Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.12.2008, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
gerçekten detaylı araştırma olmuş..
Bana gerçek gibide geldi
Paylaşım için teşekkürler Wink

asil ben sana tesekkur ediyorum sevgili kardesim saolasin

ben tarihde yazanlari sizlerile paylasiyorum kafadan atip tutma yok Wink

bunlar gercekler zaten sitemizde detajli ve genis belgelerle yayinliyoruz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj01.12.2008, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fenerbahçe’nin resmi internet sitesine girerseniz, kulübün 4 no’lu kurucu üyesinin Galip (Kulaksızoğlu) Bey olduğunu göreceksiniz. Bu Galip Bey’in ilginç bir özelliği vardır. Kendisi Galatasaray Liselidir.
“Ne işi varmış orada?” diye sorabilirsiniz. Anlatayım. Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Avukat Haluk Uğur’un rahmetli Ali Sami Yen’in ağzından aktardığına göre, Galatasaray Lisesi’nde öğrenci olan ve futbol takımında da oynayan Galip, bir gün Ali Sami’ye “Galatasaray’a rakip olacak bir Türk takımı daha olsa ne kadar iyi olurdu…” der. Ali Sami de “Buna sen önayak olsana.” Karşılığını verir ve Galip’in takımdan ayrılmasını onaylar. Galip böylece Fenerbahçe’nin kurulmasına destek verir.
Bunda şaşılacak bir şey yoktur zira her iki kulüp de o yıllarda yabancılara ve Rum takımlarına karşı mücadele ettikleri için sıkı bir dayanışma içindedir. Hatta 2 kulübün başkanları 1912’de bir toplantı düzenler ve “Türkkulübü” adında ortak bir takım kurmayı dahi kararlaştırırlar.
Buhar olan Başkan
Her neyse… Şu anda okuduğunuz yazımla ilgili internette araştırma yaparken Ultraslan’ın forumlarından birine denk geldim. Foruma 5 Temmuz 2002 tarihinde eklenmiş bir yazıdaki şu ifade dikkatimi çekti: “Galip (Kulaksızoğlu), Fenerbahçe resmi sitesinde 1911′de Fenerbahçe başkanı olarak görülüyor”.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj02.12.2008, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunda utanılacak bir şey yok... Sonuçta Galatasaray ilk Türk futbol takımıdır.. Elbette ki aynı şehirde, İstanbul’da, kurulan diğer kulüplere yardım edecektir. Fenerbahçe de bunlardan biridir... Ayıp olan fenerbahçeye büyük emeği geçen adamı Galatasaraylı diye tarihten silmeye çalışmaktır. Gerçekleri tarih yazar, fenerbahçe tarihini de Galatasaraylılar... Resmi siteden Galip Beyi silebilirsiniz, ama tarihten asla...
Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Avukat Haluk Uğur’un rahmetli Ali Sami Yen’in ağzından aktardığına göre, Galatasaray Lisesi’nde öğrenci olan ve futbol takımında da oynayan Galip, bir gün Ali Sami’ye "Galatasaray’a rakip olacak bir Türk takımı daha olsa ne kadar iyi olurdu..." der. Ali Sami de "Buna sen önayak olsana." karşılığını verir ve Galip’in takımdan ayrılmasını onaylar. Galip böylece Fenerbahçe’nin kurulmasına destek verir. Bu destekle Fenerbahçe Galip Bey öncülüğünde, karşı tarafta Kuşdili’nde "Sütçü Bulgar"ın kulübesi tabir edilen mekanda kurulur. Yeni yetme bir kulüp olan fenerbahçenin büyümesinde, -Galatasaray’a rakip olamasa da- Rum takımlarına rakip olmasında büyük emeği geçer.
Mesaj02.12.2008, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

eyer bunlar size yetmediyse lütfen sitemize girip sitemizdeki belgeli video´yu izleyiniz onu da izledikten sonra hayla inanmiyorsaniz iste ozaman sizin vicdaniniza birakiyorum sevgili kardeslerim Wink

ama lütfen sitemize girin ve diger belgeleri okuyunuz ve video´yu izleyiniz

tarihi ögrenelim ögretelim unutmiyalim karalamiyalim

sevgiler saygilar

iyi eglenceler
Mesaj02.12.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar gerçekten de Fnerbahçeyi Galatasaray Kurdu1..İlk baş ben duyunca İnanmadım!.Ama sonralarda GS Tv'de Belgeselde Gs'nin Kurduğunu söylüyordu!..

İYİ EĞLENCELER!..

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj03.12.2008, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Arkadaşlar gerçekten de Fnerbahçeyi Galatasaray Kurdu1..İlk baş ben duyunca İnanmadım!.Ama sonralarda GS Tv'de Belgeselde Gs'nin Kurduğunu söylüyordu!..

İYİ EĞLENCELER!..

Arrow kardes zaten bosuna demedik gercekleri tarih yazar tarihi de galatasaray Wink

biz gercek olmiyan haberleri yayinlamayiz

herkese selamlar saygilar

allahin sevgisi hepinizin uzerinde olsun
Mesaj03.12.2008, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lutfen kendınızı Buyuk Gormeyınız..!!
Mesaj03.12.2008, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
Lutfen kendınızı Buyuk Gormeyınız..!!

yok estafurrullah kardes ne yazdiklarimi okusan boyle dusunmezdin Wink

büyük olan allahdir

ve galatasaray fenerbahce besiktas ayrimciligi yapmam ben

herkese iyi eglenceler ve allahin sevgisi hepinizin uzerinde olsun
Mesaj03.12.2008, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşşekkürler Wink
Gerçek olabilir ilk defa duydum bu konuda bir haberi Wink

Idea Arrow Herkesi siteme bekliyorum Wink

Arrow Galatasaray'lıların Yeni adresi Exclamation Arrow Herkes Burda Hadi Sende Gel Exclamation Wink
Mesaj03.12.2008, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultraslan-cimbom-haber yazmış:
Paylaşım için teşşekkürler Wink
Gerçek olabilir ilk defa duydum bu konuda bir haberi Wink

Idea Arrow Herkesi siteme bekliyorum Wink

biz dogrulari soyluyoruz yalan haber yapmayiz zaten sitemizde genis aciklamasi var fenerbahce sitelerinden verilen haberler de var sonra genis bir videolu aciklamasi da var

altini ciziyorum biz burda fenerbahceli kardeslerimizi karalamiyoruz kesinlikle boyle dusunmesinler tarihi acikliyoruz

herkese iyi eglenceler
Mesaj03.12.2008, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkurler..!!
Mesaj03.12.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalprestij yazmış:
Teşekkurler..!!

rica ederim Wink
Mesaj03.12.2008, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasaray Üniversitesi Rektörü Duygun Yarsuvat, F.Bahçe’yi G.Saraylılar’ın kurduğunu ileri sürdü. Radyospor’a konuşan Yarsuvat, "Maçlarda, G.Saray’a yönelik esprili pankartlar açılıyor, ne diyorsunuz" sorusuna şu yanıtı verdi:
"G.Saray’la kimse alay edemez. Edirne’den öteye geçememiş kişiler yapar ancak bunu. Elimde dökümanlar da var F.Bahçe’yi Galatasaraylılar kurmuştur."
Mesaj03.12.2008, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kımse Inanmadı Dıye Birsürü Şey yazıon Ama Ne Kadar Fb lide Olsam inandım Gıbı yeter Beynim Yoruldu Yazıları Okumaktan..!! Mr. Green
Mesaj03.12.2008, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

devkodservisi yazmış:
Kımse Inanmadı Dıye Birsürü Şey yazıon Ama Ne Kadar Fb lide Olsam inandım Gıbı yeter Beynim Yoruldu Yazıları Okumaktan..!! Mr. Green

Arrow hehe kardes senin icin disimi kirarim basim gözüm üstünde yerin var Wink

birde basini agritigim icin özür dilerim Razz

sitemde birde bir saatlik video var onu buraya koya bilsem onu da eklerdim ama ekliyemiyorum

iyi eglenceler
Önceki mesajları göster: