Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.12.2008, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm
Mesaj02.12.2008, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet video yu yapabildim ama buraya nasil eklerim onu bilemiyorum bu nedenle ya msn uzerinden gondermemiz gerekecek yada bir arkadas video yu buraya nasil ekliyebilecegimi soyliyecek
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj02.12.2008, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: aynı sorun sizde de yaşanıyor mu?

siyahbeyaz-1903 yazmış:
arkadaşlar biraz önce ua1905ua kardeşimizden sitenizde virüs var diye bir mesaj aldık fakat diğer sitelerden böyle bişey gelmedi sitemize bakar mısınız?virüs uyarısı sizde de veriyor mu?

arkadaşım htlmkodes sitemde virüs uyarısı verdi ve google onu sildi şuanda googleden bakın isterseniz sende calıntı bir virüs vardır siteni temizle ve googleye yeniden ekle yoksa işin zor olur daha googlede olmasın benim eski sitem gibi htlmkodes yaz googleye zararlı cıkar bak inanmasan
Mesaj02.12.2008, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

video yu siyahbeyaz kardesimizin msn ine yoliyacagim

artik izledikten sonra buraya yorumunu eklersin kardes
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj02.12.2008, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

videoyu burda paylasmak icin video.google ekliyorum biraz zaman alacak bekleyiniz
Mesaj02.12.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar aceleye geldiyi icin video ekran boyutu buyuk olunca görüntü ¨kötülesiyor kucuk olunca görüntü iyi oluyor bu da studiocam ile kayit yaptigimiz icin oluyor cunki msn kamere kayitlari filan icin kullaniliyor normalde bu kayit programi

yine soyluyorum aceleye geldigi icin fazla kaliteli olmadi ama buyrun videosu

Arrow izleyin

http://video.google.com/videoplay?docid=6386261675363980957&hl=en
Mesaj02.12.2008, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım uyarın için sağol fakat anlamadığımız nokta şu neden virüs sizde çıkıyorda diğer arkadaşlar da çıkmıyor?ltfn arkadaşlar sizde sitemize girin ve virüs olup olmadığını söyleyin.
Mesaj02.12.2008, 17:53 (UTC)    

sevgikodes yazmış:
siyahbeyaz-1903 yazmış:
arkadaşlar biraz önce ua1905ua kardeşimizden sitenizde virüs var diye bir mesaj aldık fakat diğer sitelerden böyle bişey gelmedi sitemize bakar mısınız?virüs uyarısı sizde de veriyor mu?

arkadaşım htlmkodes sitemde virüs uyarısı verdi ve google onu sildi şuanda googleden bakın isterseniz sende calıntı bir virüs vardır siteni temizle ve googleye yeniden ekle yoksa işin zor olur daha googlede olmasın benim eski sitem gibi htlmkodes yaz googleye zararlı cıkar bak inanmasan

sevgikodes de de hata vermis galiba benim anladigima göre bilemiyorum

vallah arkadasim ben video da gorduyun gibi sanalprestijin sitesine girdim sorun cikarmadi kendi siteme girdim sorun cikarmadi ama senin sitene girdigim anda virus hatasini verdi bende onu anlamiyorum ben özel bir anti virus kullaniyorum belki onun icin beni uyariyordur benim anti virus 2009 oldugu icin olbilir ama bilmiyorum ben sana sadece yardimci oliyim diye soyledim istesem soylemezdim bana ne diyip gecerdim ama yardimci oliyim diye videolu anlatima kadar yaptim sende gör diye Wink
Mesaj02.12.2008, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım htmlkodesin silindiğini anlatmış o arkadaş sitede virüs varsa ne olacağını anlatmak istemiş,ama uyarın için tşkler.
Mesaj02.12.2008, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim ama sorunu tam olarak cozmus degiliz benim kullandigim anti virus 2009 oldugu icin daha gelistirilmis oldugu icin bana uyari veriyor olabilir belki bu nedenle diger arkadaslara uyari vermiyor ama bilmiyorum kardes benim pc de de virus olabilir ama bu imkansiz gorunuyor cunki sadece senin sitende bu hatayi veriyor eyer baska arkadaslarin sitelerinde de bu hatayi verseydi tamam diyecem virus benim pc de var diyecem ama bilemiyorum

ben senin yerinde olsam yoneticilerle konusur sitemi bir geri tarihe back up yaptiririm ama ozamanda sitendeki bazi seyler siline bilir yani örnek bir ay önceye back up yaptin siten tamamen bir ay önceki halini alir

kardes¨senin karsina boyle bir seyle cikmak istemezdim bu nedenle üzgünüm ama bilmende hakin
Mesaj02.12.2008, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

diger bs kullanicilari arkadaslar lutfen sizde siyahbeyaz kardesimizin sitesini kontrol ederseniz sevinirim boyle bir hata sizde oluyormu olmuyormu goruslerinizi bildirirseniz sevinirim

iyi eglenceler
Mesaj02.12.2008, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Soruları Tartışmaya Götürmeyelim!..

İYİ EĞLENCELER!...

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj02.12.2008, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Lütfen Soruları Tartışmaya Götürmeyelim!..

İYİ EĞLENCELER!...

@bonjuan

burada tartışma ortamı falan yok.ilk sayfadaki yazıyı okuyup öyle mesajlar yazınız.
Mesaj02.12.2008, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

tartisma ortami yoki yaw Wink
Mesaj02.12.2008, 18:24 (UTC)    

siyahbeyaz-1903 yazmış:

kardes galiba sorunu cözdüm ben 2009 serisi anti virus programi kullaniyorum bu nedenle bana boyle bildiri gelebilme ihtimali cok yuksek

ama abartacak bir sey yok sanirim Wink
Önceki mesajları göster: