valla daha detaylı anlatırmsın lutfen
Mesaj28.11.2008, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnternetten ccleaner programını indirin. Bu programla çerezler seçeneği seçili iken temizlik yapın ve sitenize girmeyi tekrar deneyin .

İyi eğlenceler Wink
Mesaj28.11.2008, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz ?
Mesaj28.11.2008, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

oto parkur senın dedıgının guzel bısey ama tmm anlayamadım msn varsa ordan ayrıntılı sekılde konusa bılırmyız lutfen
Mesaj28.11.2008, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım

Ya hani sadece üyeler görsün sadece bu üye görsün vb. şey vardıya o nerden yapılıyordu
Mesaj28.11.2008, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

otoparkur kardeş msn ekledım ok gelırse kabule t lutfen
Mesaj28.11.2008, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen yardım edın sorunu daha çözemedım lutfen
Mesaj28.11.2008, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

mozilla firefox u indir mozilla firefox internet exploler gibi internete baglanmanızı sağlayan bi programdır en yakın dostumuz bilgin gogleye mozilla firefox inir dersen çıkar onu indir kur sonra onla giriş yap

Çok ayrıntılı anlattım sanırım ama millet o kadar yazmış arkadaş anlamamış heralde böyle bir anlatıma ihtiyacı vardıVery Happy
Mesaj01.12.2008, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saol knki firefox daha güzel hemde oldu çok sao çokkkkkkkkkkkkkk Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink Shocked Shocked Very Happy Very Happy Smile Smile Surprised Surprised Surprised Razz Razz Razz
Mesaj01.12.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Firefox Daha Hızlı..!!
Mesaj01.12.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Evet Firefox Daha Hızle AMA bEN sVMyorum Onu Ya Ne Kadar Iyı Olursa Olsun Very Happy sEVEMEDIM Gıttı

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj01.12.2008, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen Yah Eskıden Hep Internet Explorer ile Girerdik Alışamadım Ben Bazen Ağır Açılmayan Sıtelerı ordan Açmaya MEcbur Kalıyorum.. Mr. Green